Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

https://www.facebook.com/pg/ownerftw/posts/?ref=page_internal

 

:-D

 

η αναμενομενη εξελιξη μετα την εισοδο του παο στα esports... :X

 

https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/60anht/fight_in_lgcgreek_championship_caster_forg1ven/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν το παιχνιδι τελειωσε πριν καν ξεκινησει.. Γεια σου riot με τα matchmaking σου..

 

https://ibb.co/j09Yqa

 

Βεβαια να πω οτι ημουν σε φαρμ στην αρχη -70 απο την αντιπαλη cait. Ο Blitz τους δεν εχανε hook.. Αλλα αμα βλεπατε το replay θα καταλαβαινατε.. Jax πρωτη φορα φετος, tp οπου να'ναι.. Και amumu ap build.. Χαμος!!

 

Επιτελους παντως πηγα plat, και μαλιστα 3 μετα απο χρονια που παιζω.. Εχω παρει φορα και δε σταματαω. Και super mmr παιρνω +23,24 στη νικη.. Παιζω ομως μονο meta, δλδ mf πριν και πλεον μονο kogmaw.. Αλλα θελει και το support και ολο το team γενικοτερα να νιωθει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μολις εφαγα ban 14 ημερες.. well done riot. Μπαναρει τους flamers και αφηνει τα troll να χαλανε το παιχνιδι.. Αν δεν υπηρχαν troll δε θα υπηρχε και ο λογος να κανω flame..

 

Αλλα ενα troll το οποιο δε γραφει κατι, ή παιζει το θυμα, οπως εγινε στην περιπτωση μου, προφανως και το αυτοματοποιημενο συστημα ( εν ετη 2017 ) του παιχνιδιου δε θα το καταλαβει..

 

Και τι εγινε που πηρε kogmaw ap με collosus; Απο την στιγμη που στο τσατ ηταν ευγενικος για να με πικαρει ακομα περισσοτερο; Εγω εκανα flame και πηρα την ποινη μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μολις εφαγα ban 14 ημερες.. well done riot. Μπαναρει τους flamers και αφηνει τα troll να χαλανε το παιχνιδι.. Αν δεν υπηρχαν troll δε θα υπηρχε και ο λογος να κανω flame..

 

Αλλα ενα troll το οποιο δε γραφει κατι, ή παιζει το θυμα, οπως εγινε στην περιπτωση μου, προφανως και το αυτοματοποιημενο συστημα ( εν ετη 2017 ) του παιχνιδιου δε θα το καταλαβει..

 

Και τι εγινε που πηρε kogmaw ap με collosus; Απο την στιγμη που στο τσατ ηταν ευγενικος για να με πικαρει ακομα περισσοτερο; Εγω εκανα flame και πηρα την ποινη μου..

Όπως λές έκανες κάτι αξιόποινο και υπήρξε ποινή γι αυτό, δεν καταλαβαίνω που το περίεργο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί παίζεις kog'maw δεν μπορώ να καταλάβω. Γύρνα σε mf πάλι. Εξακολουθεί να είναι freelo....

και να ξέρεις εφόσον πήρες 14day ban είσαι ένα τσακ πριν το perma. Με το παραμικρό θα το φας! Απενεργοποίησε το all chat απο τα options μόνιμα και άρχισε να χρησιμοποιείς το /mute all στο 50% των παιχνιδιών σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To all chat τι γινεται αν το απενεργοποιησω; Δε θα μπορω να μιλαω στους αντιπαλους αλλα και ουτε να βλεπω τι γραφουν αυτοι;

 

Υπαρχει περιπτωση αν κανω mute παλι να φαω report με την αιτιολογια " rufuse to communicate" ;

 

KogMaw πλεον ειναι freelo.

 

Mf επεσε παρα πολυ στο προηγουμενο patch, σε αυτο τη φτιαξανε παλι λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γνωριζουν καν αν εχεις mute all απλα θα σ μιλανε και δεν θα απαντας και επειδη εχω τυχει διαφορους που το κανουν αυτο μονο καλο δεν κανει...ειδικα στην αρχη χωρις να εχει γινει τπτ γραφει του αλλου για το ποτε θα ερθει η ζουγκλα και τετοια και δεν απανταει καν.και δεν βγαινει ετσι...αν γινει κατι και αρχιζουν τα flame τοτε τους κανω ολους mute και αν ειμαι λιγο μπροστα split push και ας κοψουν τον λαιμο τους οι αλλοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε συννενοησου με ping Οτι 3 πανε Baron ενας Pusharei πυργους...η τι Path Θα ακολουθησεις για να του κανεις gank lvl 3-4...το Mute δεν ειναι η λυση απλα μια βοηθεια για αυτους που νευριαζουν αλλα σιγουρα σου αφαιρει απο την εμπειρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα ψαχνεις duo για να ανεβεις, θελεις να ειναι και smurf; Master σου κανει ή μονο Challenger ψαχνεις;

Καταρχάς είπα να είναι είτε smurfer στο elo μου ή hight elo (δηλαδή πιο πάνω από το g3 div μου όπως plat ας πούμε). Δε καταλαβαίνω προς τι το ειρωνικό σχόλιο σου;;;; Απλά θέλω έναν καλό παίχτη στο west για να ανέβω γιατί δεν έχω πολλούς φίλους σ'αυτόν τον server. Δεν είπα ούτε για challenger ούτε για master smurfs αλλά αν θέλει κανείς πιο είναι το πρόβλημα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προβλημα ειναι το το παιχνιδι εχει καταστραφει 50% απο παιχτες που smurfαρονται η τους βοηθουν η φιλοι τους η δεν ξερω και εγω τι...γενικα που νομιζουν οτι ειναι παιχτες που ανηκουν σε αλλο div απο τι ειναι (με συνεπεια να βριζουν απιστευτα,να rageαρουν κτλπ κτλπ) και κατα 50% απο την rito για ενα εκατομμυριο λογους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...