Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γιατί στο lol όταν τρέχει ένα πρόγραμμα στο παρασκήνιο πιάνει 40 fps και στα ultra άλλα και στα very low? ο ο επεξεργαστης ειναι στα 80 κάτι δεν χτυπάει 100αρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι κανενας για duo Να παμε κανα game..?

παιζω κανενα που και που μετα απο καιρο..

plat 2.

 

btw εγω παντως σε rengar-xin jungle παιζω attack speed..(Μου φαινεται αρκετα καλο) http://prntscr.com/7nmqiv

και σε shaco αν θες για dps αν θες Ομως λιγο πιο def πας σε παραπανω mr Κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ad jungler(shaco,khazix,noc,rengar) τι mastery/rune page λετε;;

 

21-9-0 με furry (shaco, noc) ή sorcery (kha, rengar)  και μετά διαλέγεις αν θες  3/3 warlord ή αν θες τα weavings. To dangerous game το παίρνω πάντα.

 

Στο νεο defence tree εγώ προσωπικά σε όλα τα mastery pages με 9 και πάνω στο def έβαλα τα swiftness και το tenacious για resist στο cc (ακόμα και στα adc). Αν και δεν έχω κοιτάξει τι κάνουν οι pro στο συγκεκριμένο...

 

Στο Shaco μπορείς να πάρεις και Frenzy ή να πάρεις και το AP (χωρίς το %AP φυσικά) και να το κάνεις 27-0-3 και τα 3 στο mov speed.

 

Απο ρούνους 9 armor στα κίτρινα (κλασικά για sustain στη ζουγκλα και safe clears στο early) ή μπορείς να πάρεις scalling health αν βγαίνει.. (δοκίμασε το δεν είμαι σίγουρος γι'αυτά τα champ).

 

scalling MR στα μπλε και στα quints/marks παίρνεις ad και ad pen ή ad και attack speed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να δεις έτσι το rank από ένα παιχνίδι.Ειδικά όταν ως plat 1 έφτασα σε 7 μερες plat 4 με συνολικα 45 ηττες και 10 νικες :D.

Αν κρίνω από jinx γιατί sona δύσκολα καταλαβαινεις θα έλεγα gold 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ad jungler(shaco,khazix,noc,rengar) τι mastery/rune page λετε;;

 

Για shaco απο rune θες και τα 3 q as. απο mastery τα 3 που ειναι για ms και τα αλλα 5 ποσα ειναι που ειναι για hp. Απο buffs, θες παντα αυτο που κανει stun. Ιδανικο path, red -> krugs (smite) -> razor -> blue, εναλλακτικο red -> gank enemy blue 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Θελω να ρωτισω κατι για το λολ.Πιο παλια μπορουσα να παιξω αυτο το παιχνιδι στο pc μου που εχει windows xp.Ενω τωρα με το patch 5.12 οταν παω να μπω σε game μετα απο το champion select μου γραφει 'An unknown DirectX error has occured  and league of legends cannot start. . Please make sure your video card is using the latest video drivers from the manufacturer.'. Μηπως πρεπει να παρω νεο pc με αλλα windows,να αγορασω αλλη καρτα,η μπορω να παιξω και στα windows xp με καποιο τροπο[προτιμοτερο]; ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!!!

 

ΣΥΣΤΗΜΑ

 

MICROSOFT WINDOWS XP

HOME EDITION

VERSION 2002

SERVICE PACK 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...