Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ ρε παιδιά πάντως ανεβάζω την E άμα παίξω kassadin για να pusharo full το lane και να κάνω roam, χάνεις kill pressure στο lane βεβαια αλλα ok.. 

αλλιώς θα ανεβάσω πρώτα Q για το poke και την ασπίδα και μετά W σε περίπτωση που πάω για lich bane..

 

 

όλο τον χρόνο έπαιξα 2-3 φορες βεβαια οποτε ότι λέω μπορεί να μην είναι και το καλύτερο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

υποθετεις βεβαια οτι παντα θα χεις W η οτι παντα θα χεις minions...πραγματα βεβαια που δεν γινονται...οταν εχεις το wall ναι εισαι οκ αλλα αλλιως...ισως δεν εχεις τυχει με καποιον καλο swain...

Εννοούσα να είμαι εγώ ο (καλός)Swain και αντίπαλος ο Yasuo :)

 

Και Kassa έχω παίξει αρκετά τώρα τελευταία και διάβασα κάπου πως μπορείς να ανεβάσεις μέχρι rank 3 την Q και μετά να μαξάρεις W.

Οπότε αυτό κάνω και βολέυει αρκετά μπορώ να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοούσα να είμαι εγώ ο (καλός)Swain και αντίπαλος ο Yasuo :)

 

ααα εγω μπερδευτηκα!οποτε λεμε το ιδιο ;P 

Και Kassa έχω παίξει αρκετά τώρα τελευταία και διάβασα κάπου πως μπορείς να ανεβάσεις μέχρι rank 3 την Q και μετά να μαξάρεις W.

Οπότε αυτό κάνω και βολέυει αρκετά μπορώ να πω.

εναντιον yasuo και γενικα melee champs ειναι καλο αυτο...αλλα αν εχεις απεναντι μαγους τυπου vik,lux,lulu,lb  κτλπ δεν συμφερει το W...θες πρωτα ολο το Q για sheild και dmg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω χθες ετσι για πλακα πηρα rene vs yasuo και μετα το 2-0 στο 5 πηγε ap και τρολλαρε...

 

in other words,τι εγινε με τις vayne τελευταια? 2 σημερα το πρωι και οι δυο σκουπιδατες.Στο ενα πεταξε το δικο μου game στο αλλο πεταξε του αντιπαλου.Μου θυμιζει τους yasuo παιχτες.Εχασα το d4 mmr game και νικησα το plat 2 .... xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η vayne με τα νεα items εχει γινει πολυ τρολοπικ...δεν ξερουν τι items να βγαλουν,ξεκινανε με btrk και αγιος ο θεος ενω πρεπει να μαξαρεις atk speed,crit chance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποθετεις βεβαια οτι παντα θα χεις W η οτι παντα θα χεις minions...πραγματα βεβαια που δεν γινονται...οταν εχεις το wall ναι εισαι οκ αλλα αλλιως...ισως δεν εχεις τυχει με καποιον καλο swain...

 

Νομίζω λέει το ανάποδο, ότι δεν έχει θέμα με Yasuo όταν αυτός παίζει swain

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις αλλαξει το ολο συστημα του πως θα μπαινεις στο game..το ποτε?αγνωστο...θελει πολυ τεστ λογικα στο bpe!αλλα εγω λεω πριν το νεο ετος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανας τροπος να παρω 89 rp? Μιας και τα περισσοτερα σκιν που δεν εχω παρει ακομα ειναι γτπ και μου εμειναν 1731 rp ελεγα να παρω της tristana,που θα βγει τωρα, αλλα κανει 1820 :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...