Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το ειδαμε τις 3 πρωτες φορες που το εγραψες ομως...

Υπαρχουν κ οι αγγελιες

 

In other news , ranked down κ reset soonish

Για καλο κ για κακο , παρτε κανα 2 screenshot με το rank που τελειωσατε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο δεν μπαινεις ranked ακομα :P

Αν κ τωρα που τα placements δεν παιζουν τοσο μεγαλο ρολο κλαιν

Απο αλλου το περιμενεις απο αλλου σου ερχεται.Τελικα ο kahle lo mdulo ηταν ρωσσος επαιζε πολυ καλα.Αντιθετως ο tha to spasw ηταν λες και προσπαθουσε να χασει μαζι με τον εναν αλλον ελληναρα που δεν εχω ιδεα αν ειχε ξαναπαιξει maokai :D.Νικη τελικα γιατι ηρθαν 5 ατομα bot για gank και βγηκα με 4/0/1 απτο Gank στο 7 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αλλάξανε ακριβώς στα placement; Το ποσο ανεβοκατεβαίνει το mmr σου από αυτά;

 

Πάντως είδα ότι βγάζουν το DFG, μια χαρά. Το ότι έπρεπε να πάρω DFG στην Ahri ήταν κάτι που δεν μου άρεζε ποτέ μιας και περιόριζε το gameplay της.

 

Επίσης αυτό το DFG -> Ult από Syndra -> ΚΟ ήταν εκνευριστικό. Ειδικά άμα έλεγες να παίξεις κανένα melee απέναντι στο lane.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noμιζω οτι απλα πειραξαν τα LP gain/loss απο τα placements που ηταν αρκετα μεγαλα , το MMR δεν νομιζω οτι το αλλαξαν

 

Ψιλοδιαφωνω στο point με την Ahri , νομιζω πως το DFG route ειναι ο λογος που παιζεται atm . Ειναι το πιο common build atm κ δεν την κοβω να επανερχεται . Στη Syndra δεν βγαζουν DFG πλεον αλλα γενικα κ αυτη δεν πολυπαιζεται μετα το nerf , επεσε κατακορυφα το winrate της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί στο Challenger επίπεδο να ισχύει αυτό που λες για την Ahri, εγώ Diamond 5-4 ανέβηκα με το Athenes -> DC build και μετά άρχισα να βγάζω DFG γιατί σου έδινε καλύτερο power spike πιο νωρίς. Unviable στο μη-pro επίπεδο δεν θα είναι ποτε η Ahri λόγο του CC + mobility.

 

Τουλάχιστον εγώ δεν έχω πρόβλημα με τα διαφορετικά build μιας και ξέρω πως να τα χρησιμοποιώ, ο μέσος παίκτης που pick-αρει Ahri βγάζει DFG και πάει full yolo θα δει μεγάλη διαφορα, όντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...