Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ειναι θεμα MMR γιατι δεν εχω κακο MMR

Κερδισα 1 game και απο τους 82 με πεταξε σε promotion για καποιο λογο κατευθειαν

Γ@μω τα συστηματα λεμε

δοκιμασε duo,μια φορα το ειχε παθει φιλος μου και παιξαμε duo και απο εκεινη την στιγμη και μετα ξεκωλησε και τα εδινε κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lvl 29 acc στο west με 100+ νίκες (~1:1 w/l) λέω ας δοκιμάσω kha zix που δεν έχω ιδέα με red pots και τέτοια. (σκοπεύω να κάνω ένα "i only play one hero" test και να δώ μέχρι που θα με βγάλει και βλέπω op candidates).

 

Πάω lane βλέπω renekton με pot αντίστοιχα λέω μπράβο το smurf.. Κάνει εκεί μέσα έξω stun ιστορίες πάμε lvl 2 μαζί all-in με σκοτώνει και μένει με 20hp. Συνεχίζει το ίδιο attitude τέλος πάντων παώ 6 τον παίρνω 1-2 kills, κλαίει το lane και κάνουν και surr later on. Βλέπω στα stats οτι η αντίπαλη team ήταν lvl 30 με ~2000wins ο καθένας,o rene μάλιστα σε promotion για plat και ο jungler τους gold 1....

Όλοι οι δικοί μου 25-27 lvl. What the mother fucking fuck matchmaking? Seriously αν ήμουν real 29ρης θα απογοητευόμουν απο τη ζωή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώρες ώρες και γω πετυχαίνω κάτι στρουμφάκια με τεντώνουν το κορμί. ευτυχώς δηλαδή, γιατί αλλιώς πέρνουν τα μυαλά μου αέρα με κάτι 5kill yi που ρίχνω ώρες ώρες.

 

είμαι θεικά σκουριασμένος, άλλαξηε και αρκετά το game απο την 1η σεζόν... δύσκολα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What the mother fucking fuck matchmaking? Seriously αν ήμουν real 29ρης θα απογοητευόμουν απο τη ζωή.

 

Το σύστημα όμως είναι τόσο μπροστά που ξέρει ότι smurfάρεις και εσύ και σου βάζει δύσκολα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο silver 4 μεσα σε 2 μερες με λιγο gaming gold 5.

Αποτι βλεπετε ,παιζω only riven[εχω μονο 16 champs,LOL] και 15-2 score .

http://www.lolking.net/summoner/eune/20385999

 

15 2 88.2%

 

9.3/game 4.4/game 5.1/game 175.7/game

Αν θελετε να ανεβετε ευκολα,παντα να παιζετε τους παικτες που ξερετε.Αντε σε καμια εβδομαδα πιστευω να παω plat ,και να παρω και τον fizz μου .Οποις θελει να κανουμε duo ας στειλει,οπως και να εχει εινα smurf τουτο

Παντως παιζοντας στον silver να πω δυο πραγματα.Ατομικα στο laing phase δεν ειναι τοσο κακοι παικτες.Αυτο που βλεπω ειναι οτι κανουν παρα πολλα λαθοι μετα και δεν φαρμαρουν[ξεχνανε μαλλον].Πολλα λαθοι παντως ,τραγικα.Jayce top να με κερδιζει στα tradews να εχω μεινει με πολυ λιγο health,και να κανει turret dive[o noc τους ηταν στο bush]ο θεουλης στον ριωεν με stun ,shield  knock,και τελικα να μου δινει το kill και μετα να snownoballarω.

Επισης θεωρω τραγικα σημαντικη την θεση του jungler στο σιλβερ,παιρνει παιχνιδια μονος του/

    Για εμενα παιξτε οσο πιο πολυ μπορειτε επιθετικα ,αν δεν σας βγει το παιχνιδι απλα καντε gank bot[μεχρι στιγμης δεν εχω δει ουτε ενα καλο ad]και παιξτε safe[τα κιλλς θα ερθουν ,λαθοι κανουν συνεχεια].

Θα πω και τις αποψεις μου για τα gold ,και τι περιπου χρειαζεται οταν παω πλατ.

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

blah blah blah

Θαύμα, θαύμα!Εντελώς τυχαίο είναι! ^_^

 

Πάντως όλοι κάνουν λάθη, απλά εσύ περιόρισε τα ορθογραφικά σου λάθη για να μη χτυπάει το κεφάλι του και ο headbanger. :P

 

Αυτό με το φαρμινγκ το βλέπω κι εγώ.Μόλις αρχίσει το ξύλο το ξεχνούν οι πιο πολλοί για να επικεντρωθούν στα teamfights.Αν πας lategame και το προσέξεις λίγο μπορεί να σε βοηθήσει να γυρίσεις παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρες ώρες είναι ότι να ναι όμως ρε φίλε το παίγνιο, όντως.Πχ σήμερα στην ίδια ομάδα gold 1 και άλλος με 140 νίκες.Έ άντε και απαυτώσου δηλαδή.Από matchmaking τις τελευταίες μέρες ότι να 'ναι πραγματικά.Είπα να παίξω λίγο σήμερα και έφαγα τόση σύφιλη που δε λέγεται.3/3 surrender είχα.Νεύρα! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...