Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόβλημα στο League of Legends/Windows

 

Καλησπέρα φίλοι μου. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα όταν παίζω LoL. Ανά τακτά διαστήματα, εκεί που παίζω, παγώνει η οθόνη και κολλάει το σύστημα, αναγκάζοντάς με να κάνω restart το pc. Έχω δοκιμάσει τα πάντα αλλά δε διορθώνεται. Έχω ανανεώσει τα drivers της κάρτας γραφικών(Palit superjetstream 2gb gtx geforce 960), έβαλα υδρόψυξη, μην είναι θέμα με τις θερμοκρασίες(coolermaster nepton 240m), έκανα format, ξαναεγκατέστησα το παιχνίδι, αλλά πάλι τίποτα. Επειδή γενικά παίζω διάφορα παιχνίδια(BF4, Football Manager, κλπ) δεν μου έχει ξαναεμφανίσει κάτι τέτοιο προς το παρόν αλλού, μόνο σε αυτό. Μπορείτε να βοηθήσετε κάπως;;;

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ σε λάπτοπ αλλά νόμιζα οτι έφταιγε το PC μου οποτε δεν το εψαξα καν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μου κινει το ενδιαφερον μετα απο τοσες σεζον

Αν θελω να τεσταρω κατι θα παιξω . οταν δεν ειναι broken το παιχνιδι θα παιξω να παω τα accounts diamond και μεχρι εκει . Δεν εχω την υπομονη να παιξω παραπανω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σας φενεται οτι ο παιχτης αντι να χτυπησει καποιο cs προσπαθει να παει πανω του? Το παθαινα που και που παλια αλλα σε αυτο το πατς ειναι μονο αυτο.Λες και εχουν χαλασει το hitbox απτα minion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...