Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορω να μπω στον PBE αυτην την στιγμη?Δεν εχω φτιαξει ουτε account.Παλια οταν ηθελα να μπω νομιζω επρεπε να κανεις account στην αρχη του μηνα ή κατι τετοιο τελος παντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλα κανετε και κοιτατε λιγο και το μαθηματικο μερος του lol.Απλα η πολυ αναλυση καταστρεφει το παιχνιδια.(ξερω και το flame καταστρεφει το παιχνιδι).


Οσο αφορα να ακουσω qq δεν με πειραζει.Δεν εχω θεμα να ακουσω γιατι δεν μπορεσε να παρει καποιος ενα game.

 

 

In other news αφου θελετε να συζητησουμε για το παιχνιδι εχω να κανω μια ερωτηση.Ξερουμε τι θα ειναι ο καινουργιος champ?Top laner?jungler?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

In other news αφου θελετε να συζητησουμε για το παιχνιδι εχω να κανω μια ερωτηση.Ξερουμε τι θα ειναι ο καινουργιος champ?Top laner?jungler?

 

Imba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να μπω στον PBE αυτην την στιγμη?Δεν εχω φτιαξει ουτε account.Παλια οταν ηθελα να μπω νομιζω επρεπε να κανεις account στην αρχη του μηνα ή κατι τετοιο τελος παντων.

 

http://community.pbe.leagueoflegends.com/c/gameplay/A6C28D2F095DB73F105D1B3CD30386864E6D77FF-status-pbe-sign-ups

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OGN και σημερα με ωραια games

 

http://www.twitch.tv/ongamenet

 

 

Υ.Γ Το trick με τον VLC που μπορουσε καποιος να δει σε high quality δεν δουλευει πλεον


Actually μολις βρηκα αλλον τροπο για free HD stream του OGN :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το patch σας χαλασαν οι ρυθμισεις στο game η μονο σε εμενα?

Oχι, αλλα για παν ενδεχομενο καλα ειναι να εχεις παντα backup απο ρυθμισεις-item sets γιατι ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι καποια στιγμη θα λουσει το client σε καποιο update.

Εξαλλου νομιζω οτι αν πατησεις repair χανονται οι ρυθμισεις/item sets, χωρις να ειμαι 100% βεβαιος. Το οποιο repair αχρειαστο να 'ναι, αλλα ολο και καποια στιγμη θα το πατησουμε , οποτε backup τα settings files.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...