Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σαν τι να αλλαξει?

Παιζει να επιανε τοσο καιρο απλα τα περισσοτερα πιτσιρικια δεν εχουν καρτες.

Μετα τις 00:00 ειναι πιο πιθανο να πιασει ακομα και pp.

Αποκλειεται, δοκιμαζα και πριν ενα μηνα και μου εβγαζε ενα μηνυμα καπως: φραγη στις χρεωσεις,εποικοινωνηστε με την τραπεζα σας καπως ετσι. Tην καρτα την χρησιμοπουσα αντι για μετρητα σε πολλα μαγαζια-αλυσιδες.

Σημερα επιασε που το δοκιμασα για πλακα, ελεγα για δεκα και εβαλα 5 σαν δοκιμη. Θα μου πεις 10 ηθελες να βαλεις απλα εκεινη την ωρα την ειδα αλλιως :P εχασα και το bonus... παλια εβαζα paysafe μονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sakiz που παίζεις και carry ρε φίλε, στη Vayne και στον Draven bloodlust ή fervor of battle?

και στους δυο thunderlord αυτην την στιγμη.Στην vayne Κανε και μαξ το q.Η vayne εχει χαλια early οποτε το thunderslap θα την βοηθησει στο harass ο αλλος με τρια hit ριχνεις το support xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bronze 1 απο gold, στην αρχη επαιζα ekko το main μου αλλα δεν κουβαλας με τιποτα σε τοσο low elo, μονο yi και talon ελπιζω σε μια εβδομαδα να ειμαι παλι gold. Θες 1vs9 pick για να βγεις απο low silver και bronze.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bronze 1 απο gold, στην αρχη επαιζα ekko το main μου αλλα δεν κουβαλας με τιποτα σε τοσο low elo, μονο yi και talon ελπιζω σε μια εβδομαδα να ειμαι παλι gold. Θες 1vs9 pick για να βγεις απο low silver και bronze.

zed και yasuo, freelo

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eve jungle είναι σα να κλέβεις εκκλησία

είναι το main μου σε 6 season έχω πάνω απο 2000 games με eve. έχει φάει πολλά nerf και λόγο item και λόγο skills. αλλα πιστεύω στο solo q αν την παίξεις σαν τανκ είναι πολύ δυνατή μιας και δεν αγοράζουν και πολλά pink και είναι πολύ εύκολο να κάνεις πολλά πετυχημένα ganks αν pushάρει το αντίπαλο team. επίσης σπασμένα jungle αυτή την ώρα είναι kindred, graves και elise αν παιχτούν σωστά πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι το main μου σε 6 season έχω πάνω απο 2000 games με eve. έχει φάει πολλά nerf και λόγο item και λόγο skills. αλλα πιστεύω στο solo q αν την παίξεις σαν τανκ είναι πολύ δυνατή μιας και δεν αγοράζουν και πολλά pink και είναι πολύ εύκολο να κάνεις πολλά πετυχημένα ganks αν pushάρει το αντίπαλο team. επίσης σπασμένα jungle αυτή την ώρα είναι kindred, graves και elise αν παιχτούν σωστά πάντα.

 

Το μόνο broken απ'αυτά που είπες πιστεύω οτι είναι το ulti της Kindred. Κατα τ'άλλα βγάζεις thornmail όταν έχουν 2 adc και gg.

Η Elise μπορεί να έχει δυνατό mid game αλλά μην ξεχνάς οτι έχει αδύναμο early αν κάνεις counter jungle/ counter gank μιας και είναι απίστευτα squishy πριν βγάλεις tank items.

 

Περισσότερο broken είναι atm κάτι bruisers στο top που βγάζουν full tank items (black cleaver, Sterak gage, Titanic Hydra) και κόβουν κώλους με τρελό dmg! 

 

Plus οσα champs snowballaroun αγρια (βλέπε Zed, Yasuo, Diana) όπου με λίγη τύχη στα πρώτα kills και μετά δεν χρειάζονται ιδιαίτερα skills για να κουβαλήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο broken απ'αυτά που είπες πιστεύω οτι είναι το ulti της Kindred. Κατα τ'άλλα βγάζεις thornmail όταν έχουν 2 adc και gg.

Η Elise μπορεί να έχει δυνατό mid game αλλά μην ξεχνάς οτι έχει αδύναμο early αν κάνεις counter jungle/ counter gank μιας και είναι απίστευτα squishy πριν βγάλεις tank items.

 

Περισσότερο broken είναι atm κάτι bruisers στο top που βγάζουν full tank items (black cleaver, Sterak gage, Titanic Hydra) και κόβουν κώλους με τρελό dmg! 

 

Plus οσα champs snowballaroun αγρια (βλέπε Zed, Yasuo, Diana) όπου με λίγη τύχη στα πρώτα kills και μετά δεν χρειάζονται ιδιαίτερα skills για να κουβαλήσουν.

Εχει η λιζα ασχημο early; Δε παιζω jungle και δε ξερω, αλλα δε μου φαινεται για τοοοοσο ασχημο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει η λιζα ασχημο early; Δε παιζω jungle και δε ξερω, αλλα δε μου φαινεται για τοοοοσο ασχημο.

sustain sti ζουγκλα έχει, απλά είναι πολύ αδύναμη πριν βγάλει τανκ items

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...