Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τι εγινε ρε παιδες με τον Teemo το φαγανε μπαμπεσικα ;;; τοσο προβλημα ηταν το championaki αυτο ? :P :P :P

Κι εγω την ιδια ξενερα εφαγα, μπηκα να τρολαρω κανα ranked και παω να διαλεξω teemo και τον βλεπω γκρι. Dodge και back to troll μολις τον βαλουν πισω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω ατομα για ομαδα 5 ατομων. Bronze/silver Μονο να εχουν ορεξη για να παιζουμε ετσι ωστε να ανεβουμε κατηγορια καποτε :P Και να περνουμε μερος σε τουρνουα για να κερδιζουμε διαφορα δωρακια..Επισης δεν εχει σημασια απο που ειναι δεν παιζει καποιο ρολο. Οποιοι ενδιαφεροντε να μου στειλουν μηνυμα αμεσα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι προφανώς χαχα, πιστεύω οτι δεν είναι τόσο tanky όσο ήταν πριν και θέλει περισσότερο να ξέρεις ποτε σε παίρνει να μείς και πότε όχι, επίσης η ulty του είναι πιο δύσκολη να γίνει καθώς δεν μπορείς να καθηλώσεις το adc ή το apc τόσο εύκολα.

 

Μια χαρά τον είδα εγώ, κάθε καινούργιος χαρακτήρας λένε οτι είναι OP αλλα δεν ισχύει, απλά είναι μέχρι να τον μάθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πολύ καιρό να μπω και εξεπλάγην ευχάριστα με την αλλαγή στο community. Λίγο flame παίζει ακόμα, αλλά όχι σ' αυτόν τον εκνευριστικό βαθμό με τους leavers και τις ευχές για καρκίνους επειδή κάποιος έκλεψε το blue ή το farm. Ελπίζω να μην έτυχε απλά σήμερα, γιατί ο λόγος που το 'χα παρατήσει ήταν το τρισάθλιο community ακόμα και στο gold II που 'χα φτάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να δεις εμενα αυτες τις ημερες τι καρκινους εχω δωσει.. Αμα δε φαω περμα κατι δε παει καλα με το συστημα.. Βεβαια τα περισσοτερα λεγονται aftergame. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...