Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Haris strikes back ;)


Βόμβα (θέλει λίγο ανέβασμα στα BPM :P)

---------- Προσθήκη 30-09-2010 στις 02:23 ---------- Προηγούμενο μήνυμα 29-09-2010 στις 18:47 ----------

Γάμησε ο Gareth. Γάμησε λέμε (στεγνά από τους πιο ποιοτικούς παραγωγούς τον τελευταίο καιρό. Respect λέμε)!



Επεξ/σία από john2gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ακουσα πριν κατι μερες και ηθελα να ποσταρω αλλα με προλαβες.:P Αρκετα καλο το νεο album (πρωτο btw). Γενικα εχει καλα κομματια μεσα. Εκτος απο το Sanctuary και το Citadel που παιζουν εδω και αρκετους μηνες μου αρεσε το Arrival και το Too Dark Tonight που ποσταρες. Ωραια (vocals;)) η Roxanne, το χει.

 

Gareth Emery - Arrival (feat. Brute Force)

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=X2vzAhWYubI[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για το DJMag, δεν ψηφισα προσωπικα. Αν ψηφιζα ομως νομιζω ο Gareth Emery το χει σκισει φετος

 

Προφητης....

 

 

Ο φέρρυ νομίζω ότι παίζει αρκετά το ίδιο με άρμιν και γι αυτό δεν τρελαίνομαι.

 

Πρέπει να δω πριν πεθάνω Μάρκους ΟΠΩΣΚΑΙΔΗΠΟΤΕ. Πήγα φέτος ίμπιζα και έπαιζε στο amnesia και δεν πήγαμε γιατί ήταν πρώτη μέρα που φτάσαμε στονησί και οι μισοί ήταν στραβωμένοι και οι άλλοι μισοί κουρασμένοι. Ακόμα κλαίω.

 

Κι έχω ακούσει και για τον Van Dyk ότι τα σπάει και ότι εχει πολλή επικοινωνία με το κοινό.

 

Και τον Κάλλαχαν. Και τον Μαρκο βι...

Αχμ. Βασικά τώρα που το σκέφτομαι η λίστα είναι μεγάλη...

 

 

Ο Marcus δεν παιζεται, αψογος. Καθε φορα.

Van Dyk στο τσαφ ημουν να παω New York περσυ που επαιζε στο Central Park, ακομα κλαιω!

Callaghan + Echo φοβεροι επισης.

 

αλλα Marcus ειναι must!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν producer τον θεωρώ εγώ κορυφή, σαν dj (μιας και αυτό το μέρος αφορά μονάχα το DJMag) δεν με έχει ξετρελάνει. Χαλαρά Manuel Le Saux από εμένα με Markus κι ας μην ψήφισα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to album του mika kuisma τι σας λεει? λιγο με παραξενεψε που ηταν τοσο σκοτεινο, χαλαρο και progressive, περιμενα μετα απο καθε κοματι οτι τωρα θα ξεσπασει λιγο, θα γινει ποιο κλασικο τρανς, αλλα τελικα σχεδον ολο το αλμπουμ ειναι σε αυτο το υφος. Και δεν ειναι καθολου κακο αυτο!!! Ισως σε καποια σημεια να ειναι βαρετο αλλα τελικα ισως ειναι και masterpiece! θελω να το ακουσω ποιο προσεκτικα και περισοτερες φορες. Του gareth σιγουρα ειναι ποιο πιασαρικο και μου αρεσουν πολυ τα βοκαλς στο αλμπουμ του παρολο που ειναι λιγο cheesy, ειναι καλο cheesy. Αλλα εχω την αισθηση οτι ο μικα εβγαλε το αλμπουμ της χρονιας ( ο αρμιν ειναι εκτος 20δας λολ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το καινουριο. δεν ξερω ακομα δεν εχω αποφασισει οριστικα, ορισμενες στιγμες μου φαινετε πολυ καλο, αλλες λιγο μινιμαλ και επαναλμβανομενο, σαν να εχω ακουσει τους ιδιους ρυθμους πολλες φορες, ενω αλλες με παρασερνει και λεω εχει γαματες σκοτεινες μελωδιες. Μου θυμιζει πολυ moshic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Coming soon...

 

 

Maarten de Jong - A50 (Original Mix)

[ame]

[/ame]

 

 

Sied van Riel & Radion 6 - Another Heater (Original Mix)

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=91fUZ5eP9yA[/ame]

Επεξ/σία από SteveAngello
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...