Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λογικά στο 5.13 θα γίνει balance στη Diana. Ενα παραπάνω τώρα με το καινούριο magus στη ζούγκλα, το champ είναι broken kai freelo όσο δεν ήταν ούτε ο ww στο preseason 5... Παίξτε για όσο προλάβετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eh , λιγακι υπερβολικος

Εχει αρκετα θεματα πριν το 6 και το καινουριο item δεν την κανει broken . Actually pretty sure οτι το προηγουμενο ηταν καλυτερο για το burst

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λογικά στο 5.13 θα γίνει balance στη Diana. Ενα παραπάνω τώρα με το καινούριο magus στη ζούγκλα, το champ είναι broken kai freelo όσο δεν ήταν ούτε ο ww στο preseason 5... Παίξτε για όσο προλάβετε!

Σε ξεφτίλισε καμια  :wub:Diana :wub:  αδερφέ γιαυτο το λες? Να υποθέσω θα ήθελες να πάρεις Kata και να το παίξεις ιστορίας αλλα σου έσκασε mid η Diana και σου άλλαξε τα σχέδια ε? :D 

Το ότι είναι τούμπανο hero είναι σίγουρο αλλα δεν νομίζω να χρειάζεται balance.Υπάρχουν πολλοί πιο OP Heroes

Επεξ/σία από Machete_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ήπιαμε σήμερα στο τουρνουά.Μια ομάδα κατέβηκε απτα τρίκαλα όλη και όλη (εμεις :P) και στον δεύτερο γύρο μας έβαλαν με τους μάλλον νικητές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει καποιος πως να ρυθμισω εχω ενα LENOVO Y50-70 με ανάλυση 3840 x 2160 και μου εμφανιζει

μικρο κερσορα ,

μεγαλα γραμματα του ονοματος μου

το shop ειναι  πολύ  μικρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν για καποιο λογο δεν μπορεις ingame , καντο απ'εξω

Κανεις edit το cfg που βρισκεται εδω απο default C:\Riot Games\League of Legends\game\DATA\CFG\GAME.CFG

Επεξ/σία από Atallos1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει καποιος πως να ρυθμισω εχω ενα LENOVO Y50-70 με ανάλυση 3840 x 2160 και μου εμφανιζει

μικρο κερσορα ,

μεγαλα γραμματα του ονοματος μου

το shop ειναι  πολύ  μικρο.

Το λολ έχει περίεργη ρύθμιση στις αναλύσεις.Σε 27αρα οθόνη full hd και τα γράμματα και κέρσορας φενόντουσαν σαν μυρμήγγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...