Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω από το site papoutsaki.gr γιατί έχει χαμηλές τιμές αλλά έχει αγοράσει κανένας άλλος από το papoutsaki.gr? 

 

ΥΓ: πολύ πιθανόν να μην είναι γνήσια τα παπούτσια αφού:

1) Οι πολύ χαμηλές τιμές με κάνουν να μην προχωρήσω.

2) Για να πάρεις τηλέφωνο να ρωτήσεις κάτι έχει μόνο ένα κινητό.

3) Οι τρόποι πληρωμής είναι μόνο αντικαταβολή αν και εδώ λίγο σε μπερδεύει καθώς εάν ήθελε να σε κλέψει θα έπαιρνε μόνο κάρτα η τραπεζική μεταφορά

4) Δεν έχει καμιά πληροφορία για τους τρόπους πληρωμής/αποστολής  μόνο στο τελευταίο στάδιο της ολοκλήρωσης παραγγελίας εμφανίζεται το πόσο πληρώνεις μεταφορικά κτλ κτλ και

5) Δεν έχει αξιολογήσεις στο skroutz-bestprice βασικά δεν ανήκει μέσα εκεί.

 

Εσείς τι λέτε? Συμφωνείτε ή Διαφωνείτε  με τις παραπάνω επισυνάψεις?

Ευχαριστώ πολύ  :)

μακριά φυσικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ ένα σαιτ από Θεσνίκη για ανδρικά παπούτσια.Τρομερά θετικές εντυπώσεις μου είχε αφήσει.Είχα κάνει πριν 4-5 χρόνια 2 παραγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://mybrand.shoes/

 

Γειά σας ξερει κανεις αν αυτο το site εχει αυθεντικά?...γιατι οι τιμες του ειναι πολυ καλες και τα παπουτσια φαίνονται γνήσια..

Κοίταξε για εμένα μου φένεται καλό το site και οι τιμές του λογικές για προσφορά. Έχει και paypal που σε προστατεύει άμα γίνει καμιά στραβή. Περίμενε καλύτερα και κάποιον άλλον να σου πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://mybrand.shoes/

 

Γειά σας ξερει κανεις αν αυτο το site εχει αυθεντικά?...γιατι οι τιμες του ειναι πολυ καλες και τα παπουτσια φαίνονται γνήσια..

 

https://www.facebook.com/mybranddeals

 

Με 75 χιλιάδες likes, δύσκολα να είναι μούφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, θελω να παραγγειλω απο footlocker ειναι ζευγαρι νικε στα 100$ και κλασικα 40$ μεταφορικα. Θα πληρωσω τελωνειο? και αν ναι ποσο περιπου θα ειναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://mybrand.shoes/

 

Γειά σας ξερει κανεις αν αυτο το site εχει αυθεντικά?...γιατι οι τιμες του ειναι πολυ καλες και τα παπουτσια φαίνονται γνήσια..

 

Δεν ξέρω κάτι αλλά το η εικόνα που δίνει είναι πως είναι legit.Τουλάχιστον σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το Mybrand.shoes πηρα τα παπουτσια που φοραω τωρα nike flyknit.. εχω διαβασει οτι σε πολλους εχουν κοπει, αλλα και στο σαιτ της nike στα σχολια υπαρχουν πολλοι που λενε οτι τα παπουτσια τους χαλασαν μετα απο μερικους μηνες. 

Επισης βρηκα ενα σαιτ που εχει παραγωγη ολων των nike σε μουφα, σε τιμη 30 $ , τα συγκεκριμενα εχουν διαφορες με τα αυθεντικα (που μοιαζουν με αυτα που δινει και το mybrand), ΑΛΛΑ εχω βρει στο aliexpress πολλους να πουλανε το συγκεκριμενο, ακριβως το ιδιο, σε τιμη 50  ευρω. Βεβαια ολοι αυτοι προλαβαινουν να κανουν πωλησεις 200 μαξ και μετα η σελιδα δν ανοιγει!

Τελος, πηρα παπουτσια εγω σε 12 εργασιμες ηρθαν, πηρα στην κοπελα μου τα ιδια και ηρθαν σε λιγοτερο απο 5 εργασιμες, αλλα οι φιλοι μου που πηραν και αυτοι 2 ιδια ειναι στις 18 εργασιμες και ακομα περιμενουν. Οποτε το μονο σιγουρο ειναι οτι ερχονται απο χωρα με χαλια μεταφορικα...maybee Ασια, maybee Taivan (που ειναι η χωρα παραγωγης τους)


Καλησπέρα σε όλους.

 

Σκέφτομαι να αγοράσω από το site papoutsaki.gr γιατί έχει χαμηλές τιμές αλλά έχει αγοράσει κανένας άλλος από το papoutsaki.gr? 

 

 

Εσείς τι λέτε? Συμφωνείτε ή Διαφωνείτε  με τις παραπάνω επισυνάψεις?

Ευχαριστώ πολύ  :)

ειναι 90% μουφες πιστευω...

 

οριστε και το σαιτ που ελεγα με τα κινεζικα

 http://www.wholesalebuyfromchina2015.com/sdp/2253856/4/pl-7178483/0-2730506/Sports_Shoes.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το Mybrand.shoes πηρα τα παπουτσια που φοραω τωρα nike flyknit.. εχω διαβασει οτι σε πολλους εχουν κοπει, αλλα και στο σαιτ της nike στα σχολια υπαρχουν πολλοι που λενε οτι τα παπουτσια τους χαλασαν μετα απο μερικους μηνες. 

Επισης βρηκα ενα σαιτ που εχει παραγωγη ολων των nike σε μουφα, σε τιμη 30 $ , τα συγκεκριμενα εχουν διαφορες με τα αυθεντικα (που μοιαζουν με αυτα που δινει και το mybrand), ΑΛΛΑ εχω βρει στο aliexpress πολλους να πουλανε το συγκεκριμενο, ακριβως το ιδιο, σε τιμη 50  ευρω. Βεβαια ολοι αυτοι προλαβαινουν να κανουν πωλησεις 200 μαξ και μετα η σελιδα δν ανοιγει!

Τελος, πηρα παπουτσια εγω σε 12 εργασιμες ηρθαν, πηρα στην κοπελα μου τα ιδια και ηρθαν σε λιγοτερο απο 5 εργασιμες, αλλα οι φιλοι μου που πηραν και αυτοι 2 ιδια ειναι στις 18 εργασιμες και ακομα περιμενουν. Οποτε το μονο σιγουρο ειναι οτι ερχονται απο χωρα με χαλια μεταφορικα...maybee Ασια, maybee Taivan (που ειναι η χωρα παραγωγης τους)

ειναι 90% μουφες πιστευω...

 

οριστε και το σαιτ που ελεγα με τα κινεζικα

 http://www.wholesalebuyfromchina2015.com/sdp/2253856/4/pl-7178483/0-2730506/Sports_Shoes.html

Για αυτό έκανα και τις παρατηρήσεις μου με τα μαύρα γράμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το Mybrand.shoes πηρα τα παπουτσια που φοραω τωρα nike flyknit.. εχω διαβασει οτι σε πολλους εχουν κοπει, αλλα και στο σαιτ της nike στα σχολια υπαρχουν πολλοι που λενε οτι τα παπουτσια τους χαλασαν μετα απο μερικους μηνες. 

Επισης βρηκα ενα σαιτ που εχει παραγωγη ολων των nike σε μουφα, σε τιμη 30 $ , τα συγκεκριμενα εχουν διαφορες με τα αυθεντικα (που μοιαζουν με αυτα που δινει και το mybrand), ΑΛΛΑ εχω βρει στο aliexpress πολλους να πουλανε το συγκεκριμενο, ακριβως το ιδιο, σε τιμη 50  ευρω. Βεβαια ολοι αυτοι προλαβαινουν να κανουν πωλησεις 200 μαξ και μετα η σελιδα δν ανοιγει!

Τελος, πηρα παπουτσια εγω σε 12 εργασιμες ηρθαν, πηρα στην κοπελα μου τα ιδια και ηρθαν σε λιγοτερο απο 5 εργασιμες, αλλα οι φιλοι μου που πηραν και αυτοι 2 ιδια ειναι στις 18 εργασιμες και ακομα περιμενουν. Οποτε το μονο σιγουρο ειναι οτι ερχονται απο χωρα με χαλια μεταφορικα...maybee Ασια, maybee Taivan (που ειναι η χωρα παραγωγης τους)

ειναι 90% μουφες πιστευω...

 

οριστε και το σαιτ που ελεγα με τα κινεζικα

 http://www.wholesalebuyfromchina2015.com/sdp/2253856/4/pl-7178483/0-2730506/Sports_Shoes.html

 

 

ρε εμενα απο το σιτε το κινεζικο π εστειλες ιδια μ φαινονται :PP... αυτα που φορας εσυ τωρα απο το mybrand  σου εχουν χαλασει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

ρε εμενα απο το σιτε το κινεζικο π εστειλες ιδια μ φαινονται :PP... αυτα που φορας εσυ τωρα απο το mybrand  σου εχουν χαλασει ?

 

 

Αν εννοεις οτι σου φαινονται ιδια τα nike roshe run flyknit (Που εχω εγω) τοτε οχι διαφερουν στα πλαγια πανω απο το logo της nike, τα αυθεντικα εχουν περισσοτερα ασπρα "κυκλακια". 

Τα δικα μου τωρα τα εχω καπου στις 3 βδομαδες, καλα ειναι ακομα. Αλλα γενικα δεν ειναι δυνατο παπουτσι.. ΔΕΝ ειναι για γυμναστικη ουτε για running οπως το εχει ονομασει η nike... το υλικο flyknit γενικα ειναι πολυ απαλο και ελαστικο.. ειναι απο ανακυκλωσιμα ρουχα ακουσα σε ενα καταστημα nike

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το mybrand.shoes, να πω οτι επειδη το ενα ζευγαρι θα το επιστρεψω τελικα, μεσα στις 14 μερες απο την παραλαβη, πηρα τηλ και μου ειπαν οτι ειτε μπορω να το αποστειλω με ACS ή να το παω ο ιδιος στο καταστημα τους (Λωφ. Πετρουπολεως 59, Ηλιον) με την αποδ. λιανικης. Τα λεφτα θα τα παρω πισω μεσω ibank σε 7-8 εργασιμες μερες! 

Να πω την αληθεια δεν το περιμενα τοσο ευκολο. Αν υπαρξει καποιο προβλημα θα το αναφερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...