Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα είναι τι ψάχνει καθένας. Εγώ πλέον όταν παίζω ντότα μου σπάει τα νέυρα που μερικοί ήρωες είναι καταδικασμένοι στα lanes. Μου τη σπάει που μετά από πέντε spells το πολύ πάπαλα ο ήρωας , πρέπει να γεμίσω πάλι μάνα. Επίσης μου τη σπάνε τα λίγα αντικείμενα για κάθε ήρωα. Δεν μπορώ να τον παραμετροποιήσω όπως θέλω. Σίγουρα έχει και πολλά καλά , αλλά αν θέλω να παίξω 40 λεπτά , παίζω λολ. Αν θέλω να χτυπιέμαι από leaver σε dc και μέσα σε μια μέρα να έχω παίξει 3 5v5 μετρημένα, παίζω ντότα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κοίτα είναι τι ψάχνει καθένας. Εγώ πλέον όταν παίζω ντότα μου σπάει τα νέυρα που μερικοί ήρωες είναι καταδικασμένοι στα lanes. Μου τη σπάει που μετά από πέντε spells το πολύ πάπαλα ο ήρωας , πρέπει να γεμίσω πάλι μάνα. Επίσης μου τη σπάνε τα λίγα αντικείμενα για κάθε ήρωα. Δεν μπορώ να τον παραμετροποιήσω όπως θέλω. Σίγουρα έχει και πολλά καλά , αλλά αν θέλω να παίξω 40 λεπτά , παίζω λολ. Αν θέλω να χτυπιέμαι από leaver σε dc και μέσα σε μια μέρα να έχω παίξει 3 5v5 μετρημένα, παίζω ντότα.

 

Παίξε HoN που είναι DOTA style χωρίς leavers kai dc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει αλλά θεωρώ πως το LoL πήγε βήματα μπροστά το είδος και έχω μείνει με αυτό. Το HON είναι καλό και ζηλεύω πολλά από τα features αλλά το LoL έχει αλλάξει τον τρόπο που βλέπω το genre.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει περασει κανεις σας το σημερινο patch; Εγω τρωω ενα error στο 96% :cry: ειμαι ο μονος;

 

 

αν θέλετε να διαβάσετε τα patch notes και τις αλλαγές που θα έχουν μερικα champions το επόμενο patch κλικ εδώ.

:-)

xaxa Τι καναν στο teemo.. IMBA

Επεξ/σία από Evgenios1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Veigar <3

Πόσο γαμάτος; Πόσο; Τον έπαιξα σήμερα (δυστυχώς μιας και τελειώνει η free week του) πρώτη φορά και ερωτεύτηκα.

 

Μπαίνει στους top αγαπημένους μου ήρωες. Must buy επειγόντως και αυτόν και τον <3<3<3 kennen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...