Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πρόβλημα στο League of Legends/Windows

 

Καλησπέρα φίλοι μου. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όταν παίζω LoL. Ανά τακτά διαστήματα, εκεί που παίζω, παγώνει η οθόνη και κολλάει το σύστημα, αναγκάζοντάς με να κάνω restart το pc. Έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δε διορθώνεται. Έχω ανανεώσει τα drivers της κάρτας γραφικών(Palit superjetstream 2gb gtx geforce 960), έβαλα υδρόψυξη, μην είναι θέμα με τις θερμοκρασίες(coolermaster nepton 240m), έκανα format, ξαναεγκατέστησα το παιχνίδι, αλλά πάλι τίποτα. Επειδή γενικά παίζω διάφορα παιχνίδια(BF4, Football Manager, κλπ) δεν μου έχει ξαναεμφανίσει κάτι τέτοιο προς το παρόν αλλού, μόνο σε αυτό. Μπορείτε να βοηθήσετε κάπως;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα στο League of Legends/Windows

 

Καλησπέρα φίλοι μου. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όταν παίζω LoL. Ανά τακτά διαστήματα, εκεί που παίζω, παγώνει η οθόνη και κολλάει το σύστημα, αναγκάζοντάς με να κάνω restart το pc. Έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δε διορθώνεται. Έχω ανανεώσει τα drivers της κάρτας γραφικών(Palit superjetstream 2gb gtx geforce 960), έβαλα υδρόψυξη, μην είναι θέμα με τις θερμοκρασίες(coolermaster nepton 240m), έκανα format, ξαναεγκατέστησα το παιχνίδι, αλλά πάλι τίποτα. Επειδή γενικά παίζω διάφορα παιχνίδια(BF4, Football Manager, κλπ) δεν μου έχει ξαναεμφανίσει κάτι τέτοιο προς το παρόν αλλού, μόνο σε αυτό. Μπορείτε να βοηθήσετε κάπως;;;

το παθαινα περυσι το καλοκαιρι.Απλα περιμενα να μπει καποιο πατς και διορθωθηκε μονο του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόβλημα στο League of Legends/Windows

 

Καλησπέρα φίλοι μου. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όταν παίζω LoL. Ανά τακτά διαστήματα, εκεί που παίζω, παγώνει η οθόνη και κολλάει το σύστημα, αναγκάζοντάς με να κάνω restart το pc. Έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δε διορθώνεται. Έχω ανανεώσει τα drivers της κάρτας γραφικών(Palit superjetstream 2gb gtx geforce 960), έβαλα υδρόψυξη, μην είναι θέμα με τις θερμοκρασίες(coolermaster nepton 240m), έκανα format, ξαναεγκατέστησα το παιχνίδι, αλλά πάλι τίποτα. Επειδή γενικά παίζω διάφορα παιχνίδια(BF4, Football Manager, κλπ) δεν μου έχει ξαναεμφανίσει κάτι τέτοιο προς το παρόν αλλού, μόνο σε αυτό. Μπορείτε να βοηθήσετε κάπως;;;

Τα events των windows ισως βοηθησουν.

Δες αυτο το λινκ και κανε οτι προτεινει.

 

Κανε update οτι μπορεις, απο καρτα ηχου μεχρι directX, adobe air, silverlight, net framework, vision studio c++.

Tα παντα.

Υποθετω οτι η φρεσκια εγκατασταση του LoL δεν ειναι copy paste αλλα κατεβασμα απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιχνιδια ληγουν απο το 9" τωρα

ας βαλουν εστω το surrender στα 10 λεπτα

Τα  μισά από τα 'τελειωμένα' games του 9λεπτου με το καινούριο patch τα χω κερδίσει ενώ υποτίθεται αν είχαμε surrender στο 10 θα το χαμε κάνει.Βιάζεστε πολύ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε πάρει όλοι τα rewards; Γιατί εμένα ακόμα και μου έβαλε και unranked border στο loading...

 

Καλώς ήρθες στο club :D και εγώ τα ίδια μάλλον λόγω ban. :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα warnings δεν εχουν την μορφη ban αλλα ειδοποιησης, οπως ονομαζονται δηλαδη.  <_< 
Υπαρχει περιθωριο μεχρι τις 17/11 για να δωθουν αλλα οι περισσοτεροι τα εχουν παρει απο οτι βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα φάει ban πριν αλλάξουν το σύστημα και τα καθαρίσουν, από κει και πέρα μόνο ενα warning, τους έστειλα ενα μύνημα, μου απάντησαν οτι είναι μέχρι 17/11. Θα δείξει.... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...