Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οσον αφορα το http://www.heavenofbrands.gr/ εχω προβληματιστει για το αν τα παπουτσια ειναι αυθεντικα. 

εχει κανεις ιδεα? ειναι η πρωτη φορα που θα ψωνισω παπουτσια online και δεν θελω να πανε τζαμπα τα λεφτα μου.

Μπες εδώ και διάβασε αξιολογήσεις του μαγαζιού!!

 

http://www.bestprice.gr/m/2699/heavenofbrands.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οικονομικά ορειβατικά-αθλητικά που μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε βουνό αδιάβροχα και σχετικά ζεστά ...έχετε κάποια πρόταση που μπορώ να κοιτάξω για καλές τιμές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να έχει τα air max '15, στα 150€ από 200€....θα δίνει δώρο κ μπανάνα...

 

αλλά είναι αξιόπιστο !

Τελικα αξιοπιστο ή θα κανουμε μπανανα;

Γιατι μπερδευτηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα λεφτά δεν τα χάνεις = αξιόπιστο.

 

μαϊμούδες = μπανάνες.

Στα πλαισια του αξιοπιστου ειναι και το τι πουλαει, γιατι αν αναφερει οτι εχει αυθεντικα και πλασαρει μαιμου σημαινει οτι παραπλανει τους αγοραστες, αρα αμεσως καθισταται αναξιοπιστο... Εχεις ψωνισει απο εκει και εφαγες μπανανα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα πλαισια του αξιοπιστου ειναι και το τι πουλαει, γιατι αν αναφερει οτι εχει αυθεντικα και πλασαρει μαιμου σημαινει οτι παραπλανει τους αγοραστες, αρα αμεσως καθισταται αναξιοπιστο... Εχεις ψωνισει απο εκει και εφαγες μπανανα?

 

έχω ψωνίσει από οποιοδήποτε ελληνικό κατάστημα ιντερνετικό...και το μόνο που έχω να πω είναι πως τα παπούτσια μερικών

είναι εντελώς απαράδεκτα...δεν ξέρω τι συμβαίνει με τα αθλητικά κ ειδικά τα Nike..και αν υπάρχουν παρτίδες/χώρες κλπ...

αλλά κανένα δε φτάνει την ποιότητα του Nike.com...

 

οπότε ναι, πιστευω οτι εφαγα κ απ το συγκεκριμενο μπανανα όταν πηρα παλιότερα τα LunarGlide...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να εχω κι εγω μερικες ευστοχες παρατησεις απο εσας, με τοση εμπειρια που εχει συσσωρευτει απο τοσους πολλους ολα αυτα τα χρονια!!!

Θελω ενα φτηνο, κι οταν λεω φτηνο το εννοω, ζευγαρι αθλητικα, για εντελως προχειρη & περιστασιακη χρηση, δηλαδη, οταν πάω μια-δυο φορες τη βδομαδα στην εξοχή σε ένα παλιό σπίτι με κήπο, για ξέσκασμα και προχειροδουλειές.

Εντοπισα στο ebay αυτα εδω
http://www.ebay.co.uk/itm/MENS-RUNNING-TRAINERS-BOYS-BLACK-CASUAL-WALKING-RUNNING-GYM-SPORTS-SHOES-SIZE/391031901433?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D29119%26meid%3Df781c719f12341ce96a92f8c2909fb56%26pid%3D100033%26rk%3D1%26rkt%3D4%26mehot%3Dpp%26sd%3D391031901433

Σε αυτα τα χρηματα (20€) δεν βλεπω να παιζει κατι αλλο, και θελω, η οποια αγορα μου να γινει μεσω ebay. Δεν θελω επι του παροντος προτασεις του στυλ 'δωσε αλλα 10 ευρω, και αγορασε και απο εκεινο το site'. Σε αυτα τα χρηματα, μονο στο lidl εχω δει να φερνουν, και οποιος προλαβε(εγω ποτέ παντως)

Νoname brand, με 'και καλα' σημα asics, αλλα η φωτο τα δειχνει καλουτσικα. Μπορει ομως να ειναι και παραπλανητικη. Οι αξιολογησεις παντως του seller ειναι καλες.

Φυσικα δεν περιμενω να εχει αγορασει κανεις απο τον συγκεκριμενο.
Ομως, σιγουρα καποιος μπορει να εχει αγορασει φτηνα αθλητικα απο κινα, και να εχει σχετικη εμπειρια.

Θελω λοιπον τις παρατηρησεις σας πανω σε αυτο, αν αξιζει, τι να προσεξω κλπ
Εχει νουμερα, και πιστευω να ειναι ok οπως τα λενε στα νουμερα. Τωρα βεβαια, ποιοτητα-υλικα, δεν μπορω να εχω απαιτησεις, αλλα ομως αν μου εβγαζαν κανα δυο χρονακια, θα ηταν ok.
Αν ομως ειναι να αγοραστουν και σε ενα μηνα να τα φτυσουν, θα ειναι κακή αγορα, έστω και σε αυτα τα λεφτα.

Πειτε μου σχετικά λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγες σε φυσικό κατάστημα και είπες θέλω παπούτσια με 20€ και δεν είχαν τίποτα ;

 

Δεν θυμαμαι να εχω δει αυτη την τιμη. Ακομη και στα admiral, οτι εχω δει ειναι μια @@@ και μισή, σε αυτη την τρομερα χαμηλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμαμαι να εχω δει αυτη την τιμη. Ακομη και στα admiral, οτι εχω δει ειναι μια @@@ και μισή, σε αυτη την τρομερα χαμηλη τιμη.

 

τι εννοείς μ@κία κ μισή ; ομορφιά ή ποιότητα ;

 

με 20-25€ μια χαρά παπουτσάκι για 6μηνο παίρνεις παντού.

 

δε βλέπω κανένα λόγο να ψάχνεσαι, αφού έτσι κι αλλιώς σε βάθος χρόνου καταστρέφεις το σώμα σου αν χρησιμοποιείς τέτοιας ποιότητας παπούτσια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...