Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι πρεπει να φαρμαρει μεχρι το mid?Laning phase δεν υπαρχει να σβησει τον αντιπαλο?

μα δεν είπα κάτι για το mid. Για το jungler είπα. Παντως το mid μπορεί να κάνει και roam => καλύτερο carry. Εξαρτάται το champion βέβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το supp κουβαλαει ασχημα το adc του μην λεμε οτι θελουμε!απλα κανεις δεν θελει να παιζει supp και κανεις δεν ξερει να παιζει supp!

παιρνεις εναν naut και γινεται πανικος!

 

Πως να κουβαλήσει το adc μωρέ που μέχρι το mid game πρέπει να φαρμάρει? Το κουβάλημα που μπορεί να κάνει ενας jungler δεν μπορεί να το κάνει κανένα lane.

γτ δλδ για τα αλλα lanes δεν τελειωνει το farm και το laning phase καποια στιγμη?για ολους το ιδιο ειναι,τωρα αν θελει ενα adc να εχει 30λεπτα laning phase για να βγαλε IE,phantom,BT και Last whisper και μετα να πει ελατε μαγκες ειμαι ετοιμος παμε για teamfight ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα.Πως μπορω να μετατρεψω τα βιντεο του lolreplay σε avi mkv ή κατι αντιστοιχο για να το ανεβασω στο youtube ? Εχω το sony vegas μονο .Επισης εχω δει σε καποια βιντεο που αλλαζουν την καμερα διαφορετικα που την γυρνανε δεξια αριστερα και διπλα στον παιχτη . Αυτο με καποιο προγραμμα γινεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να κουβαλήσει το adc μωρέ που μέχρι το mid game πρέπει να φαρμάρει? Το κουβάλημα που μπορεί να κάνει ενας jungler δεν μπορεί να το κάνει κανένα lane.

 

 

μα δεν είπα κάτι για το mid. Για το jungler είπα. Παντως το mid μπορεί να κάνει και roam => καλύτερο carry. Εξαρτάται το champion βέβαια. 

 

 

What? :<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατι πρεπει να φαρμαρει μεχρι το mid?Laning phase δεν υπαρχει να σβησει τον αντιπαλο?

Όταν το παλικάρι λέει αυτο ποιος κατάλαβε το mid lane ? :/ Απλά βγαίνουν κάποιοι χωρίς να παίζουν adc ή είναι low elo adc και λένε θεωρίες των Αζτέκων.

Επεξ/σία από billsnake21
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσπαθώ να βγω από το bronze αλλά πάντα στο τέλος μαμιετε ο Δίας. Υπάρχει κανένα team που να παίζουν στο ίδιο rank για να παίζουμε?

Γενικά οι περισσότεροι κάπου εκεί είναι αλλά γράφουν σαν diamondάδες δύσκολα θα βρεις φίλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε χωρις να θελω να σε προσβαλλω αλλα για να μην μπορεις να βγεις απο bronze μηπως δεν πρεπει κιολας?αλλιως γτ να μην μπορεις?εγω θυμαμαι πριν 2 χρονια σεπτεμβριο εφτασα lvl 30 παιζω τα 10 ματσακια μου 4νικες 6ηττες και bronze 1.Σε μια βδομαδα και 2 ηττες (δεν επαιζα πανω απο 1 αντε 2 game την μερα) ημουν silver  και μεχρι που ληξε η seazon silver iii. Δλδ δεν ειναι τοσο δυσκολο αν εχεις μια στοιχειωδη γνωση στρατηγικης αν δεν flameareis αντιπαλους και να παιζεις παιχτες που κουβαλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε χωρις να θελω να σε προσβαλλω αλλα για να μην μπορεις να βγεις απο bronze μηπως δεν πρεπει κιολας?αλλιως γτ να μην μπορεις?εγω θυμαμαι πριν 2 χρονια σεπτεμβριο εφτασα lvl 30 παιζω τα 10 ματσακια μου 4νικες 6ηττες και bronze 1.Σε μια βδομαδα και 2 ηττες (δεν επαιζα πανω απο 1 αντε 2 game την μερα) ημουν silver  και μεχρι που ληξε η seazon silver iii. Δλδ δεν ειναι τοσο δυσκολο αν εχεις μια στοιχειωδη γνωση στρατηγικης αν δεν flameareis αντιπαλους και να παιζεις παιχτες που κουβαλανε.

Αν στο προμο όλο afk leavers και ανάπηρους που κάνουν flash στο τοίχο πως να βγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να σε βαλει με τετοιους μαλλον τετοια εχεις κανει κ εσυ?αλλα ακομα και να μην εισαι ετσι τι σκατα καθε φορα που πας για προμο σου τυχαινουν τετοιοι?πολυ γκαντεμια και δεν μου φαινεται λογικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...