Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοίτα στο sportsshoes.com με κωδικό LF315 για 15% έκπτωση.

είναι δωρεάν τα μτφ για Ελλάδα, οπότε αν βρεις νούμερο και σχέδιο που σε καλύπτει πιθανότατα θα είσαι στα λεφτά του eastbay και χωρίς φόβο τελωνείου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τελικά θα τα παραγγειλω απο το sportshoeς

Αλλα Τον κωδικό που τον βαζω;

Εχω φτάσει στην παραγγελία μέχρι τον αριθμό της καρτας και δεν εχω δει τίποτα μέχρι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα τα παραγγειλω απο το sportshoeς

Αλλα Τον κωδικό που τον βαζω;

Εχω φτάσει στην παραγγελία μέχρι τον αριθμό της καρτας και δεν εχω δει τίποτα μέχρι εκει

;είναι πιο πίσω το έχεις περάσει.

 

όταν πατάς proceed to checkout σου βγάζει μια σελίδα με τα αντικείμενα που αγοράζεις, διευθύνσεις κλπ

εκεί στο κάτω μέρος έχει ένα step 5 που λέει PROMOTIONS AND SHIPPING NOTES

το πατάς και δίνει 2 επιλογές. η μια είναι "Do you have a promotional code? If so, please click here to enter it "

εκεί βάζεις τον κωδικό.

 

να προσέξεις να πληρώσεις με ευρώ και όχι με λίρες. με ευρώ δεν έχει μεταφορικά ενώ με λίρες τα προσθέτει και βγαίνει τα ίδια χρήματα (μπορεί και παραπάνω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως Air Max 2014 στα 130 ευρώ που τα δίνουν στο sportsshoes.com με την χρήση του κωδικού LF315 για 15% έκπτωση δεν τα βρίσκεις πουθενά στην Ευρώπη.Μόνο χαμηλότερα αν βρεις σε τίποτα περίεργα μεγέθη σε κανένα ξεστοκάρισμα.

 

Για eastbay παίδες πιστεύω είναι θέμα τύχης,έχω πάρει τα τελευταία 3 χρόνια 4 φορές παππούτσια απο εκεί όλα αρκετά παραπάνω απο 100$ και δεν μου έχει κάτσει τελωνείο.Ο αδερφός μου μία παραγγελεία είχε κάνει κάτι Jordan sta 75$ και το έφαγε κανονικά το τελωνείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια κι εδώ, μετά από 30+ παραγγελίες από eastbay (χωρίς τελωνεία κλπ) ξαφνικά έφαγα έξοδα διασάφησης σε παραγγελίες των $80. Πλέον είναι καθαρά θέμα τύχης.

 

Σε αυτή την τιμή πάντως, αν σας κάτσει τελωνείο, τότε υπολογίστε πως θα πληρώσετε γύρω στα 30 ευρώ επιπλέον. Βάλτε τα κάτω και δείτε αν σας συμφέρει. Στην δική μου περίπτωση δεν χαλάστηκα ιδιαίτερα, αφού τα παπούτσια που αγόρασα ούτως ή άλλως δεν μπορούσα να τα βρω Ελλάδα/Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εκανα παραγγελια απο eastbay στις 26 του μηνα, τους εστειλα μηνυμα για tracking, αλλα μου ειπαν δεν ειναι διαθεσιμο.. εχεις συμβει σε κανεναν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως ταχυδρομούν τα παπούτσια 2-3 μέρες μετά την παραγγελία, οπότε ίσως δεν έχουν πάρει ακόμα το tracking number από τη μεταφορική τους. Λογικά σε καναδυο μέρες θα πρέπει να είναι διαθέσιμο, οπότε ρώτησέ τους ξανά αν δεν σου στείλουν από μόνοι τους κάποιο email.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- ERROR SCAN - ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΣΚΑΝΑΡΙΣΤΕΙ 30-03-2014 10:46 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 30-03-2014 10:46 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 30-03-2014 06:36 IPS ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 30-03-2014 06:24 IPS ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 27-03-2014 09:54 IPS

 

 

 

το error scan τι ειναι ρε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- ERROR SCAN - ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΣΚΑΝΑΡΙΣΤΕΙ 30-03-2014 10:46 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 30-03-2014 10:46 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 30-03-2014 06:36 IPS ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 30-03-2014 06:24 IPS ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 27-03-2014 09:54 IPS

 

 

 

το error scan τι ειναι ρε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- ERROR SCAN - ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΣΚΑΝΑΡΙΣΤΕΙ 30-03-2014 10:46 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 30-03-2014 10:46 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ 30-03-2014 06:36 IPS ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 30-03-2014 06:24 IPS ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 27-03-2014 09:54 IPS

 

 

 

το error scan τι ειναι ρε παιδια?

Ειναι μηνυμα απο το scanner οτι το αντικειμενο εχει ηδη σκαναριστει στην αποστολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...