Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εγώ έχω δει αυτά και μου αρέσουν πάρα πολύ:
 

Δυστυχώς δεν ξέρω ισπανικά και είμαι σχεδόν βέβαιος ότι δε στέλνουν Ελλάδα.
Έχει δει κανείς αυτά ή τίποτα παρόμοια αλλού να δώσει λινκ??
Ή τίποτα converse μποτάκια σε καλή τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η δικια μου προσφατη εμπειρια απο το eastbay:

 

παραγγελια 15/9

tracking number 17/9

παραδωση χθες(25/9) σπιτι μου απο ελτα ταχυδρομικη 

 

δεν ξερω πως εγινε αλλα δεν με χαλασε καθολου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις, να σου έρθει σε λιγότερες από 2 βδομάδες. Πόσο κόστιζε η παραγγελία αν επιτρέπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην κεντρική σελίδα του site, υπάρχουν οι παρακάτω καρτέλες:

 

     Χορό     Nike Air Max Άνδρες     Nike Air Max Γυναίκες     Nike Air Max Ζευγάρι     Nike Air Max Παιδί     Kontakt os     ειδήσεις

 

Τώρα αν σου φαίνεται εσένα σοβαρό μαγαζί, που να πουλάει αυθεντικά Nike, εγώ πάω πάσο... :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις, να σου έρθει σε λιγότερες από 2 βδομάδες. Πόσο κόστιζε η παραγγελία αν επιτρέπεται;

94,99$ , η παραγγελια που ειχα γραψει στην προηγουμενη σελιδα,μου φανηκε πολυ παραξενο οτι μου τα εφεραν κιολας :-)

 

και αναλυτικα η παραγγελια ηταν ετσι

 

Product Total:$94.99

International Surcharge:$0.00

Shipping & Handling:$39.99

Subtotal:$134.98

Discounts:-$14.25

Total:$120.73

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sry για το hijack το prodirectselect το γνωρίζετε σαν κατάστημα? έχει αυθεντικά προιόντα ?

Ναι,αλλά απο τιμές είναι αρκετά πιο ακριβό ειδικά αν υπολογήσεις και τα μεταφορικά απο μαγαζιά δικά μας.Ειδικά στα lacoste και nike ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,ξέρετε τι παίζει με το www.basketmania.co.uk?Έχουν τα lebron x p.s elite 159 ευρώ και με 164 μου λένε ότι τα φέρνουν σπίτι μου.Απλά μου κάνει εντύπωση όταν το nikestore ta έχει 240 και κάποια ελληνικά online stores ακόμα και 260.Έχουν και ως μέσο πληρωμής την αντικαταβολή.Πολύ καλό για να είναι αληθινό δε νομίζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,αλλά απο τιμές είναι αρκετά πιο ακριβό ειδικά αν υπολογήσεις και τα μεταφορικά απο μαγαζιά δικά μας.Ειδικά στα lacoste και nike ...

ναι αλλά τα converse που θέλω βγαίνουν 45 ευρώ με τα μεταφορικά ενω εδώ τα βρήκα 84.90 τα φθηνότερα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,ξέρετε τι παίζει με το www.basketmania.co.uk?Έχουν τα lebron x p.s elite 159 ευρώ και με 164 μου λένε ότι τα φέρνουν σπίτι μου.Απλά μου κάνει εντύπωση όταν το nikestore ta έχει 240 και κάποια ελληνικά online stores ακόμα και 260.Έχουν και ως μέσο πληρωμής την αντικαταβολή.Πολύ καλό για να είναι αληθινό δε νομίζετε?

Εχω αγοράσει απο το συγκεκριμένο μαγαζί και μπορώ να πω οτι δεν εχεις να φοβηθείς τιποτα, τα παπουτσια ειναι αυθεντικότατα και πραγματι εχουν ως επιλογή πληρωμής την αντικαταβολή κι ολα αυτα με 5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και απο μενα!
θελω να παραγγειλω παπουτσια απο το eastbay τα οποια κοστιζουν 160$. μηπως ξερετε ποσο θα πληρωσω μεταφορικα στο περιπου και ποσο θα πληρωσω τελωνειο? επισης υπαρχει καποιο κουπονι εκπτωσης? 
Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχουμε ξαναπεί για το EASTBAY αλλά πάμε άλλη μια :
 

μεταφορικά είναι γυρω στα 40$ στανταρ

 

στα 160$ το πιθανότερο να πληρώσεις τελωνείο (από αυτό το thread έχει βγει ένα συμπέρασμα ότι γύρω στα 100 $ χωρίς έκπτωση είναι το όριο)

 

κουπόνια κυκλοφορούν πολλά, τσεκαρε το http://www.retailmenot.com/

 

διαβασε το thread τα εχουμε συζητήσει

 

αν κάνω κάπου λάθος ας με διορθώσουν τα παιδιά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...