Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα θες να φυγεις γρηγορα το δινεις ενα 50αρι...αλλιως μπορεις να φτασεις και στα 80 ισως και 100 αν βρεις καποιο θυμα...απλα σκεψου οτι αυτοι που θα διναν λεφτα για ενα LOL acc ειναι κατω των 20 χωρις δουλειες και δεν εχουν φραγκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μπορώ να πω τιμή γιατί δεν ξέρω πόσο τα πήρες τα skins, αλλά με 12 rune pages, όλα τα champions, και με τέτοιο elo πιστεύω τουλάχιστον 100€, τώρα αν βρεις κανα fan των skin θα πάει σίγουρο αρκετά παραπάνω.

 

EDIT: +victorious skins στα 3 τελευταία seasons 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα θες να φυγεις γρηγορα το δινεις ενα 50αρι...αλλιως μπορεις να φτασεις και στα 80 ισως και 100 αν βρεις καποιο θυμα...απλα σκεψου οτι αυτοι που θα διναν λεφτα για ενα LOL acc ειναι κατω των 20 χωρις δουλειες και δεν εχουν φραγκα...

 

Έχεις κάνει έρευνα αγοράς και το ξέρεις η υποθέτεις για το τελευταίο? Το λέω επειδή οι μόνοι που ξέρω που αγοράζουν accounts είναι ακριβώς αυτοί που είχαν ενα ψόφιο acc sto S2, τους ξανάπιανε η καύ.. αλλά επειδή έχουν δουλειά δεν μπορούν να grindaroun για ένα "γεμάτο" acc οπότε ψωνίζουν έτοιμο και αλλάζουν όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το patch παίζει να ναι απ' τα πιο σπασμένα των τελευταίων μηνών.

 

kog, udyr, lux, graves, ezreal, braum, xin, rammus

 

όποιο team έχει τους περισσότερους απ' τους παραπάνω κερδίζει. μιλάμε για ξεφτίλα κατάσταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την παρέα εδώ και λίγες μέρες έχω ξαναβάλει το λολ και ψευτοπαίζω. Τα συμπεράσματα:

Έχω κολήσει στις 3000 ώρες παιχνιδιού από το season 3. Πλέον γράφω 100 ώρες το season. Ομολογώ ότι φέτος δεν θα το φτάσω ούτε αυτό. Είναι από τα ποιο ανιαρά patch που έχω παίξει. Χαοτική διαφορά του broken champ από τους υπόλοιπους. Και μετά λύπης μου βλέπω ότι χειρούργησαν τον shen...δεν μου άρεσε καθόλου ο καινουργίος. Κατά τα άλλα έπαιξα τα placements έκανα 4-6 νμζ και με πήγε silver 2. Οπότε και εγώ άρχισα να κάνω abuse το patch και στα ranked παίζω μόνο kog για να ανέβω :P. Ιδού τα απολέσματα σε ένα game όπου έφαγα outplay και ήμουν 0-4 στο lane. http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1350931541/25137753?tab=overview

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Είναι από τα ποιο ανιαρά patch που έχω παίξει. Χαοτική διαφορά του broken champ από τους υπόλοιπους."

Θα συμφωνησω. Θελω να δω που θα το πανε το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω θα πας απο silver 4 σε gold μεσα σε μια εβδομαδα λογω Udyr και Kog.

Ειρωνικό είναι το μήνυμα?

Γιατί μια χαρά τον pickαρουν και τον banαρουν και πολύ πάνω απ το silver.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πολυαξiζει ο kog σε yoloq mid-low elo imo

Τρώει ξύλο early και late πρέπει να νιώθει το team για να κουβαλήσει

Αν είσαι adc main παίζεις Lucian/Ez και ανεβαίνεις αέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελως random το matchmaking οπως το βλεπω. Στα μισα game και afk να παω θα νικησω, στα αλλα μισα ουτε ο faker δεν κουβαλαει. 

Το 90% των game στο 10λεπτο ειναι ειτε 10/0 ειτε 0/10, το πως σκατα παιζεις κανενα impact δεν εχει. Στα μισα game που νικαω εχω το πολυ 2 kills + assist (σε 30 λεπτα game!!) και στα μισα που χανω εχω 7/0. Δεν καταλαβαινω τι διαολο γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...