Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν πιστεύω ότι παίζει καλύτερα ο Dyrus ΠΙΑ.

Και να παίζει κάποια champs ειλικρινά δεν τον έχω δει σχεδόν ποτέ να παίζει τόσα πολλά champs και τόσο καλά όσο ο Wings.

Ν ακούσω άλλα καλύτερα του top?

Εκτός από boxbox και ryan choi ξέρω γω που παίζουν μόνο Riven και Rengar αντίστοιχα.

Τον εμπιστεύομαι σε πολλά τον δάσκαλο τον Atallo :P, αλλά τον θεωρώ εύκολα το καλύτερο top τον Wings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλω να μιλήσω άσχημα ούτε να σε προσβάλω αλλά λες απλά κοτσάνες :/

Το παλικάρι είναι το καλύτερο top στον ΝΑ με πολύ μεγαλύτερο champ pool απ τον Dyrus.

Για κάποιον άλλον μιλάς θέλω να πιστεύω..

Εντάξει τώρα κ συ τσίμπησες με το na hayate παραπάνω απ'οσο χρειαζόταν. 

 

Ουτε τα mechanics του boxbox/gosu/κτλ έστω σε συγκεκριμενα champions

Ουτε fun to watch ειναι οπως ειναι ας πουμε oddone/trick2g/qtpie/παλιοτεροι streamers 

Ισως το game knowledge του να ειναι καλο και ο τροπος που τα εξηγει να πλησιαζει ας πουμε τον nightblue

Ουτε ποτε ηταν top places challenger

 

Γενικα ευχαριστο σχετικα stream που το χω παρακολουθησει αρκετα απλα πλεον επειδη δεν εχει τα παραπανω με ψιλοκουραζει. Ο μονος λογος που τον βλεπω οποτε τον βλεπω ειναι γιατι λιγοι streamers που παιζουν solo top μειναν και ακομη λιγοτεροι που να παιζουν fun to watch champs. 

 

Για καλυτερο top lane...απλα lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Wings δεν ηταν ο καλυτερος στην Αμερικη ουτε οταν ηταν στα καλα του βρε , ενας μετριος top laner ηταν . Στα "γεραματα" πλεον μονο streaming κανει κι αυτο με το ζορι λογω προβληματος στο χερι . Υπαρχουν απειροι καλυτεροι top laners , το να παιζεις 50 διαφορετικα πραγματα δεν σε κανει καλο αναγκαστικα

 

Παρε το challenger της Αμερικης κ βρες τους top laners . Οι περισσοτεροι , αν οχι ολοι , ειναι καλυτεροι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα ήδη για τον boxbox, αλλά το παλικάρι παίζει μόνο ένα champ.

Έχει πει ο ίδιος ότι επί 2μιση χρόνια έκανε dodge κάθε game που ήταν ban η Riven.

 

O trick2g για μένα είναι με διαφορά ο κορυφαίος streamer-διασκεδαστής.

Απλά μπαίνεις και περνάς καλά ξέρω γω, χωρίς να σημαίνει ότι δεν το θεωρώ παιχταρά.

Πιστεύω αν δεν ήταν τόσο yolo και χαβαλέ μόνο θα ταν challenger.

 

Για το ότι δε streamάρει πια κανείς καλός top laner συμφωνώ απόλυτα.

Ποιον θεωρείς no1 δηλαδή εσύ στον NA? Συζήτηση κάνουμε, πες ξέρω γω 2-3 ονόματα, μπορεί να χω ξεχάσει και γω κάποιον.


Δεν ξέρω πότε ήταν τα καλά του Wings Atalle :(

6 μήνες παίζω/βλέπω lol :P

Ε πείτε μου κανένα όνομα που να streamάρει λοιπόν, δεν το λέω ειρωνικά, να ξέρω τι να βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κουτικουτι παιζει και lee και jayce.  :P 
Toν trick δεν νομιζω να τον απασχολει ιδιαιτερα να παει challenger γιατι κολυμπαει στα λεφτα κανοντας αλλα πραγματα.

Και ενα ασχετο trololo

HDp9hXf.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο καλο που εχει ο wings ειναι οτι σχολιαζει το τι γινεται στο game αν και καμια φορα ξερω εγω κλαιει γτ ο ζουγκλας του κανε leech 30 xp. Πχ ο dyrus τωρα πια σπανια streamarei και ακομα πιο σπανια σχολιαζει.

 

Ποιους streamers παρακολουθειτε εσεις και για πιο λογο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε πάντως θεωρώ τον Wings αν όχι το πιο ευχάριστο stream, ένα από τα πιο ευχάριστα.

Μπορώ να κάθομαι και να ακούω τον τύπο με τις ώρες. Τα εξηγεί τόσο αναλυτικά και τα λέει τόσο ωραία που μαθαίνεις πολλά, πιστεύω περισσότερα από κάθε άλλο streamer.

Τουλάχιστον όσους έχω δει εγώ δεν τα αναλύουν τόσο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κουτικουτι παιζει και lee και jayce.  :P 

Toν trick δεν νομιζω να τον απασχολει ιδιαιτερα να παει challenger γιατι κολυμπαει στα λεφτα κανοντας αλλα πραγματα.

 

Και ενα ασχετο trololo

 

HDp9hXf.jpg

 

Γι αυτό και λογικά κάνει αυτά που κάνει ο trick, γενικότερα ο άνθρωπας είναι θεός και ας μην πάει challenger ποτέ.

Η Vi είναι πραγματικά κακάσχημη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανουν πολλοι stream για top lane indeed

Ενας καλος παιχτης , δεν ειναι απαραιτητα και καλος streamer though

O Wings ειναι σιγουρα καλος streamer 

 

Τι να σου πω , αυτα που μου ερχονται στο μυαλο atm RFLegendary οταν παιζει Nidalee κ δεν κλαιει επειδη τον κανουν bully , hashinshin αλλα pretty toxic κ δεν ξερω αν κανει stream πλεον . Megazero ? IreliaCarriesU?

 

Δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε πάντως θεωρώ τον Wings αν όχι το πιο ευχάριστο stream, ένα από τα πιο ευχάριστα.

Μπορώ να κάθομαι και να ακούω τον τύπο με τις ώρες. Τα εξηγεί τόσο αναλυτικά και τα λέει τόσο ωραία που μαθαίνεις πολλά, πιστεύω περισσότερα από κάθε άλλο streamer.

Τουλάχιστον όσους έχω δει εγώ δεν τα αναλύουν τόσο.

Δεν είναι ευχάριστος όπως ο trick2g ξέρω γω, αλλά βλέπεται ευχάριστα.

Και ναι και γω τον θεωρώ πολύ διδακτικό, ίσως περισσότερο απ όλους μετά τον Nightblue που το παλικάρι είναι σε άλλο επίπεδο.

Το μονο καλο που εχει ο wings ειναι οτι σχολιαζει το τι γινεται στο game αν και καμια φορα ξερω εγω κλαιει γτ ο ζουγκλας του κανε leech 30 xp. Πχ ο dyrus τωρα πια σπανια streamarei και ακομα πιο σπανια σχολιαζει.

 

Ποιους streamers παρακολουθειτε εσεις και για πιο λογο?

Γιατί δε streamάρει πια ο Dyrus?

Βλέπω Nightblue, Trick2g, Wings φανατικά και μπαίνω να δω τι γίνεται και σε Gosu και αρχηγό :P

 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για top lane ειλικρινά δε ξέρω κάποιον σοβαρό που να streamάρει και γενικά με το νέο meta απλά το top είναι βαρετό. 

 

Καλός είναι ο wings για να μάθεις επειδή μιλάει απλά πολύ.

 

Τώρα εκτός απ'αυτόν τι να δεις... Έχει πήξει ο ντουνιάς στις lulu στους maokai και στους ryze. Φύγαμε απ'τη shyvana και τον renekton και πήγαμε σε ακόμη πιο βαρετά top γαμώ τη riot. 

 

Απο streamers εγω πλεον μονο fun streamers χαζεύω γιατί το game το σιχάθηκα σ'αυτό το meta. Ισως και να παραέγινε πλέον επιστήμη το lol και όλοι να παίζουν τα ίδια και τα ίδια picks σε κάθε game.

 

Μόνο iqtpie βλέπω όποτε βλέπω και περιμένω κανά doublelift/aphro να επιστρέψουν λίγο πιο δυνατά. 

 

Πάνε οι καλές εποχές που δεν ήξερες τι να πρωτοδείς με saint/voyboy(σε dignitas)/hotshot/wicked/dyrus/doublelift και και και. Απλα για μένα έχει χαθεί η μαγεία και πλέον μου φαίνεται σαν να βλέπω Ξανθη-Πανθρακικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο trick λεει πολυ ωραια πραγματα στα subwars, μπορει να κανει pause το game ενα τεταρτο για να εξηγησει
τι λαθη γινανε σε ενα fight η τα λαθη των παικτων.
Mαθαινεις πολλα πραγματα generic και μη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κανουν πολλοι stream για top lane indeed

Ενας καλος παιχτης , δεν ειναι απαραιτητα και καλος streamer though

O Wings ειναι σιγουρα καλος streamer 

 

Τι να σου πω , αυτα που μου ερχονται στο μυαλο atm RFLegendary οταν παιζει Nidalee κ δεν κλαιει επειδη τον κανουν bully , hashinshin αλλα pretty toxic κ δεν ξερω αν κανει stream πλεον . Megazero ? IreliaCarriesU?

 

Δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι αλλο

Ton hashinsin τον βλέπω σε stream άλλων, αλλά δεν ήξερα ότι είναι τόσο καλός.

Τους υπόλοιπους ειλικρινά δεν τους ξέρω καν :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...