Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή σκληρού δίσκου σε PlayStation 3 - Οδηγίες, απορίες, προβλήματα


three_brothers1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 322
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φιλε three_brothers1 θελω να μου πεις αν ο σκληρος δισκος που το εβγαλα απο ενα λαπτοπ που μου χαλασε εαν κανη για το ps3 και τη χρειαζεται να κανω. ο κωδικος απο το σκληρο δισκο ειναι

HTS545032B9A300 σε παρακαλω κοιταξετο και πες μου. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε three_brothers1 θελω να μου πεις αν ο σκληρος δισκος που το εβγαλα απο ενα λαπτοπ που μου χαλασε εαν κανη για το ps3 και τη χρειαζεται να κανω. ο κωδικος απο το σκληρο δισκο ειναι

HTS545032B9A300 σε παρακαλω κοιταξετο και πες μου. ευχαριστω

εισαι ο.κ με τον δισκο φιλε κανει μια χαρα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω πολυ karubas13. και κατι ακομα το USB οταν θα περναω τα save και κανει επανεκινηση ποτε πρεπει να το βγαλω;η δεν χρειαζεται. και παλι σε ευχαριστω που το κοιταξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

SSD δισκος στο ps3 slim???


Μπορω να βαλω SSD σκληρο δισκο στο playstation 3 slim??? Το σηκωνει το συστημα??? Ευχαριστω...

Αν δεχεται τετοιο σκληρο δισκο.θελει καμια ιδιαιτερη εγκατασταση??? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος ειναι αυτονοητος.για να πηγαινει το συστημα πιο γρηγορα.να φορτωνουν τα παιχνιδια πιο γρηγορα που εχω στον σκληρο.

 

και επισης ο SSD εχει ΤΑΧΥΤΕΡΗ αναγνωση και μεταφορας δεδομενων απ΄οτι ενας απλος σκληρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορείς να βάλεις και εγω 500αρι έχω βάλει! Απλά θα πρέπει να είναι 2,5 και να δεις τις διαστασεις του οτι θα χωράει σίγουρα, επίσης αν είναι σε 5400 στροφές θα ζεστένεται και λιγότερο το ps3 (από δίσκο που τρέχει στις 7200!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορείς να βάλεις και εγω 500αρι έχω βάλει! Απλά θα πρέπει να είναι 2,5 και να δεις τις διαστασεις του οτι θα χωράει σίγουρα, επίσης αν είναι σε 5400 στροφές θα ζεστένεται και λιγότερο το ps3 (από δίσκο που τρέχει στις 7200!)

Ευχαριστω.θα προσπαθησω να βαλω ενα 500αρι στο ps3 μου για να μπορω να αποθηκευω ταινιες.Ευχαριστω και παλι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Νέος δίσκος για PS3

 

καλησπερα.,

 

Θέλω να βάλω εναν δίσκο sto PS3 μου, ερώτηση, χαλάει η εγγύηση αν το κάνω?

Επίσης έχει βάλει κανείς κανέναν 500άρι απο laptop που να μπάινει 100% να μου προτείνει να πάω να πάρω?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...