Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακομα και αυτο μπορει να κανει τη διαφορα , αν τα ανοιγεις ολα μαζι και γιουρια και το adc σκαει μονο το 1 απο τα 4 debuffs που μπορει να παρει απο το passive, ε ειναι χαζο.

βεβαια αυτο δεν εχει να κανει μονο με τη λεονα αλλα και απο το ποσο γρηγορα αντιδρα ο αλλος ,αλλα ναι , γενικα πρεπει υπαρχει στο πισω μερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να κάνω μία ερώτηση? Επαιξα top απένανι σε έναν Olaf. Στην αρχη ήμασταν και οι δύο 1/1/0 και είχα λίγα παραπάνω minion από αυτόν ήμουν lvl 3 και αυτός 4 μετά έγινε το εξωπραγματικό με καμιά 5-7 μίνιον διαφορα είχε φτάσει lvl 7-8 και εγώ ήμουν 5 ακόμη. Ολοι οι υπόλοιποι παίχτες ήταν 5-6 και αυτός ήταν 8 και ανέβαινε με δραματικούς ρυθμούς. Πως γινεται να έχει τέτοιο τρελό lvl up.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον trundle τον βλεπουμε πολυ top τελευταια και ειναι πολυ δυνατος. Στην ζουγκλα δεν ειναι τοσο καλος?

 

Δεν ειναι ουτε ο καλυτερος ganker , ουτε ο καλυτερος skirmisher

Για αυτο κ τον βαζουν στο top που απλα εχει να αντιμετωπισει απλα ενα tank που με το ult ειναι ευκολο lane

 

Να κάνω μία ερώτηση? Επαιξα top απένανι σε έναν Olaf. Στην αρχη ήμασταν και οι δύο 1/1/0 και είχα λίγα παραπάνω minion από αυτόν ήμουν lvl 3 και αυτός 4 μετά έγινε το εξωπραγματικό με καμιά 5-7 μίνιον διαφορα είχε φτάσει lvl 7-8 και εγώ ήμουν 5 ακόμη. Ολοι οι υπόλοιποι παίχτες ήταν 5-6 και αυτός ήταν 8 και ανέβαινε με δραματικούς ρυθμούς. Πως γινεται να έχει τέτοιο τρελό lvl up.

 

Πρακτικα κ μονο δεν γινεται αυτο που λες

Για να ειναι τοσα lvls διαφορα ειτε ειχε αρκετα kills παραπανω ειτε ειχε κανει freeze το lane κ σε εκανε deny exp . Αν σε εκανε deny exp/cs τοτε θα ειχε πολλα παραπανω cs . Εκτος αν ειχε Zilean στην ομαδα μαζι με exp runes που το βλεπω λιγακι χλωμο ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Promotionals για Gold, 2ο game με το πρώτο να είναι ήττα, Ziggs (top) vs Akali 1/7, LeBlanc mid (trollαρε τον Ziggs που είχε pickάρει πρώτος mid) τα πήγε καλά στο lane αλλά μετά AFK because fuck you, Heca jungle επίσης AFK because fuck you twice. QQ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση? Επαιξα top απένανι σε έναν Olaf. Στην αρχη ήμασταν και οι δύο 1/1/0 και είχα λίγα παραπάνω minion από αυτόν ήμουν lvl 3 και αυτός 4 μετά έγινε το εξωπραγματικό με καμιά 5-7 μίνιον διαφορα είχε φτάσει lvl 7-8 και εγώ ήμουν 5 ακόμη. Ολοι οι υπόλοιποι παίχτες ήταν 5-6 και αυτός ήταν 8 και ανέβαινε με δραματικούς ρυθμούς. Πως γινεται να έχει τέτοιο τρελό lvl up.

 

Το ότι είχατε περίπου τα ίδια cs δεν σημαίνει τίποτα...Έχασες πολλά cs από το turret ενώ ήσουν recall ίσως ή έκανε freeze κάτω από το turret του, φοβόσουν να πας κοντά και έχανες exp...

 

Δεν ειναι ουτε ο καλυτερος ganker , ουτε ο καλυτερος skirmisher

Για αυτο κ τον βαζουν στο top που απλα εχει να αντιμετωπισει απλα ενα tank που με το ult ειναι ευκολο lane

 

 

Πρακτικα κ μονο δεν γινεται αυτο που λες

Για να ειναι τοσα lvls διαφορα ειτε ειχε αρκετα kills παραπανω ειτε ειχε κανει freeze το lane κ σε εκανε deny exp . Αν σε εκανε deny exp/cs τοτε θα ειχε πολλα παραπανω cs . Εκτος αν ειχε Zilean στην ομαδα μαζι με exp runes που το βλεπω λιγακι χλωμο ^^

 

Μην του λες τέτοια και πάρει τίποτα exp runes και ζητάει zilean κάθε φορά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Next lvl tactics

 

Πλακα πλακα  αρχες S3 παιρνανε exp quints νομιζω σε κατι τυπους οπως Sejuani/Warwick κ αραζανε jungle μεχρι το 6

Πηγανε να κανουν κατι παρομοιο με support Zilean ( δεν θυμαμαι σε ποιο game ηταν , νομιζω ο Mithy το ειχε κανει ) ωστε ο jungler να χτυπησει lvl 3 απο τα 2 buffs κ να φυγει για counterjungling μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο το top δουλεψε...το bot fail-αρε ασχημα..ο λουσιαν πρεπει να τελειωσε το παιχνιδι με μηδεν kills...

 

παραυτα η επιλογη της σορακα για jungler ηταν αρκουντος αποτυχημενη...δεν νομιζω να εκανε καν καποιο gank....

δεν νομιζω να χει μηχανισμους σαν champ για gap-closes για να πεις οτι θα σκασω στο gank και θα κανω τους αντιπαλους να χεστουν...

 

απο κει και περα λιγο περιεργη η επιλογη του να παει καν jungle..συνηθως παιζει top - signed και ηταν και 1ο pick....

 

 

τι να πουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο division , πλεον θα γινονται και promo games skipped για αυτους με υψηλο MMR

Not bad Rito

 

θα το λεει πουθενα??οπως στο division skip ας πουμε,η θα πηγαινεις 100 και ξαφνικα θα σε πεταει στο επομενο division?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...