Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το mmr απλα ειναι η αναλoγια w/l ή ισως το κρυμενο elo. Δεν το βλεπεις απο καπου, αλλα εχω ακουσει οτι ειναι σχεδον ιδιο με το lolking score..δεν ξερω βεβαια τι σχεση εχει με αυτο ή το ποσο σχετιζεται με το mmr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επιτελους! Τελος o καρκινος. Και αυτο που το 99.9999% των πολωνων να βαζουν PL στο τελος δεν το καταλαβαινω..

Υπερβολές. Eμείς το ίδιο κάνουμε. Ακόμα και στο insomnia έχω δει άτομα με gr στο τέλος, λες και είμαστε πολυεθνικό forum.

 

@Luxx

 

Ένα σχετικό post από άλλο forum

You're matched by Elo, and the only reason they call it "matchmaking rating" is because they alter your Elo for matchmaking to compensate for duo queues.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς το παρον αφησα για λιγο τα ranked και εδω και μερικες μερες παιζω κανα νορμαλ γιατι πραγματικα δν παλευεται...πας top feedαρει το mid.Πας mid feedarei adc/supp.Πας jungle και προσπαθεις να τους μαζεψεις ολους....Ξανα bronze 4...Δραμα:( κλαψ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just came here to post this. Sounds nice. Άντε και (broken) ladder. Προφανώς θα γίνουν στο map που πόσταρε ο Atallos.

 

All-Star Week will also unveil a very exciting event this year. Many of you speculate about which individual players are at the top of their respective positions. In Shanghai, we’re finally going to answer that question. Your favorite players from top, mid, jungle and bot will square off against one another in an individual tournament. The last players left standing will have the right to claim they’re the best individual competitors in the world.

 

 

Bigi είναι τέρμα motivational κάτι τέτοια video.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

damn σήμερα έχασα το πρώτο promotion match.

Επιλέγουμε champs για το δεύτερο και κάποιος από την ομάδα μας κάνει dodge...

Αποτέλεσμα, να χάνω αυτομάτως το promotion. Ωραίο bug  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα παιχνίδι που μου έκατσε αρκετά καλά.. Είχα Support Soraka ενάντια σε Caitlyn με support malphite. Κατά την γνώμη μου είμαι το καλύτερο counter για την caitlyn

http://www.youtube.com/watch?v=ictijTBnSw4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολές. Eμείς το ίδιο κάνουμε. Ακόμα και στο insomnia έχω δει άτομα με gr στο τέλος, λες και είμαστε πολυεθνικό forum.

 

@Luxx

 

Ένα σχετικό post από άλλο forum

Επειδη τα αγγλικα μου δεν ειναι καλα, τι ακριβως αλλαζει στο ranked duos;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...