Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά 99.9% θα πληρώσεις τα κλασσικά 3 ευρώ που έχουμε πληρώσει όλοι.Τίποτα παραπάνω :-).Όσο για το άλλο θεματάκι σου, δεν είναι τίποτα απλά πρώτα πρέπει να σου τα ταχυδρομίσουν και μετά θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις το track my order.

 

Και εγώ τα 3 ευρώ είχα δει φίλε μου, γλυκάθηκα έκανα παραγγελία, έφυγε υποτίθεται στις 13/10, ακόμη περιμένω και μάλλον θα φάω κανένα βαρβάτο τελωνείο... Αντί για 2, 4 ζευγάρια παπούτσια θα πληρώσω...Μακριάααα άλλη φορά

 

Μπήκα σήμερα στο site των ΕΛΤΑ, έβαλα το tracking number μου και είδα τα εξής:

 

Scan Location:Sat Nov 06 2010 08:09:48 GMT+0200 (Eastern Europe Standard Time) ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Description:Αντικείμενα σε Συσκευασία

 

και από κάτω:

Sat Nov 06 2010 11:59:43 GMT+0200 (Eastern Europe Standard Time) ` ` ` `

`

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Αποστολή Συσκευασίας

 

Το μόνο που δεν έχει συμπληρωθεί είναι το delivery status.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα παπούτσια σου έφτασαν. Δεν θα φας κανένα βαρβάτο τελωνείο και άσε την κλάψα τόσες μέρες. Να μάθεις να συμπληρώνεις σωστά τα ρημαδοστοιχεία αποστολής για να μην κάνουν 20+ μέρες να έρθουν τα προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παληκαρια μου εστειλαν ενα email απο eastbay με τιτλο Shipment Confirmation κ γραφει Shipping Method: International τι σημαινει αυτο;

 

Σημαινει αποστολη με USPS (United States Postal Services) δηλαδη τα Αμερικανικα ΕΛΤΑ.

 

Ολα βαινουν καλως. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Και εγώ τα 3 ευρώ είχα δει φίλε μου, γλυκάθηκα έκανα παραγγελία, έφυγε υποτίθεται στις 13/10, ακόμη περιμένω και μάλλον θα φάω κανένα βαρβάτο τελωνείο... Αντί για 2, 4 ζευγάρια παπούτσια θα πληρώσω...Μακριάααα άλλη φορά

 

Μπήκα σήμερα στο site των ΕΛΤΑ, έβαλα το tracking number μου και είδα τα εξής:

 

Scan Location:Sat Nov 06 2010 08:09:48 GMT+0200 (Eastern Europe Standard Time) ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Description:Αντικείμενα σε Συσκευασία

 

και από κάτω:

Sat Nov 06 2010 11:59:43 GMT+0200 (Eastern Europe Standard Time) ` ` ` `

`

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Αποστολή Συσκευασίας

 

Το μόνο που δεν έχει συμπληρωθεί είναι το delivery status.

 

 

Φίλε είσαι η παραπληροφόρηση η ίδια όμως ε!!!! Να δω τι θα πείς όταν πληρώσεις μόνο τα 3€.....

 

---------- Προσθήκη στις 22:42 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:33 ----------

 

να σαι καλα φιλαρακι! εκαναν 2 φιλαρακια μου αγορες κ πληρωσαν τα 3 ευρω! κ τωρα δεν ειχα τι να κανω κ εψαξα γνωμες για το eastbay k διαβασα κατι ποσα που πληρωθηκαν στο τελωνειο κ εμεινα!

ευχαριστω!

 

(βεβαια μεχρι να ερθουν δε θα ησυχασω )

 

Μην αγχώνεσαι καθόλου, έχω κάνει παραγγελίας που ξεπερνούν σε σύνολο τα 1000$ για φίλους και γνωστούς και δεν πλήρωσα ποτέ τίποτα παραπάνω απο 3€. Απλά το μόνο που χρειάζεται να ξέρεις είναι να "σπάς" τις παραγγελίες σου όταν πρόκειται να πάρεις πολλά πράγματα και θα είσαι ΟΚ. Η maximum παραγγελία που έκανα ήταν 200$

Επεξ/σία από traganeus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχει δίκιο ο φίλος για την κλάψα μου αλλά τι να κάνουμε που περνάμε ημέρες κρίσης και όλα τα μετράμε????

Κάλεσα σήμερα τηλέφωνο και μου είπαν ότι τα παπούτσια αύριο το πολύ μεθαύριο θα πάνε στην Κουμουνδούρου (κοντά στην Ομόνοια) γιατί πρόκειται για δέμα. Πιστεύω να μην μου σκάσει να πληρώσω τίποτα και είμαι αισιόδοξος. Από αύριο-μεθαύριο τα νεώτερα λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια. Θέλω να μου πείτε κανένα ξένο η ελληνικό site για αγορά παπουτσιων d&g γνησιων που πωλουνται σε καλύτερες τιμές από αυτές των μαγαζιών. Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια. Θέλω να μου πείτε κανένα ξένο η ελληνικό site για αγορά παπουτσιων d&g γνησιων που πωλουνται σε καλύτερες τιμές από αυτές των μαγαζιών. Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

http://www.yoox.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα στην Κουμουνδούρου τηλέφωνο και μου είπαν ότι μπορώ να περάσω να το πάρω αύριο το δέμα (2 ζευγ. παπούτσια) 94+3 ευρώ τελωνείο...!

Το μόνο άγχος που έμεινε είναι εάν το νούμερο του παπουτσιού μου κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την άλλη φορά που θα παραγγείλεις, να τους βάλεις πιο δύσκολο απο τον ΤΚ. Ας πούμε να μην δώσεις σίγουρα τον ΤΚ και να μην δώσεις τον αριθμό της οδού σου... και να βάλεις και το όνομα ενός φίλου σου. Έτσι για να έχει πιο σασπένς μωρέ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω τα μελη του INSOMNIA καθως με διαφωτησανε σε πολλα σημεια με τις αγορες μεσω INTERNET.αν διαβασει καποιος το FORUM μπορει να βρει πολλες πληροφοριες σχετικα με ποια SITE πωλουν αυθεντικα NIKE ποσο καιρο χρειαζεται να παραλαβει και να υπολογισει τα χρηματα που θα καταβαλει για την παραλαβη των προιοντων.ετσι εγω αγορασα απο EASTBAY με ημερομηνια παραγγελιας 25-10 και μετα απο 2 εβδομαδες μου ηρθε ειδοποιητηριο απο ελτα να παραλαβω με μοναδικα εξοδα τα 3 ευρο του τελωνιου.

 

---------- Προσθήκη στις 21:52 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:45 ----------

 

Μια ερωτηση αν καποιος μπορει να απαντησει.τα nike απο βιετναμ με αυτα απο κινα τη διαφορα εχουν?γιατι εχω και απο τισ 2 χωρες.αυτα που πηρα απο eastbay ειναι απο κινα οπως και κατι που εχω αγορασμενα απο petersport -Θεσσαλονικη ειναι απο κινα επισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...