Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδες!!ειμαι νεος στο forum και θα ηθελα να κανς καποιες ερωτησεις!!απο το eastbay θελω να κανω μια παραγγελια..αμα την κανω σημερα μεχρι τελος μαρτιου θα εχει ερθει?και σχετικα με το τελωνειο τι γινεται??εχω δει τα προιγουμενα post αλλα θελω να ρωτισω κατι ακομα!αυτα τα 3 euro που τα πληρωνω?στα ελτα οταν θα μου φερουν το δεμα? ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχω ενα προβλημα με την παραγγελια.εχς επιλεξει τροπο πληρωμης paypal.σημερα εβαλα τα λεφτα.οταν παω να κανω την παραγγελια στο 4ο βημα μου βγαζει αυτο το μυνημα:Sorry. PayPal is not available for this transaction

We're sorry, we were unable to connect with the PayPal™ authorization system. Please select another method of payment to proceed with your order

γιατι?μπορει κανεις να με βοηθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ρε παίδες παίζει τρόπος να δώ που βρίσκεται το πακέτο μου? έκανα παραγγελία απο eastbay

Απ οτι θυμαμαι,δεν ειχα tracking οταν εκανα την παραγγελια μου.Ποσο καιρο εχεις που εκανες την δικια σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχεις ακομα,μην βιαζεσαι.Φανταζομαι διαβασες το topic,πολλα παιδια αναφερουν ποσες μερες τους πηρε μεχρι να ρθει.Καπου στην αρχη αναφερω και γω αναλυτικα,απο το mail της επιβεβαιωσης πληρωμης μεχρι την παραλαβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις ακομα,μην βιαζεσαι.Φανταζομαι διαβασες το topic,πολλα παιδια αναφερουν ποσες μερες τους πηρε μεχρι να ρθει.Καπου στην αρχη αναφερω και γω αναλυτικα,απο το mail της επιβεβαιωσης πληρωμης μεχρι την παραλαβη.

 

To πρόβλημα μου δεν είναι να έρθουν γρήγορα. Απλά έχω δώσει διεύθυνση απο Χίο και εγώ σε μια εβδομάδα θα φύγω για κανα μήνα απο Χίο και δεν ξέρω τί να κάνω με το δέμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
To πρόβλημα μου δεν είναι να έρθουν γρήγορα. Απλά έχω δώσει διεύθυνση απο Χίο και εγώ σε μια εβδομάδα θα φύγω για κανα μήνα απο Χίο και δεν ξέρω τί να κάνω με το δέμα....

Θα περιμενει στο ταχυδρομειο το δεμα.Το ποσο δεν ξερω αλλα μπορεις να το μαθεις.Αν και παλι δεν το προλαβαινεις,μπορεις να κανεις μια εξουσιοδοτηση σε καποιον γνωστο σου και να το παραλαβει αυτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τσεκάρετε και αυτά τα air max 97 μέσω Ebay.

http://cgi.ebay.com/2009-Nike-Air-Max-97-1-Black-Silver-Blue-Red-3M-sz-10_W0QQitemZ280467099176QQcmdZViewItemQQptZUS_Men_s_Shoes?hash=item414d244e28

Ο πωλητής παρέχει επιστροφή χρημάτων στην περίπτωση που αποδείξεις οτι ειναι μαιμού

Επεξ/σία από pareisaktos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους ψωνιζουν απο το eastbay μπορουν να χρησιμοποιουν τους κωδικους απο εδω http://www.retailmenot.com/view/eastbay.com για να εχουν δωρεαν τα μεταφορικα σε παραγγελιες ανω των 99$ (δοκιμασμενο πολλες φορες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκάρετε και αυτά τα air max 97 μέσω Ebay.

http://cgi.ebay.com/2009-Nike-Air-Max-97-1-Black-Silver-Blue-Red-3M-sz-10_W0QQitemZ280467099176QQcmdZViewItemQQptZUS_Men_s_Shoes?hash=item414d244e28

Ο πωλητής παρέχει επιστροφή χρημάτων στην περίπτωση που αποδείξεις οτι ειναι μαιμού

 

Αυτα ειναι τα λεγομενα "μιλενιουμ";

Παντως η τιμη τους ειναι τσιμπημενη για 100€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...