Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά αν θέλει κανείς στο West για ranked team Silver-Gold ας μου κάνει pm εδώ ή add SeXTaCy.

Έχω και εγώ 1-2 γνωστούς να παίζουμε που και που.

Επεξ/σία από Ακραίος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει κανεις θεμα με attempting to reconnect??? τις χτες και σημερα μου το κανει συνεχεια και δεν κουνιεμαι...

 

Εμένα μου το έκανε χθες μία φορά αλλά σήμερα όλα comple!3 games που έπαιξα δεν είχα θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw κάπου πήρε το μάτι μου ότι τα πολωνικά σχολεία είναι κλειστά για 2 βδομάδες αυτήν την περίοδο γιαυτό προσοχή στις ώρες που μπαίνετε soloq ειδικά τα silver-bronze elos όπου κάνουν πάρτυ οι Πολωνοί βάση φημών :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κακο ειναι αυτο με το leave buster? :/ δεν ξερω αν υπυρχε πιο παλια η εγω δεν ειχα δωσει σημασια,αλλα

τελευταια εχω δει οτι και να καθεσε 5 λεπτα εκτος παιχνιδιου χωρις ομως να σε πετα εξω,συνεχιζεις τελειωνεις 

το παιχνιδι και μετα τρως το μπαν..

ε αι στο διαολο ριοτ...και μαφηνεις να τελειωσω τον αγωνα και τρωω μπαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι κακο ειναι αυτο με το leave buster? :/ δεν ξερω αν υπυρχε πιο παλια η εγω δεν ειχα δωσει σημασια,αλλα

τελευταια εχω δει οτι και να καθεσε 5 λεπτα εκτος παιχνιδιου χωρις ομως να σε πετα εξω,συνεχιζεις τελειωνεις 

το παιχνιδι και μετα τρως το μπαν..

ε αι στο διαολο ριοτ...και μαφηνεις να τελειωσω τον αγωνα και τρωω μπαν;

Υπαρχει εδω και χρονια.

Δε βλεπω ποιο ειναι το προβλημα, εκατσες afk ποσες φορες και εφαγες ban λογικο δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι οτι εκατασα τοσες φορες afk,

εκατσα μια φορα και μου πεταξε warning,επανηλθα,πηραμε το game και εφαγα το μπαν..

με την δικη σου προυποθεση ναι λογικο να φαω μπαν,αλλα δεν ισχυει αυτο που ειπες..

οποτε δεν ειναι λογικο στην προκειμενη κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι οτι εκατασα τοσες φορες afk,

εκατσα μια φορα και μου πεταξε warning,επανηλθα,πηραμε το game και εφαγα το μπαν..

με την δικη σου προυποθεση ναι λογικο να φαω μπαν,αλλα δεν ισχυει αυτο που ειπες..

οποτε δεν ειναι λογικο στην προκειμενη κατασταση

 

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να έφυγες για λίγο απ' το παιχνίδι, να ξαναμπήκες μετά και να έφαγες
ban με την μία για leaving (και μάλιστα βδομάδας!). Απλά δεν παίζει. Ή κάνεις συστηματικά leave (και μιλάμε για ΠΟΛΛΑ) και έτυχε σε αυτό το game να έκατσε το ban ή δεν κατάλαβες καλά και το ban ήταν για άλλο λόγο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Leaver-Buster είναι αυτοματοποιημένο πάντως, δεν έχει σχέση με reports ή Tribunal. Ρίχνει ποινές όταν κάποιος βγει εκούσια ή ακούσια από το παιχνίδι ή κάτσει afk, που το βλέπει σαν idle και μετά από κάποιο χρόνο τον πετάει έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...