Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 games loosing streak....κατι λαθος πηγαινει...

Άμα έχεις νεύρα από το losing streak κανε ένα break, το να παίζεις με tilt είναι το χειρότερο πράμα που μπορείς να κανεις και ο πιο εύκολο τρόπος για demote :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και για πες.ποιον θεωρεις εσυ ως τον καλυτερο?

lmq tiltaran απιστευτα..ειδικα στο 5ο game απλα πηγαιναν ενας ενας και ψοφαγαν!

c9 ειναι μακραν η καλυτερη ομαδα απο ολες τις ΝΑ.κανουν outpick τους παντες..το comp τους στο πρωτο ματς ηταν απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

 

Χασανε σε οολα τα lanes εκτος απο τη ζουγκλα και μετα εκνευριστηκαν. O Mundo του dyrus εκανε παρτακι τον ryze.

 

btw C9 παιζουν απιστευτα καλα και ομαδικα. Τους διαλυσανε με ανεση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά εντάξει, άμα ήταν να ασχοληθώ με 2-3 άτομα εδώ πέρα που το μόνο που ξέρουν είναι να την λένε μου την λένε...

 

Για να μην κουράσω, όποιος θέλει ανοίγει το Spoiler.

 

 

Ναι ρε Bronzie Guide, το έκανα για την πλάκα μου... έχεις πρόβλημα? το ξέρω ότι έχει λάθη-κενά... δεν θα ασχοληθώ να φτιάξω κάτι τέλειο. 

 

Κριτική για τον Faker? όχι μωρό μου! δεν τον κριτικάρω! απλά λέω ότι είναι πολύ καλός παίχτης και δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο (είναι σαν όλους τους LCS παίχτες)

 

By the way, και άλλο Pentakill (κάντε εσείς κάνα Pentakill και μετά ελάτε και μιλάμε)

screenshot_39.png

 

Επίσης το Win Rate (Master Yi) νομίζω ότι αποδεικνύει ότι είμαι σε καλό δρόμο και κάτι ξέρω για Υι παραπάνω από εσας που δεν έχετε ασχοληθεί μαζί του

 

screenshot_40.png

 

Όπως έχω πει... εγώ μιλάω με αποδείξεις! εσείς απλά μιλάτε με εξυπνάδες. 

 

Η πλάκα είναι ότι οι περισσότεροι από εσας είστε Silver στον East και κράζετε εμένα B1 West....

1. Bronze/Silver/Gold (ALL SERVERS) is same sh1t, οπότε είμαστε στο ίδιο κουβάρι 

2. Δεν μπορώ να δεχτώ Silvera-East να με κριτικάρει σαν να είναι Plat/Diamond hahaha. Εσείς οι Silvers (All Servers) έχετε πολύ ψηλά την μύτη σας... ξυπνήστε! τα ίδια με Bronze είστε!

 

 

Επεξ/σία από evxxc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ επιμένω πάντως στο /ignore . Απλά καταστρέφω χιλιάδες εγκεφαλικά κύτταρα κάθε δευτερόλεπτο που διαβάζω post του και άλλα τόσα αν πάω να απαντήσω.

 

Just ignore. Κάποια στιγμή ή θα βαρεθεί ή θα καταλάβει τι μαλ***ες λέει  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

evxxc, όταν έχεις παίξει πάνω από 500 ranked αυτή τη σεζόν και παραμένεις bronze 1 αυτό λέει κάτι. Προφανώς αποφάσισες ότι θα πας κατευθείαν στα ranked μιας και απότι βλέπω εμπειρία από season 2-3 δεν είχες.

 
 Μέγια σου με χαρά σου, σιγά σιγά θα ανεβείς μπορεί να πας και silver, απλά σε παρακαλώ, μην προσπαθείς να ανοίξεις  σοβαρή συζήτηση για picks και item builds μιας και στο επίπεδο που βρίσκεσαι τώρα είναι όλα ανούσια. 
 
 Δεν μπορώ εγώ πχ που είμαι Diamond IV μετά από 140 παιχνίδια να ακούσω σοβαρά συμβουλές για "master peasy" που δεν σταματάει να παίρνει pentakill και στο ένα game πάει 10/1 και στο επόμενο 1/10. Κατέβα λίγο από το άλογο που έχεις ανεβεί και προσπάθησε να ακούσεις για να βελτιωθείς, αλλιώς και την επομενη σεζόν πάλι θα παίζεις ένα καρο παιχνίδια χωρίς να δεις βελτίωση. Ποστάρεις συνεχώς λες και είσαι ο LCS pro που μόλις ανακάλυψε την πετρα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

evxxc, όταν έχεις παίξει πάνω από 500 ranked αυτή τη σεζόν και παραμένεις bronze 1 αυτό λέει κάτι. Προφανώς αποφάσισες ότι θα πας κατευθείαν στα ranked μιας και απότι βλέπω εμπειρία από season 2-3 δεν είχες.

 
 Μέγια σου με χαρά σου, σιγά σιγά θα ανεβείς μπορεί να πας και silver, απλά σε παρακαλώ, μην προσπαθείς να ανοίξεις  σοβαρή συζήτηση για picks και item builds μιας και στο επίπεδο που βρίσκεσαι τώρα είναι όλα ανούσια. 
 
 Δεν μπορώ εγώ πχ που είμαι Diamond IV μετά από 140 παιχνίδια να ακούσω σοβαρά συμβουλές για "master peasy" που δεν σταματάει να παίρνει pentakill και στο ένα game πάει 10/1 και στο επόμενο 1/10. Κατέβα λίγο από το άλογο που έχεις ανεβεί και προσπάθησε να ακούσεις για να βελτιωθείς, αλλιώς και την επομενη σεζόν πάλι θα παίζεις ένα καρο παιχνίδια χωρίς να δεις βελτίωση. Ποστάρεις συνεχώς λες και είσαι ο LCS pro που μόλις ανακάλυψε την πετρα...

 

 

Θέλω πολύ σαν Diamond να μου πεις τα λάθη μου στο Guide. Κάνε τον κόπο σε παρακαλώ και γράψε μου εδώ ή PM.

 

Εννοείται πως ανάλογα την περίσταση ντυνόμαστε και ανάλογα.... αλλά δεν θα το αναλύσω τόσο βαθιά.

 

Όσο για αυτό που λες στην αρχή για τα 500 παιχνίδια:

Εγώ ποτέ δεν είπα ότι είμαι καλός, ναι, έχω πρόβλημα και δεν μπορώ να ανέβω!

- Ξέρω να παίζω πολύ λίγα φθηνά Champion (Annie, Yi, WW, Garen, Amumu), βαριέμαι να κάτσω να μάθω νέους "OP" παίχτες. Το έχω πει ότι θα μπορούσα να κάτσω να μάθω Fiora πχ και να πάω εύκολα Silver. Βαριέμαι όμως!

- Ξέρω να παίζω καλά μόνο Support/Top. Σαν Jungler δεν τα πάω και τόσο καλά (για Bronzy είμαι πολύ καλός αλλά σε σχέση πχ με Gold είμαι πολύ γτπ)

 

Δεν με απασχολεί ιδιαίτερα είναι η αλήθεια αν θα πάω κάποια στιγμή Gold...

Το 54% Win rate me Master Yi τι ακριβώς αποδεικνύει;

 

Πως κάτι κάνω καλά? ή μήπως πρέπει να έχω Win Rate 70+%?  νομίζω ότι το 54% σημαίνει "καλά" (όχι "πολύ καλά" εως "άριστα").

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

evxxc, όταν έχεις παίξει πάνω από 500 ranked αυτή τη σεζόν και παραμένεις bronze 1 αυτό λέει κάτι. Προφανώς αποφάσισες ότι θα πας κατευθείαν στα ranked μιας και απότι βλέπω εμπειρία από season 2-3 δεν είχες.

 

 Μέγια σου με χαρά σου, σιγά σιγά θα ανεβείς μπορεί να πας και silver, απλά σε παρακαλώ, μην προσπαθείς να ανοίξεις  σοβαρή συζήτηση για picks και item builds μιας και στο επίπεδο που βρίσκεσαι τώρα είναι όλα ανούσια. 

 

 Δεν μπορώ εγώ πχ που είμαι Diamond IV μετά από 140 παιχνίδια να ακούσω σοβαρά συμβουλές για "master peasy" που δεν σταματάει να παίρνει pentakill και στο ένα game πάει 10/1 και στο επόμενο 1/10. Κατέβα λίγο από το άλογο που έχεις ανεβεί και προσπάθησε να ακούσεις για να βελτιωθείς, αλλιώς και την επομενη σεζόν πάλι θα παίζεις ένα καρο παιχνίδια χωρίς να δεις βελτίωση. Ποστάρεις συνεχώς λες και είσαι ο LCS pro που μόλις ανακάλυψε την πετρα...

Κοιτα, σε ενα πραμα ειναι σωστος. Μπαινετε, μονο για να κραξετε. Εαν διαβασεις 10-15 σελιδες εδω, θα δεις οτι το 90% των ποστ ειναι σκετη ειρωνεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f0373ee4736f90b3c87acd0dc240a7d4.jpg

 

Δεν έχει χέρια και είναι Gold 2 χωρίς να κάνει duo Q. Τι ακριβώς συμβουλή να σου δώσουμε μετά από 500 games που είσαι ακόμη bronze? Σταμάτα να παίζεις δε το χεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...