Προς το περιεχόμενο

Online Monopoly με τη χρήση Google Maps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρχισε να γίνεται ενδιαφέρον το παιχνίδι!! Η ταχύτητα απόκρισης μοιάζει πλέον με adsl και είχα κάποιες προσφορές. Πούλησα μία οδό, ενώ αργότερα μου προέκυψαν και δυο κάρτες. Μία για να πάρω λεφτά από έναν κακόβουλο που έπιασε η αστυνομία να χτίζει hazardous building σε μία οδό μου και άλλη μία για να χτίσω εγώ hazardous building σε οδό ενός αντιπάλου!! Άξιζε 3.000.000 ευρώ και δεν φέρνει πλέον καθόλου εισόδημα, χοχοχοχοοχχ!! Ελπίζω να μη μου τύχει.. ! Πάντως μπορείς να προστατέψεις την οδό σου με ένα bonus building//

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε 'σείς παιδιά.Μόλις γράφτηκα κι εγώ,και δεν μπορώ να αγοράσω καμία οδό πο να μην έχει αγοραστεί από άλλον παίκτη.

Πως ακριβώς αγοράζετε μια καινούργια οδό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχει και πολύ μέλλον.....:-( και δεν καταλαβαiνω πως βγαίνουν τα leaderboards τα local πάει στο διάολο τα global ο τυπάδες έχουν κάτι δρόμους με tiga HB και είναι στην λίστα! Δοκιμάστε δρόμους στο εξωτερικό θα βρείτε σίγουρα, εδώ έχουν βάλει μονο τους κεντρικούς

 

 

α και σήμερα πάει σφαίρα με chrome τουλάχιστον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι τα αποκτάς μόνο με κάρτες, που σου τυχαίνουν random στο παιχνίδι.

Άλλες random που μπορεί να τύχουν είναι: μια για demolish (είτε δικού σου κτιρίου είτε αντιπάλου) και μια με μπόνους 500000.

Αυτές μου έχουν τύχει μέχρι στιγμής.

Νομίζω όμως ότι υπάρχουν και κάρτες bonus, για immunity σε hazard buildings (δηλαδή αν κάποιος έχει ένα bonus κτίριο στην οδό του από αυτήν την κάρτα, εσύ δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το hazard building, παρά μόνο αν καταστρέψεις πρώτα το κτίριο bonus)

βρε ναι μπορεις οταν σου δωσει καρτα....εκει που σου λεει βρες αντιπαλο κολαω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσου...

Ρε πουτη πώς μπορώ να επικοινωνήσω με κάποιον??Έχω κάνει προσφορά και δεν πατάει reject !!Αν πατήσει reject τα λεφτά μου δεν τα παίρνω πίσω??:rolleyes:

Έχω χάσει 1.200.000

 

Και κάτι άλλο level πώς παίρνεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μμμ δεν μου αρεσε :mad: δεν με αφηνει να αγορασω την οδο μου και μου την εδωσε :-)

Ποιος στην έδωσε??Έκανες offer και στην έδωσε αυτός που την είχε??

 

 

έχει crasharei το leaderboards στο local και στο national ή μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω σοβαρό πρόβλημα!!Στο profile μου δεν μου γράφει iraklion greece μόνο ????????????

όλο ερωτηματικά δηλαδή!!:whistle:

 

Κάπως έτσι....

>level 1
Unknown????????, ?????, ?????

Μήπως φταίει επειδή έχω αγοράσει και εκτός Ηρακλείου δρόμους??:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...