Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τα guides και οι συμβουλές, αλλά όλη η μαγεία του παιχνιδιού είναι στο να παίζεις και να μαθαίνεις τους champions, να βλέπεις το κάθε game και να κινείσαι αναλόγως. Και να σου πει κάποιος τι items να πάρεις, είσαι σίγουρος ότι θα παίξεις όπως παίζει ο άλλος;

 

Χωρίς παρεξήγηση, μια βδομάδα έχει που άρχισα να παίζω.

 

 

Και έχεις και απόλυτο δίκιο, Mr Duality.

 

Αν μπορώ να φτιάξω guide, θα έφτιαχνα για τον Kassadin.. έχω τουλάχιστον 3 solid item/skill builds (δικά μου), και δεν λέω ότι μπορεί να παιχτεί με 3 διαφορετικούς τρόπους (μπορεί να παιχτεί με περισσότερους actually).. αλλά μπορεί να παιχτεί έτσι από διαφορετικούς χαρακτήρες summoner.

Αν είσαι νευρικός, αν είσαι άπειρος ή σου αρέσει το ρίσκο.

 

Π.χ τα Item του άπειρου, μπορεί να σου δίνουν περισσότερο survivability, αλλά χάνεις την αιχμή του kassadin.. έτσι αν παίξει κάποιος άλλος με αυτό το build θα χάνει χαρακτηριστικά του kass χωρίς να το ξέρει. And so the story goes..

 

Τα Guides βρίσκονται μέσα στα κεφάλια και στον χαρακτήρα σας. Lol είναι, όχι μαθηματικά.

 

 

P.S: slipknot, Θα σου πρότεινα να δεις και το blc πριν λιώσεις Lol. Ίσως η νέα γενιά moba σε εξυπηρετεί περισσότερο.. Ανοίγει Officially κιόλας σε λίγες μερούλες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μετα το τελευταίο patch, που άλλαξαν και το interface, έχει γ@μηθει o δίας.

 

Εκτός του οτι έβαλαν queue στο launcher ffs, 9/10 φορές τρώει disconnect απο το chat.

 

Για να μην πώ για τον patcher που πάντα θα θέλει edit το lib για να ξεσκαλώσει και να κάνει το update.

Βγήκε beta patcher για όποιον θέλει που υποτίθεται σε σώζει απο τα σκαλώματα του παλιού. Ίσως τον δοκιμάσω κάποια στιγμή.

 

Γενικά δεν ξέρω αν έτυχε λόγω ΣΚ αλλα οι server (pregame) είναι για κλάματα lately :\

Ευτυχώς δεν επηρέαζει το παιχνίδι απο τη στιγμή που θα μπείς.. αλλα και πάλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

free game τι περιμένεις...

το νέο chat είναι πολύ καλύτερο απτό προηγούμενο

και δεν φταίει αυτό για τα dc αλλά επειδή μπαίνουν πολλοί και δεν αντέχει ο server.

στο προηγούμενο chat ήσουν online μαζί με φίλους κ δεν έδειχνε κανέναν στο friendlist

 

ωραίο το game αλλά για παρέα λέει πιο πολύ το hon πιστεύω

παίζω και τα 2 κάθε μέρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 ip μόνιμα τα custom πλέον (απο 73 νομίζω).

 

Για μένα οι αλλαγές στο ip αν εξαιρέσεις τα custom που τα χρησιμοποιούσα πολύ για φαρμάρισμα, ήταν πολύ θετικές. Δεν γίνεται να παίζεις game 1ώρα+ και να παίρνεις κάτω απο 90-120ip όπως ήταν παλιά. Χθές ένα που ήταν γύρω στο 50λεπτο και με μέτρια-καλή απόδοση έδωσε 290+. Τόσα δεν νομίζω να είχα δεί ποτέ prepatch. Ούτε σε παιχνίδια 1μισάωρα ούτε σε 432424-0 scores.

 

Surrender στο 20 για ip? Χίλιες φορές ward ip farm και -9 min gametime.

Btw διαφωνώ με το surrender στο 20. Είμαι antisurrender τύπος. Shit has happened a shitload of times και γύρισαν games και games.

 

Γαμημένο lol.

Γύρισα απο αγγλία με ~20 τίτλους για xbox και δεν έχω ανοίξει κάν την κονσόλα ακόμα :P

 

edit: :fear: 5 min queue. QQ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρισα απο αγγλία με ~20 τίτλους για xbox και δεν έχω ανοίξει κάν την κονσόλα ακόμα :P

 

Βρες 2 RL φίλους σου να πάμε για 3x 3vs3. Έχω τουλάχιστον 3 μήνες να ΜΠΩ στο Game.. με 20Lv account θα παίξω χωρίς full runes/abilities ofc.. αλλά δε βαριέσαι.

 

Ψήσε 2 φίλους σου, και κάνε μου PM να κανονίσουμε ώρα του ανερχόμενου Π/Σ/Κ.

 

(Μπορεί να μην σου αρέσει η ιδέα του non-5v5, αλλά ούτε εσύ θα έχεις 4 φίλους για να ψήσεις, ούτε εγώ εμπιστεύομαι τόσο τον εαυτό μου ώστε να βάλω άλλους 3 μέτριους. gg)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...