Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Aσχετο , Spartan δοκιμασε gunblade σε Ahri οταν εισαι αρκετα μπροστα ως 4ο/5ο item

Εχεις ευκολο το reset , το W κ το R  πιανονται ως single target spells . Με τα 3 hits του W κατεβαζεις το CD κατα 9 δευτερολεπτα αν θυμαμαι καλα . Επισης εχω την εντυπωση οτι το charm κανει boost το dmg του active . Δεν ειμαι σιγουρος αν λειτουργει και με το DFG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep το δοκίμασα το gunblade, είναι καλο niche item αλλα πρέπει να συνηθίσεις το Charm + Dfg + Gunblade. Το sustain είναι επίσης ωραίο + extra burst. Απλά αρκετά ακριβό, πρέπει να αρχίσω να το δοκιμάζω παραπάνω για να νιώσω λίγο το combo με dfg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας που να έχει main role support για duo q από D4 και πάνω υπάρχει ; Έχω βαρεθεί να παίζω με άγνωστους - EUNE server - . 

 

Rιξε ενα name να σε εχω στο list αν ειναι κ βλεπουμε , παρολο που δεν παιζω ιδιαιτερα atm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μερικοί άσχετοι junglers δεν κάνουν gank top lvl 3?

Δεν βρίσκω το λόγο...

Έστω και kill να μην πάρεις θα δώσεις μια ανάσα, ένα προβάδισμα στον συμπαίκτη σου είτε κάνοντας low τον αντίπαλο είτε καίγοντας κάποιο summoner...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο Game μετά από ~1 μήνα. 

Soraka AD Mid με Revive και Clayκατι.

Tristana AP Bot.

Τόσο πολύ άλλαξε το meta? :P

 

Ενημερωτικά και φιλικά να σε ενημερώσω ότι τα ΠΔ για TristanaAP(και άλλα όπως Graggy Top)  ανήκουν αποκλειστικά σε μένα αλλά κάνω πως δεν βλέπω όταν με αντιγράφουν  :P

 

 

 

Α κουφάλες! με κράζατε για APTristana αλλά τώρα την παίζετε... :P (καταλάβατε την αξία της).

 

Δεν περιμένω να το παραδεχτείτε γιατί θα είναι σαν να λέτε "Sony είχες δίκιο" και ξέρω ότι δεν το θέλετε. Θέλετε μόνο να μου την λέτε....

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά και φιλικά να σε ενημερώσω ότι τα ΠΔ για TristanaAP(και άλλα όπως Graggy Top)  ανήκουν αποκλειστικά σε μένα αλλά κάνω πως δεν βλέπω όταν με αντιγράφουν  :P

 

 

 

Α κουφάλες! με κράζατε για APTristana αλλά τώρα την παίζετε... :P (καταλάβατε την αξία της).

 

Δεν περιμένω να το παραδεχτείτε γιατί θα είναι σαν να λέτε "Sony είχες δίκιο" και ξέρω ότι δεν το θέλετε. Θέλετε μόνο να μου την λέτε....

 

 

 

Όοοχι πως ανακάλυψες το LOL στο season 4 και η Tristana ήταν στο παιχνίδι από το πρώτο release....Οοόχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε αυτό το βίντεο, δεν είναι σουπερ ο τρόπος που πολεμάνε ( η κάμερα |) ?

 

Μακάρι να είχε και το ΛΟΛ κάτι τέτοιο ...

 

 

Αντε να τους διδαξεις και στο smite τωρα δασκαλε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...