Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

OGN και σημερα με ωραια games

 

http://www.twitch.tv/ongamenet

 

 

Υ.Γ Το trick με τον VLC που μπορουσε καποιος να δει σε high quality δεν δουλευει πλεον

Actually μολις βρηκα αλλον τροπο για free HD stream του OGN :D

pls tell me how to hd.

 

 

Το βλεπω και νιωθω οτι βλεπω cli στο tube 3 χρονια πριν

 

Edit:ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσο υπηρχαν τα rewards για τα ranked κλαιγοσασταν για τους συμπαικτες που ειχατε,τωρα που δεν υπαρχουν και δεν εχουν τοσο σημασια κλαιγεστε για τους συμπαικτες σας στα normal.Οποτε οπως καταλαβαινω μερικοι δεν προκειται να ειστε ποτε ευχαριστημενοι.Μηπως να το αφηνατε το παιχνιδακι αν ειναι ετσι?

Wtf, εισαι ο real ssns που ποσταρε εδω πριν 3-4 μηνες εδω ή σου χακαραν το account στο forum?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wtf;Έχουν βγάλει τα ranked παρόλ' αυτά πέφτει το lp από inactivity;Ρε τι φωστήρες είν αυτοί;

 

Α, και τώρα που το θυμήθηκα.Το πιο τρολλ όνομα που έχω πετύχει είναι labis leaveratos ή κάπως έτσι τέλοσπάντων αχαχα ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει να λεει , division πεφτεις οπως ειπα και χθες στον Σωκρατη , το MMR μενει το ιδιο οποτε κλαιν μαιν

 

Σε 10 λεπτα ξεκιναω invites αν ειναι για 5v5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wtf;Έχουν βγάλει τα ranked παρόλ' αυτά πέφτει το lp από inactivity;Ρε τι φωστήρες είν αυτοί;

 

Α, και τώρα που το θυμήθηκα.Το πιο τρολλ όνομα που έχω πετύχει είναι labis leaveratos ή κάπως έτσι τέλοσπάντων αχαχα ^_^

Εγω τον xinwmesaparexapi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν ο ssns που εβριζε αλλον insomniac ingame , αλλος ητανε νομιζω :P

Aπλα  ο real ssns πριν
τρεις-τεσσερις

μηνες

εγραφε

κατι

τετοια ποστ

 

που σε συγκριση με το ποστ που quotara πιο πριν με κανουν να ανησυχω τοσο οσο θα ανησυχουσα αν εβλεπα εσενα να κανεις post "Θρυλε θεε μου Ολυμπιακε μου" :P Tσεκαρετε καποιος mod το account του οτι ειναι ok για καλο και για κακο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν ο ssns που εβριζε αλλον insomniac ingame , αλλος ητανε νομιζω :P

moi. Εγω ειμουνα.Γιατι τον θεωρουσα αχρηστο.Απλα το εξεφρασα με λιγο υπερβολικο τροπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...