Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παραγγελια 120$(8 μπλουζες) ολοκληρωθηκε χωρις κανενα προβλημα αφου ειναι ηδη στο Ρουφ. Τωρα απλα περιμενω το χαρτι απο το ταχυδρομειο και το κλασσικο 3ευρω.

Η παραγγελια εγινε 27/4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όπως είπε κι ο φίλος tiniakos στο post #2199, το 3ευρω έχει καταργηθεί πλέον. Εγώ περιμένω άλλη μια παραγγελία για 2 ζευγάρια παπούτσια γύρω στα $130.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε κι ο φίλος tiniakos στο post #2199, το 3ευρω έχει καταργηθεί πλέον. Εγώ περιμένω άλλη μια παραγγελία για 2 ζευγάρια παπούτσια γύρω στα $130.

Ωραια. Ειχα να κανω παραγγελια 1 χρονο και δεν ειχα κοιταξει το τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελια 120$(8 μπλουζες) ολοκληρωθηκε χωρις κανενα προβλημα αφου ειναι ηδη στο Ρουφ. Τωρα απλα περιμενω το χαρτι απο το ταχυδρομειο και το κλασσικο 3ευρω.

Η παραγγελια εγινε 27/4.

Απο eastbay?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω λάβει τον τελευταίο καιρό 2 παραγγελίες από eastbay γύρω στα 150 δολάρια η καθεμία χωρίς πρόβλημα.

Αυτό δε με εφησυχάζει απλά πάλι στέλνονται απευθείας χωρίς Σουηδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εμπειρία μας λοιπόν μπορούμε να πούμε πως το "πρόβλημα" οφειλόταν αποκλειστικά στο τελωνείο του Πειραία. Φαίνεται πως κάποια καλόπαιδα που δουλεύουν εκεί, θεώρησαν καλό να αρχίσουν να χρεώνουν τα πάντα και να βάζουν εκτελωνιστικά έξοδα 70+ ευρώ σε προϊόντα των 130 δολαρίων... Α, ρε ξύλο που θέλουν κάποιοι :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς κανένα καλό site να αγοράσω Online τα adidas trinity. Τα είχα αγοράσει απο Μοναστηράκι πριν απο 6 χρόνια και βάλε αλλά δεν τα βρίσκω πια σε φυσικά καταστήματα. Έχετε εσείς κάτι υπόψη σας για παλιά μοντέλα adidas!

 

Thank you!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο myshoe.gr είχα δει κάποια, αλλά μην φανταστείς δεν έχει και την τρελή ποικιλία!

Ξερω δεν εχει τιποτα εκει το εχω δει.

 

eastbay ολα ειναι γνησια

Το ξερω γι'αυτο αλλωστε ανεφερα εκτος eastbay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα δεν το διαβασα καλα για τσεκαρε αυτο παλι αμερικη

 

http://www.finishline.com/

 

ειναι οκ απο αλλο φορουμ απο οτι εχουν πει

Βασικα ψαχνω για τα συγκεκριμενα Puma Ferrari SF Fluxion II GT Red Shoes Link γιατι τα θελει ο αδερφος μου και δεν ξερω που μπορω να βρω απο καπου τα γνησια(αν υπαρχουν γνησια τα συγκεκριμενα και δεν ειναι ολα fake).

Τα εχουν τοσα online καταστηματα που δεν γνωριζω κανενα απο αυτα αν ειναι αξιοπιστο.

Σε οσα αξιοπιστα κοιταξα να τα βρω δεν υπαρχουν.

Ξερεις αν μπορω να βρω τα συγκεκριμενα πουθενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...