Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Is this a joke?

 

oχι καθολου!Που ειναι το περιεργο στο οτι εβγαλε hydra?

επισεις ποιος ειπε οτι ο trynda θελει pene για να κοβει?Για βγαλε botrk,static,bh,infinity,pd να δουμε αν κοβει.Δουλεια του trynda ειναι split push και στα tf focus adc,apc.Οχι να καθεται να παιζει φαπες με τα tanks.Οποτε λογικο ο αλλος αν δεν ξερει που να κανει focus να αναρωτιεται γιατι δεν κοβει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oχι καθολου!Που ειναι το περιεργο στο οτι εβγαλε hydra?

επισεις ποιος ειπε οτι ο trynda θελει pene για να κοβει?Για βγαλε botrk,static,bh,infinity,pd να δουμε αν κοβει.Δουλεια του trynda ειναι split push και στα tf focus adc,apc.Οχι να καθεται να παιζει φαπες με τα tanks.Οποτε λογικο ο αλλος αν δεν ξερει που να κανει focus να αναρωτιεται γιατι δεν κοβει.

Ποια tanks, το adc / apc θα εχουν 100+ armor (zhonias / GA). 

 

Τωρα αν δεν βρισκεις που ειναι το περιεργο στον Olaf που rushari hydra αμα σε ρωτησω division θα παρεξηγηθεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο ενα ωραιοτατο βδομαδιατικο ban μπηκα με ενα silver account να δω τι φαση. Νταξει, παιδες, αν δεν δοκιμασετε δεν ξερετε τι χανετε. Οι τυποι εκει παιζουν διαφορετικο game. Olaf να rushari hydra (!:!), tryndamere me 5000 attack dmg, 7 aspeed και 0 penetration να αναρωτιεται γιατι δεν κοβει dmg. Τι ειναι τουτοι ρε :D

Μιας και ξεκινησε η κουβεντα για Hydra σε Top Olaf και μιας και μιλαμε για αυτο το elo,ναι ειναι αληθεια οτι σε σχεση με αλλα πραγματα η rush Hydra σε Olaf δεν ακουγεται τοσο χαλια(δεν εχεις και καμια φωτο να δουμε πως τα πηγε και αυτος και τι ειχε απεναντι:P).Εχω δει και εγω και οι περισσοτεροι απο εδω ολα τα κουλα σε αυτο το elo.πχ Wukong με AP runes,Fiddle Jungler με μερικα Tier 1 Crit Chance Runes,AP Fizz με Bloodthirster κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ξεκινησε η κουβεντα για Hydra σε Top Olaf και μιας και μιλαμε για αυτο το elo,ναι ειναι αληθεια οτι σε σχεση με αλλα πραγματα η rush Hydra σε Olaf δεν ακουγεται τοσο χαλια(δεν εχεις και καμια φωτο να δουμε πως τα πηγε και αυτος και τι ειχε απεναντι :P).Εχω δει και εγω και οι περισσοτεροι απο εδω ολα τα κουλα σε αυτο το elo.πχ Wukong με AP runes,Fiddle Jungler με μερικα Tier 1 Crit Chance Runes,AP Fizz με Bloodthirster κλπ.

Αντιπαλος μου ηταν, καπου 1/11 τελειωσε (ειχα ad kata top :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τοσο κακο το hydra στον Olaf

Δεν νομιζω οτι μπορεις να βγαλεις κ αλλο item αν θες να εχεις κατι offensive

 

Δεν κανει ακριβως reset το AA αλλα επειδη λειτουργει σαν AA ειναι καλο να το κανεις αναμεσα στα skills και σε ενα AA

 

Ενα μικρο trick που μπορει να γινει σε Renekton με Hydra

 

http://www.youtube.com/watch?v=gpxetelKi98

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά ας μου πει κάποιος που παίζει πολύ Riven πως κάνεις cancel το auto attack animation?

Κερδίζεις χρόνο στο combo έτσι.Όχι τεράστιο αλλά ~1 sec είναι αρκετό κάποιες φορές για να πέσει ο άλλος πριν πέσεις εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μου πείτε ρε guys!!!!!!!!!!

 

Yπαρχει ενα ωραιο χρησιμο site που λεγεται google και το ξερει ο καθε πικραμενος

 

Γραψε LoL 

 

Τοσο ευκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια tanks, το adc / apc θα εχουν 100+ armor (zhonias / GA). 

 

Τωρα αν δεν βρισκεις που ειναι το περιεργο στον Olaf που rushari hydra αμα σε ρωτησω division θα παρεξηγηθεις?

  

Και?Τι εγινε?Χ..στηκε η φοραδα στο αλωνι?Θα σταματησουν τον trynda αυτα τα δυο?Την ulti του για φιγουρα την εχει νομιζεις να φανταστω.Gold τελειωσα το season αφου ρωτησες.Εγω μια χαρα το βρισκω το hydra για offensive item και μετα να tankaρεις.Αν εσυ θες να το παιξεις doctoras παω πασο.Επισεις ας μην ρωτησουμε καλυτερα γιατι εφαγες εβδομαδιαιο ban και μπηκες να το παιξεις δασκαλος στους silver.Παρκαρε δεξια το καλαμι και κατεβα

Eπισεις, αφου o socratis και ο attalos δεν το βρισκουν περιεργο οι οποιοι ειναι 2 tier πανω απο εμενα end of story for me!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...