Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα;

Εμένα όσο περνανε οι μέρες τόσο μειώνονται οι πιθανότητες να πάρω μάλλον...

 

Όσον αφορά για τη συνεννόηση είστε τραγικοί... Ε οκ μπορεί να μην υπάρχει καλή αλλα το να λέτε ότι δεν υπάρχει καθόλου ή ότι εινι χειρότερα από τα 10 λεβελ είναι τουλάχιστον χαζό

Τουλαχιστον στα μικρα λεβελ δεν αναγκαζεσαι να τους κανεις mute 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σήμερα;

Εμένα όσο περνανε οι μέρες τόσο μειώνονται οι πιθανότητες να πάρω μάλλον

 

Όσον αφορά για τη συνεννόηση είστε τραγικοί... Ε οκ μπορεί να μην υπάρχει καλή αλλα το να λέτε ότι δεν υπάρχει καθόλου ή ότι εινι χειρότερα από τα 10 λεβελ είναι τουλάχιστον χαζό

.

 

Οχι φιλε χθες το πηρα και απο οτι ακουσα χθες ηταν η τελευταια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

 

Οχι φιλε χθες το πηρα και απο οτι ακουσα χθες ηταν η τελευταια μερα.

 

http://forums.eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=795375

 

σύμφωνα με αυτό είναι μέχρι τέλη του μήνα.. (πηγή: μέλος της εταιρίας στο φόρουμ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να μπω σχεδόν απο 11 Νοεμβρίου στο main acc μου. Έχω μπεί μόνο 4-5 vs ai απο τότε (το τελευταίο χθές) που προφανώς δε λέω κουβέντα απλά παίρνω το winoftheday.

Μπαίνω σήμερα και βλέπω warning, "Your recent behavior is not in line κτλ.... Negative attitude..".

 

What, the actual, fuck....

 

στα co-op vs AI βρίσκονται τα πιο τοξικά παιδάκια για μπάτσες. Πριν κανα δυο μηνες αν θυμάστε που είχε ενα σαβατοκύριακο με x2 IP, έπαιζα αρκετά games με botakia (vs AI) για να φαρμάρω IP. (οχι οτι σε pvp δεν φαρμάρεις γρηγορότερα αλλά anyway).

 

Εκείνες τις μέρες πήρα verbal abuse warning στα καλά καθούμενα επειδή έπαιζα πολλά coop και εκεί σου ρίχνουν report επειδή έκανες gank και πήρες το kill. ή ακόμα και αν δεν πήρες το κιλλ.

 

report Μονο και μονο για το gank που έκανες και τους "χαλάς" το ΣΟΛΟ lane :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια, ψαχνω για ενα account στο ΕUW 30lvl. Οποιος εχει και δεν το χρειαζεται μπορει να μου το δωσει εαν θελει. Επισης, μπορω να το ανταλλαξω με EUNE account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος ψάχνει account για αυτόν ή φίλο του/γνωστό του ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Έχω ένα πραγματικό καλό account δεν λείπει τίποτα.

Μπορείτε να δείτε και στις αγγελίες αναλυτικότερα ή να μιλήσουμε σε μηνύματα εδώ στο forum ή στο τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις γτ μου βγαζει αυτο το μηνυμα ''your account has transferred to another region. please try logging in to the appropriate region'' προχτές μπήκα κανονικα και σημερα που δοκιμάζω δεν μπαίνει.ξερουμε κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οχι δεν εκανα κατι.εχω δοκιμαση σε σχεδον σε ολους τους σερωερ αλλα τπτ.το lolking με διχνει στον eu nordic east παντος

 

 

 

εχει κανει νουμπια φιλος και μετεφερα το account στο west φσσσσ

Επεξ/σία από nikos1982
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...