Προς το περιεχόμενο

PwnageTool για το Firmware 3.0


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το 2G και έχω αρκετό καιρό να ασχοληθώ με jailbroke. Θέλω να περάσω την τελευταία έκδοση, υπάρχει κάποιο site που με βήματα να με καθοδηγήσει? Έχω windows. Ευχαριστώ.

 

εδώ είσαι

 

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=4302

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Να κανώ μία ερώτηση ? Παω στη σελίδα iclarified και ενω κατεβάζω τα αρχεία που λέει για να κάνω εγκατασταση το 3.0 για iphone 2g το αρχειο - 3.0.0 (2G): iPhone1,1_3.0_7A341_Restore.ipsw όταν κάνω extract μετά δεν μου βγάζει το αρχειο που ζητάει ο οδηγός και δεν μπορώ να προχωρήσω σε restore και στην υπολοίπη διαδικασία ? Καμιά βοήθεια ? Κάνω κάτι λάθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dεν το κατεβάσα με safari αλλά και χωρίς να το κάνω extract πάλι το αρχειο που ζητάει δεν υπάρχει ¨-(

 

Μήπως μπορ΄β να το κατεβάσω και από κάπου αλλού για να δω τι γίνεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ενταξει λυθηκε το προβλημα!αλλα εχω αλλο προβλημα τωρα!δεν μπορω να εγκαταστησω c******d apps απο το itunes στο iphone!μου βγαζει οτι η εφαρμογη δεν μπορει να εγκατασταθει λογω αγνωστου προβληματος,και με παραπεμπει σε μια σελιδα troubleshooting της apple.τι γινεται τωρα???Α,επισης δεν μπορω να εγκαταστησω το installer απο το cydia!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
ενταξει λυθηκε το προβλημα!αλλα εχω αλλο προβλημα τωρα!δεν μπορω να εγκαταστησω c******d apps απο το itunes στο iphone!μου βγαζει οτι η εφαρμογη δεν μπορει να εγκατασταθει λογω αγνωστου προβληματος,και με παραπεμπει σε μια σελιδα troubleshooting της apple.τι γινεται τωρα???

Δεν θα βρεις βοηθεια σ αυτο το forum για cracked apps.

Α,επισης δεν μπορω να εγκαταστησω το installer απο το cydia!

Ξεχνα τον installer δεν υφισταται πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...