Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τα guides και οι συμβουλές, αλλά όλη η μαγεία του παιχνιδιού είναι στο να παίζεις και να μαθαίνεις τους champions, να βλέπεις το κάθε game και να κινείσαι αναλόγως. Και να σου πει κάποιος τι items να πάρεις, είσαι σίγουρος ότι θα παίξεις όπως παίζει ο άλλος;

 

Χωρίς παρεξήγηση, μια βδομάδα έχει που άρχισα να παίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλά τα guides και οι συμβουλές, αλλά όλη η μαγεία του παιχνιδιού είναι στο να παίζεις και να μαθαίνεις τους champions, να βλέπεις το κάθε game και να κινείσαι αναλόγως. Και να σου πει κάποιος τι items να πάρεις, είσαι σίγουρος ότι θα παίξεις όπως παίζει ο άλλος;

 

Χωρίς παρεξήγηση, μια βδομάδα έχει που άρχισα να παίζω.

 

αυτο ακριβως...

Το παρατηρω συνηθως στα τανκ...

Κατι τραγικα στο να ειναι ολη η αλλη ομαδα ap και το στο μπιλντ τους να βλεπεις μονο αρμορ με ζωη...

Στους dps ειναι ολο πιο συγκεκριμενα αλλα και παλια πρεπει να προσαρμοζεσαι στο game...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες οι καλοί οδηγοί μιλάνε για όλες τις περιπτώσεις. Και όχι , χωρίς guides δεν πας πουθενά, γιατί το να ανακαλύπτείς builds είναι μαγεία αλλά απαιτεί και στρατηγικό μυαλό που δυστυχώς δεν το έχουν πολλοί. Και δεν είναι για να κατηγορώ κανένα αλλά όπως εγώ βαριέμαι τα adventure και δεν ασχολούμαι έτσι άλλος δεν αναλύει τα strat.

 

Καλή και αναντικατάστατη η εμπειρία , αλλά από ένα σημείο θέλεις και άλλα ερεθίσματα να ανοίξει το μυαλό σου.

 

Το κόλπο είναι να ξεχωρίζεις τους καλούς οδηγούς από τους μούφα και να αντλείς ιδέες και διαφορετικές προοπτικές για την ανάπτυξη του χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, χθες κατέβασα το LOL για να παίξω. Σήμερα το ανοίγω και είναι στην screen όπου κάνει ενημερώσεις και σου έχει το κουμπί "Play" κάτω δεξιά. Εμένα μένει εκεί πάντα, δείχνει ότι κάνει ανανέωση αλλά δεν... Μετά από αρκετό ψάξιμο στο google κατάλαβα ότι φταίει ο IE (πάλι τον βρίσκω μπροστά μου) αλλά δεν έβγαλα άκρη. Εσείς τι έχετε να πείτε;

 

Εκεί που κολλάει:

lolproblemscreen.jpg

 

Υ.Γ.:Όλα είναι παγωμένα, δεν δουλεύει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το forum του lol

 

the error started yesterday and found out some ppl also had it, it was late and i had to go to some friends but after i came back, i started looking around on the USA forum.

and after trying a few solutions the problem was fixed with this.

(**note this is not my fix its from Eambo i am just posting it here for the EU people because i didnt see it anywhere in the EU forum ..**)

Fix:

 

- Press your Windows Key + R

- Type in "regedit"

- Open up "HKEY_CURRENT_USERS --> Software --> Microsoft --> Windows --> CurrentVersion --> Internet Settings --> Zones

 

under zones there should be 0,1,2,3,4 and a L right click L and delete that one, after that the infinite loading circles should be fixed.

 

Πές μας αν διορθώθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μερικούς δεν έχει κάνει σωστό Patching οπότε το κάνεις uninstall και install πάλι απο την αρχή,και σε ένα φιλαράκι έχει γίνει το ίδιο. φτιάξτο και λιώσε, το παιχνίδι είναι απίστευτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πριν λίγο καιρό είχα πρόβλημα με το LOL. Ήταν κολλημένο στoν launcher η οποιά ανοίγει το LOL και κάνει εγκατάσταση ενημερώσεις. Εμένα μου είχε κολλήσει, έψαξα στο internet και τελικά βρήκα την λύση!!! Για κοιτάτε εδώόποιος έχει το πρόβλημα! Οποιαδήποτε απορία έχετε πείτε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Tο gamebattles.gr επιστρέφοντας δυναμικά μετά την διοργάνωση του 1v1 τουρνουά LoL (League of Legends) , ξεκινάει την διοργάνωση του επόμενου ομαδικού τουρνουά (5v5).

Για παραπάνω πληροφορίες : LINK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας! Το λατρεύω το παιχνίδι.. Όντως για να απαντήσω, η DotA είναι πολύ δύσκολη, ενώ αυτό είναι φιλικό προς το χρήστη και με έχει βολέψει σε τέτοιο βαθμό που θα απολαύσω το παιχνίδι και δεν θα κάτσω να ψάξω για items.. Είμαι 24lvl και ανεβαίνω σταθερά.. Αμα θέλει κανείς να με κάνει add να παίξουμε : Irene the L ! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...