Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Ultimate Bravery γίνεται αφορμή για μερικά ωραία game μου φαίνεται :D

Μπαίνουμε ένα aram, troll μέχρι απείρου και οι αντίπαλοι Έλληνες μας λένε ότι "α ου αα σας γα και μας κλα" κλπ και όταν μας ζήτησαν να πάμε και ένα custom τον φάγανε λιγάκι.... Revenge is a dish best served cold ^_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδες καλησπερα. Εχω ξεκινησει πριν κανα μηνα το lol(το ξέρω αργησα λιγο). Δεν ειχα παιξει στο παρελθον κατι αντιστοιχο (lineage παλια και επειτα 8 χρονια fsx:D) και μου "κλικαρε" κατευθειαν το παιχνιδι. Ξερω οτι ο καλυτερος τροπος για να μαθω το game θα ηταν να πηγαινα σε κανα λαναδικο αλλα παιζω μονο οταν καταφερνω να ξεκλεψω λιγο χρονο στο σπιτι.

Εχω μαζεψει καποιες αποριες και οποιος θελει βοηθαει. Ειμαι lvl 10. Δεν εχω αγορασει καποιον χαρατηρα, παιζω με τους τζαμπε που αλλαζουν καθε βδομαδα.Διαβασα οτι πρεπει να κρατησω ποντους για ρουνους Επισης εχω παιξει μονο vs bot στα intro και begginer. Σε τι lvl να αρχισω να μπαινω vs player;

Απο ποτε θα Ειναι must να παιζω συνεχεια με την ιδια ομαδα; Μεχρι τωρα μου κατσαν καλα nassus και veigar.

Καθε συμβουλη καλοδεχουμενη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα. Εχω ξεκινησει πριν κανα μηνα το lol(το ξέρω αργησα λιγο). Δεν ειχα παιξει στο παρελθον κατι αντιστοιχο (lineage παλια και επειτα 8 χρονια fsx:D) και μου "κλικαρε" κατευθειαν το παιχνιδι. Ξερω οτι ο καλυτερος τροπος για να μαθω το game θα ηταν να πηγαινα σε κανα λαναδικο αλλα παιζω μονο οταν καταφερνω να ξεκλεψω λιγο χρονο στο σπιτι.

Εχω μαζεψει καποιες αποριες και οποιος θελει βοηθαει. Ειμαι lvl 10. Δεν εχω αγορασει καποιον χαρατηρα, παιζω με τους τζαμπε που αλλαζουν καθε βδομαδα.Διαβασα οτι πρεπει να κρατησω ποντους για ρουνους Επισης εχω παιξει μονο vs bot στα intro και begginer. Σε τι lvl να αρχισω να μπαινω vs player;

Απο ποτε θα Ειναι must να παιζω συνεχεια με την ιδια ομαδα; Μεχρι τωρα μου κατσαν καλα nassus και veigar.

Καθε συμβουλη καλοδεχουμενη!!!

δεν νομίζω πώς χρειάζεται να πάς σε λανάδικο όπως λές αν κατάλαβα καλά,ειδικά εκεί δεν θα μάθεις τίποτα.παίξε μόνος και όταν νιώσεις και έχεις όρεξη δοκίμασε vs players δεν έχεις να χάσεις κάτι.για να γίνεις καλύτερος πρώτα κατανόησε τους μηχανισμούς του παιχνιδιού και μετά θα τα βρείς τα υπόλοιπα.μπορείς να βλέπεις κανά stream και να διαβάζεις guides αλλά μην σε ενδιαφέρουν απο τώρα αυτά.

 

τα ip σου κράτα για runes αλλά μπορείς σιγά να μαζεύεις τους φθηνούς champions και καμία φορά να τα δίνεις για πιό ακριβούς.αυτό με την ομάδα δεν το πολύ κατάλαβα αλλά λογικά θα εννοείς με συγκεκριμένους champions,εξαρτάται απο εσένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα. Εχω ξεκινησει πριν κανα μηνα το lol(το ξέρω αργησα λιγο). Δεν ειχα παιξει στο παρελθον κατι αντιστοιχο (lineage παλια και επειτα 8 χρονια fsx:D) και μου "κλικαρε" κατευθειαν το παιχνιδι. Ξερω οτι ο καλυτερος τροπος για να μαθω το game θα ηταν να πηγαινα σε κανα λαναδικο αλλα παιζω μονο οταν καταφερνω να ξεκλεψω λιγο χρονο στο σπιτι.

Εχω μαζεψει καποιες αποριες και οποιος θελει βοηθαει. Ειμαι lvl 10. Δεν εχω αγορασει καποιον χαρατηρα, παιζω με τους τζαμπε που αλλαζουν καθε βδομαδα.Διαβασα οτι πρεπει να κρατησω ποντους για ρουνους Επισης εχω παιξει μονο vs bot στα intro και begginer. Σε τι lvl να αρχισω να μπαινω vs player;

Απο ποτε θα Ειναι must να παιζω συνεχεια με την ιδια ομαδα; Μεχρι τωρα μου κατσαν καλα nassus και veigar.

Καθε συμβουλη καλοδεχουμενη!!!

Προς το παρον παιξε μεχρι να πας 30, και παιζε και vs παιχτων δεν ειναι κακο. Επισης προσπαθησε να δοκιμασεις ολους τους ηρωες (οσους μπορεις καθε βδομαδα) , πρωτον για να τους μαθεις πως παιζονται και πως αντιμετωπιζονται, και 2ον για να δεις τι ρολος σου ταιριαζει. Μολις παρεις μια βασικη ιδεα απο μονος σου, τοτε ξεκινα να διαβασεις κανα guide για τα objectives του παιχνιδιου και το πως παιζεται γενικοτερα απο θεμα ρολων (ποιος παει top / mid / bot και γιατι) και μετα guides για συγκεκριμενα champions. Σε lanadiko μη περασεις ουτε απεξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω πώς χρειάζεται να πάς σε λανάδικο όπως λές αν κατάλαβα καλά,ειδικά εκεί δεν θα μάθεις τίποτα.παίξε μόνος και όταν νιώσεις και έχεις όρεξη δοκίμασε vs players δεν έχεις να χάσεις κάτι.για να γίνεις καλύτερος πρώτα κατανόησε τους μηχανισμούς του παιχνιδιού και μετά θα τα βρείς τα υπόλοιπα.μπορείς να βλέπεις κανά stream και να διαβάζεις guides αλλά μην σε ενδιαφέρουν απο τώρα αυτά.

 

τα ip σου κράτα για runes αλλά μπορείς σιγά να μαζεύεις τους φθηνούς champions και καμία φορά να τα δίνεις για πιό ακριβούς.αυτό με την ομάδα δεν το πολύ κατάλαβα αλλά λογικά θα εννοείς με συγκεκριμένους champions,εξαρτάται απο εσένα.

Σορυ δε το διατυπωσα εγω καλα... εννοουσα αν θα επρεπε να βρω στανταρ συμπαικτες για να υπαρχει καποια συνενοηση γιατι προς το παρον κανει οτι ναναι ο καθενας.

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ δε το διατυπωσα εγω καλα... εννοουσα αν θα επρεπε να βρω στανταρ συμπαικτες για να υπαρχει καποια συνενοηση γιατι προς το παρον κανει οτι ναναι ο καθενας.

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις

τα πρώτα lvl είναι αυτά μην περιμένεις πολλά,στην πορεία θα υπάρχει καλύτερη συννενόηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου ηρθε το gift..Woad King Darius..Θα προτιμουσα bioforge η dunkmaster,αλλα για τσαμπα skin και για champion που χρησιμοποιω συχνα, δεν εχω κανενα παραπονο!! :D

 

 

Πηρα dunkmaster:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πρώτα lvl είναι αυτά μην περιμένεις πολλά,στην πορεία θα υπάρχει καλύτερη συννενόηση.

 

Θα επαναλαβω το "χχαχχααχαχ" των προιγουμενων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα dunkmaster:P

Σήμερα;

Εμένα όσο περνανε οι μέρες τόσο μειώνονται οι πιθανότητες να πάρω μάλλον...

 

Όσον αφορά για τη συνεννόηση είστε τραγικοί... Ε οκ μπορεί να μην υπάρχει καλή αλλα το να λέτε ότι δεν υπάρχει καθόλου ή ότι εινι χειρότερα από τα 10 λεβελ είναι τουλάχιστον χαζό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...