Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη τιμη αν κ φοβαμαι οτι θα σε ψιλοαπογοητευσει απο πλευρας αποδοσης..την θελεις για outdoor ετσι? Κοιτα κυριως nike..

 

ναι για outdoor την θελω

 

Δεν ειμαι και πολυ απαιτητικος,μην φανταστεις οτι ειμαι κανενας παιχταρας απλα παω για να γυμναστω...

 

δεν εχει καλο πιασημο η συγκεκριμενη?

 

τις μπαλες nike δεν τις εχω χρησιμοπιησει ποτε και δεν τις ξερω ενω η Wilson εχει παραδοση τουλαχιστων στο χωρο του αθλητικου εξοπλισμου. Μπορει να σου φανει χαζο αλλα δεν θα αισθανομαι και ανετα με μια μπαλα που κραζει οτι εινα <<μαρκα>> ενω την Wilson ποιος την ξερει στην Ελλαδα....Μονο στο τεννις ειναι γνωστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

τις μπαλες nike δεν τις εχω χρησιμοπιησει ποτε και δεν τις ξερω ενω η Wilson εχει παραδοση τουλαχιστων στο χωρο του αθλητικου εξοπλισμου. Μπορει να σου φανει χαζο αλλα δεν θα αισθανομαι και ανετα με μια μπαλα που κραζει οτι εινα <<μαρκα>> ενω την Wilson ποιος την ξερει στην Ελλαδα....Μονο στο τεννις ειναι γνωστη

Ειχα την εντυπωση πως οποιος εχει αγορασει εστω και μια φορα μπαλα μπασκετ ή παιξει λιγο outdoor,θα χει ιδεα τι εστι wilson,δεν ειναι αγνωστες.Οπως και να χει,τι σε χαλαει αν δειχνει και nike?Το νοημα ειναι πως θα την χειριζεσαι;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εκανα την 1η παραγγελια απο EASTBAY, θελω να πιστευω οτι εκανα σωστη επιλογη στο νουμερο του παπουτσιου :)

 

Ελπιζω μεχρι τις 15/1 να τα εχω παραλαβει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Εγώ αγοραζω από το: www.cleverpurchases.com παπούτσια. Δέχονται και Paypal οπότε είμαι πιο σίγουρος για την συναλλαγή. Με το τελωνείο δεν πληρώνω τίποτα... Και τα παπούτσια είναι σε πολύ καλές τιμές[/quote

 

 

εισαι σιγουρος οτι είναι αυθεντικά γιατι το site δεν μου φαινεται και πολυ ok.

σε παρακαλώ απαντησέ μου σε αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγοραζω από το: www.cleverpurchases.com παπούτσια. Δέχονται και Paypal οπότε είμαι πιο σίγουρος για την συναλλαγή. Με το τελωνείο δεν πληρώνω τίποτα... Και τα παπούτσια είναι σε πολύ καλές τιμές[/quote

 

 

εισαι σιγουρος οτι είναι αυθεντικά γιατι το site δεν μου φαινεται και πολυ ok.

σε παρακαλώ απαντησέ μου σε αυτό

 

To είχαμε συζητήσει και πιο πριν. Αποκλείεται να είναι αυθεντικά. Στη καλύτερη να είναι κλεμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

To είχαμε συζητήσει και πιο πριν. Αποκλείεται να είναι αυθεντικά. Στη καλύτερη να είναι κλεμένα...

Ούτε καν, ακόμη και στις φωτογραφίες φαίνεται ότι η ποιότητά τους δεν είναι καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εκανα την 1η παραγγελια απο EASTBAY, θελω να πιστευω οτι εκανα σωστη επιλογη στο νουμερο του παπουτσιου :)

 

Ελπιζω μεχρι τις 15/1 να τα εχω παραλαβει..

 

Σημερα παρελαβα τα παπουτσια. Χρεωση προς ΕΛΤΑ 3€.

Η συσκευσια πολυ καλη. Τα παπουτσια μου ηταν μεσα στο αυθεντικο κουτι τους. Τα παπουτσια δε.. αριστα & γνησιοτατα!

 

Θα τους ξανα προτιμησω. Α+++

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα τα παπουτσια. Χρεωση προς ΕΛΤΑ 3€.

Η συσκευσια πολυ καλη. Τα παπουτσια μου ηταν μεσα στο αυθεντικο κουτι τους. Τα παπουτσια δε.. αριστα & γνησιοτατα!

 

Θα τους ξανα προτιμησω. Α+++

 

 

τα ίδια και σε εμένα αψογα τα παπούτσια αυθεντικά με τα κουτιά τους και πολύ φθηνά και μόνο 3 euro τελωνείο. (μόνο που πρέπει να έχετε υπομονή αφού αργεί λίγο να έρθει το πακέτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ίδια και σε εμένα αψογα τα παπούτσια αυθεντικά με τα κουτιά τους και πολύ φθηνά και μόνο 3 euro τελωνείο. (μόνο που πρέπει να έχετε υπομονή αφού αργεί λίγο να έρθει το πακέτο)

 

ποσες μερες εκανε εσενα?γιατι εγω αρχιζει και νομιζω οτι χαθηκε στο δρομο το δικο μου :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρομαξα λιγο με το τελωνειο μολις εκανα παραγγελια 200δολαρια 140ευρω δλδ απο eastbay (3ζακετες 1 ζευγαρι παπουτσια 1 καπελο)

 

 

όταν λες τρόμαξα πως το εννοείς?? Θέλω να κάνω αγορά > 180 ευρώ και θέλω να δω τι παίζει με το τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα σημερα παρελαβα και εγω τα 2 ζευγαρια που ειχα παραγγειλει στις 9/12/09 απο eastbay...μεγαλη καθυστερηση αλλα ευτυχως δεν ηταν για εμενα :) επισης στα πολυ θετικα για το μαγαζι η πολυ καλη εξυπηρετηση με αμεση απαντηση των email!

 

PS.εγω δεν πληρωσα τα 3ευρω του εκτελωνισμου :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...