Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν θυμαμαι καλα απο περυσι λενε οτι και καλα μεσα σε μια-δυο βδομαδες θα τα μοιρασουμε σε ολους...και οποτε τα παρει ο καθενας!

ουτε εγω τα χω παρει ενημερωτικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το patch notes:

 

We're in the final moments of the 2015 season! Ranked queues close on November 11, 2015 at 00:01 CET with rewards distributed in the days that follow. Head to theEnd of Season page for the full list of rewards for each tier.

As part of their rewards, players in Gold tier or higher in any ranked queue at the end of the season will receive the Victorious Sivir skin!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Τα season rewards τα παιρνουμε απευθειας; Ρωταω επειδη εγω δεν τα εχω παρει ακομα.

17 νοεμβριου θα παρουμε τα rewards.

 

edit : Να ρωτησω και γω κατι. Eχει καιρο που αρχισα να παιζω CSGO και rank στο λολ ειχα να μπω αρκετο καιρο. Μπαινω χθες στο account και μου πεταει ειδοποιηση οτι ειμαι inactive καιρο και οτι αν συνεχισω σε 5 μερες θα εχει επιπτωσεις στα LP μου κλπ κλπ. Αλλα χθες εληξε το season,τι φαση τωρα? χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ranked μετράνε και τώρα στο pre-season.Δεν χάνεις κάτι ή πχ αν ήσουν silver και πήγαινες από σήμερα μέχρι το τέλος του pre-season gold παλι δεν αλλάζει κάτι δεν παίρνεις rewards.Το μόνο που αλλάζει είναι το mmr σου το οποίο ουσιαστικά σε νοιάζει για το s6 για τα provisionals 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω κοιταξει καθολου , με το ζορι διαβασα την εκθεση ιδεων aka patch notes και κατι ψιλα απο pbe

Το μονο που ξερω ειναι οτι CDR μποτες = broken

 

Αν παιξω καθολου θα ενημερωσω


Aν εμπιστευεσαι Phreak , there

 

 

Και Runes

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει τώρα ο imqtpie αλλά μπαίνω στο op.gg να δω κλασικά live τι masteries έχει και δεν το έχουν ανανεώσει ακόμα τα δείχνει όλα άδεια. Thanx πάντως και όποτε στήσεις τα δικά σου μίλα αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...