Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω να μπω σχεδόν απο 11 Νοεμβρίου στο main acc μου. Έχω μπεί μόνο 4-5 vs ai απο τότε (το τελευταίο χθές) που προφανώς δε λέω κουβέντα απλά παίρνω το winoftheday.

Μπαίνω σήμερα και βλέπω warning, "Your recent behavior is not in line κτλ.... Negative attitude..".

 

What, the actual, fuck....

Εχω φαει warning και απο πισω να φενονται τα 7 honor 3 teamwork και 4 honorable opponent απτο ιδιο ματς(μαλλον ο 5ος εχθρος ηταν το αντιπαλο τοπ και ετσουξε :D).ΕΙναι λιγο οτι νανε η κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω φαει warning και απο πισω να φενονται τα 7 honor 3 teamwork και 4 honorable opponent απτο ιδιο ματς(μαλλον ο 5ος εχθρος ηταν το αντιπαλο τοπ και ετσουξε :D).ΕΙναι λιγο οτι νανε η κατασταση

 

Είχα παλιό screenshot που έσκασε το chat restriction με το που βγήκα από τα stats με +2 Teamwork +1 Friendly στην γωνίτσα να αχνοφαίνονται. Νομίζω μου έγινε άλλη μια φορά και το είχα αναιβάσει και εδώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πολύ θετικα νομίζω τα changes, ειδικά αυτό με τα tier 1 και 2 runes. Έχω φτάσει προ πολλού τα 30 lvl αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω πόσο βλακώδες ήταν το κόστος τους, το ότι ήταν άχρηστα μετά τα 20, αλλά και το ότι αν επένδυες σε αυτά, έχανες την χαρά του να ξεκλειδώνεις νέα champ. Αν πάλι, όπως πολλοί, δεν έπαιρνες κανένα tier 1 και 2 rune μέχρι τα 20 για να κάνει οικονομία είχε ένα μικρό μειονέκτημα.  Όχι ότι πλέον έχει φύγει το πρόβλημα, αλλά τουλάχιστον θα παίρνεις κάποια IP πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να αρχισουν να δινουν καμποσα champs με καθε νεο account. Θελω να βαλω φιλους να ξεκινησουν αλλα μεχρι να φτασουν στο σημειο να εχουν ενα σεβαστο champion pool θα περασουν 1-2 χρονια. Α ρε Rito

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να αρχισουν να δινουν καμποσα champs με καθε νεο account. Θελω να βαλω φιλους να ξεκινησουν αλλα μεχρι να φτασουν στο σημειο να εχουν ενα σεβαστο champion pool θα περασουν 1-2 χρονια. Α ρε Rito

 

Άμα το κάνουν τόοσο εύκολο τότε θα γίνει χαμός με τα smurf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα το κάνουν τόοσο εύκολο τότε θα γίνει χαμός με τα smurf

Καλα δεν ειναι δυσκολο να εντοπισουν τα smurf και να τα κανουν permban. Απλα checkaris ip που κανει login και ετοιμος. Απτην αλλη μιλαμε για game 4-5 ετων. Δεν γινεται αυτος που ξεκιναει τωρα να πρεπει να παιζει 2 χρονια για να ειναι "ανταγωνιστικος". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν ειναι δυσκολο να εντοπισουν τα smurf και να τα κανουν permban. Απλα checkaris ip που κανει login και ετοιμος. Απτην αλλη μιλαμε για game 4-5 ετων. Δεν γινεται αυτος που ξεκιναει τωρα να πρεπει να παιζει 2 χρονια για να ειναι "ανταγωνιστικος". 

Και ξεκιναει το νουμπακι με champion και με το που παει 30 μπαινει ranked.GG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξεκιναει το νουμπακι με champion και με το που παει 30 μπαινει ranked.GG

Μεταξυ μας τωρα, εχει σημασια αν το νουμπακι παιξει ranked η normal? Και στα 2 το game καταστρεφει, αυτο που εχετε ολοι στο μυαλο σας οτι normal = gtp και παω να trollaro δε το καταλαβαινω, λυπαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ μας τωρα, εχει σημασια αν το νουμπακι παιξει ranked η normal? Και στα 2 το game καταστρεφει, αυτο που εχετε ολοι στο μυαλο σας οτι normal = gtp και παω να trollaro δε το καταλαβαινω, λυπαμαι

Δεν το λεω για αυτο.Εγω και στα normal (που εδω και εναν χρονο παιζω μονο νορμαλ σχεδον) ειμαι tryhard.Απλα ο αλλος εχει 13 τσαμπιον και καθολου ρουνς επειδη τους 10 τους ειχε απο την αρχη,με το που παει 30 θα μπει ranked με κανα φιλο η μονος του,αν εισαι απο bronze3 μεχρι plat 5 εχεις πιθανοτητες να σου πεσει αυτος που μπηκε ranked χωρις να ξερει καν τι παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...