Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα μαγκες εχω ενα προβλημα με το λολ,κατεβασα το νορθ αμερικα και στο Login μου γραφι πανω στο λογιν στατυς ANAVAILABLE ενω οι φιλοι μου ειναι μέσα τι προβλημα υπαρχει παρακαλω απαδιστε μου

 

konami code και εισαι έτοιμος :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.own3d.tv/ESLTV#/watch/82334

 

Myrevenge vs a.A.a ο τελικός.

Έχει γίνει φυσικά αλλα αν τυχόν δεν έπεσε στην αντίληψη ποιός το πήρε θα το ευχαριστηθείτε περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε μια ματιά εδώ.

http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=4263

 

Είτε εγκαθιστάς και τo eu και το us client στο ίδιο pc αλλα σε διαφορετικούς φακέλους, είτε ψάχνεις για κάτι σαν αυτό που αναφέρεται στο λίνκ παραπάνω. Ότι νομίζεις. Εγώ θα είχα 2 εγκαταστάσεις για να είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθησα και ειδα τον τελικο...

Μεγαλη απογοητευση η team aaa για μενα,πολυ κατωτεροι του αναμενομενου...

Οι revenge παιζανε με 4 ap και αποσο προσεξα μονο ο ww ειχε βγαλει banshees veil...

Τρομερο team play απο revenge....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι δεν έμοιαζε για ομάδα που έφτασε στον τελικό η aAa. Κακή μέρα; Κακός shen; Λάθος και βεβιασμένα teamfight?

Έδιναν την εντύπωση οτι δεν είχαν καμία επικοινωνία. Έχω δεί solo games να βγαίνουν πιο σωστά και ομαδικά απο αυτό.

 

Btw κάτσε καλά roll αυτή την εβδομάδα. Kennen <3, Jax. singed, swain, garen, mf, gangplank, morgana. Καιρό είχα να δω τόσο καλό draft :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο champion rotation γιατι ηθελα να δοκιμασω kennen και mf αλλα παιζωντας σε cusrom game δεν με ενθουσιασαν τοσο...(ισως ο κεννεν)

Βλεπωντας τον τελικο θυμηθηκα εναν παλιο champ που ειχα αγορασει και με rp...τον corki...

Παιζωντας τον οταν ημουν 10 lvl με ειχε ξενερωσει και τον ειχα παρατησει...

Τωρα που το ξαναπαιξα με περισσοτερη εμπειρια μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλος...ισως ο επομενος main μου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικα δεν ξεχωριζω καποιον champion ως καλυτερο κ καποιον ως χειρωτερο . ο καθενας εχει τον ρολο του εετε ειναι τανκ ειτε dps ειτε mage ειτε καστερ ειτε support . για να γινει ενα καλο team χρειαζεται λιγο απο ολα τα προηγουμενα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειπα οτι ειναι καλος η χειροτεροσ απο καποιους(εξαλλου το νοημα του παιχνιδιου ειναι οτι ολοι πρεπει να ειναι balanced)απλα καποιοι παικτες ειναι πιο δυσκολοι απο αλλους και χρειαζονται περισοτερη εμπειρια να τους παιξεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...