Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 - 5 στα placement, Silver 4 από Silver 2 s3 και με MMR +10 . Θα μπορούσε να είναι χειρότερα, έχω ανέβει πολλές φορές από Silver 4 οπότε απλά θα σπαμάρω παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα φιλαράκι(που σταμάτησε να παίζει) πουλάει το account του,έχει σχεδόν όλους τους ήρωες και περίπου 54 skins,αν ενδιαφέρετε κάποιος ας στείλει ένα pm για περισσότερες πληροφορίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα φιλαράκι(που σταμάτησε να παίζει) πουλάει το account του,έχει σχεδόν όλους τους ήρωες και περίπου 54 skins,αν ενδιαφέρετε κάποιος ας στείλει ένα pm για περισσότερες πληροφορίες. 

είμαι διατεθειμένος να δώσω μέχρι 2 ευρώ. Να σου στείλω πμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα φιλαράκι(που σταμάτησε να παίζει) πουλάει το account του,έχει σχεδόν όλους τους ήρωες και περίπου 54 skins,αν ενδιαφέρετε κάποιος ας στείλει ένα pm για περισσότερες πληροφορίες. 

Ειμαι largeeee δινω 7,99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα δεν μου έβγαλε καν ότι έκανε update, κόλλησε το σύμπαν και απλά πήρε μετά μπρος και με είπε να πατήσω accept εάν αποδέχομαι κτλ κτλ κτλ (και έγινε και σε pc και στο mac το ίδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε το font του launcher πάντως. Τα options όχι δε νομίζω.

Όλα ρημαδιό τα βρήκα.Sound options/hotkeys κλπ.Δε μπορώ να καταλάβω γιατί.

 

εμένα δεν μου έβγαλε καν ότι έκανε update, κόλλησε το σύμπαν και απλά πήρε μετά μπρος και με είπε να πατήσω accept εάν αποδέχομαι κτλ κτλ κτλ (και έγινε και σε pc και στο mac το ίδιο)

Κι εμένα το ίδιο έκανε.Αρχικά νόμιζα πως είχα πάλι πρόβλημα με τον launcher και είπα να ξεκινήσω να σβήνω τα γνωστά αρχεία, αλλά τελικά βαστήχτηκα και γλίτωσα άδικο κόπο.

 

Πάντως δεν ξέρω τι μου συμβαίνει, πραγματικά παίζω σα bronzάς τελειωμένος (sic) 2 μέρες τώρα.Ξέμαθα, δεν ξέρω, τι να πω.Πάντως από εκεί που έφτασα από -12 σε +14 στο aram, με 1/11 κερδισμένα παιχνίδια 2 μέρες τώρα πήγα πάλι στο όριο.Κλάιν μάινα αυτό βέβαια, απλά δεν ξέρω για ποιό λόγο, δε μπορώ να αποδώσω! ^_^

Μιλάμε να ψάχνω τον κέρσορα μες το χαμό για να δω που θα σημαδέψω, να με χτυπάνε και να μην τους έχω παρατηρήσει, να βαράω flash μόνος μου κατα λάθος και να failάρω άτσαλα τα εκούσια κλπ κλπ.Γενικά έχω τραγικά σκορ και από εκεί που κουβαλούσα, δε μπορώ ούτε να με κουβαλήσουν.:P

Μου γύρισε το μυαλό τώρα και λέω θα παίξω ένα τώρα μεσημεριάτικα, να στρώσω.Πάρε s3 challenger ahri απέναντι. ololololooooo :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...