Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχιζεις να δινεις πονο και να κραζεις ανευ λογου και αιτιας.

Απαντησα γιατι μου απαντησες και εσυ, και ειπα οτι βαρεθηκα για να ληξει το ασκοπο blah blah.

Εαν θελεις να συνεχισεις το off topic πηγαινε στο Μπλα-Μπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συμφωνω με το παλικαρι που αναφερθηκε στο game! Απλως να σημειωσω πως απ' το ξεκινημα το πηγαμε φανταστικα, και σε καθε τι που καναμε μας ελεγαν: "wow this was amazing, we have to concentrate or we'll lose, we are BUTT HURT" κτλπ κτλπ!

Εννοειται πως μπαινουν για να σου δειξουν 1-2 πραγματα, αλλα μην ξεχναμε πως υπαρχει ο εγωισμος και η πολυ μεγαλη διαφορα ικανοτητων. Εγω αν εχανα σε game απο Bronze V θα σκυλιαζα και δεν θα το πιστευα, τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω αγνοειτε το γεγονος οτι υπαρχουν αρκετοι platinum που εχουν πληρωσει για να τους το παει αλλος ή εχουν αγορασει ετοιμο account.Δεν ξερω αν ειναι πολλοι ή οχι αλλα υπαρχουν,και μετα απορεις πως γινεται να ειναι ο αλλος τετοια κατηγορια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Platinum δεν ειναι κατι πλεον , μην το θεωρειτε υψηλο elo/division

Εχουν πεσει πολυ τα standards στην S3

 

Υπαρχουν απειροι κουβαλημενοι/boosted που ειναι Plat V πχ

Γενικα τα V division ειναι οτι χειροτερο

 

@zisis13 Τα παντα ειναι viable αν σου αρεσουν 

Ο Warwick ειναι ο πιο ευκολος για να αρχισεις να κανεις jungling

Το θεμα του ειναι οτι πριν το 6 δεν εχεις presence , αρα αυτο που κανεις ειναι farmαρεις οσο μπορεις για να πας 6

Μετα το 6 , το θεμα του ειναι οτι απλα εχεις μια ulti , ναι οκ κανει supress , θα βγαλει και το αντιπαλο ADC ενα QSS και τελος

Αυτα παντα στην θεωρια , γιατι QSS σε normal game δεν προκειται να δεις ουτε με αιτηση

Οποτε , αν σου αρεσει , παιξε αφοβα

 

Αν ειναι να πας tanky , θα σου ελεγα να rushαρεις Spirit of the Ancient Golem / Ninja Tabi / Bulwark /Solari 

Ενα πολυ standard all around build για jungler στην S3

 

 

Ασχετο , σκεφτομαι καθε μερα να ριχνω απο ενα ασχετο random tip , ισως που μερικοι τα ξερουν και τα ξεχνανε η που ισως απλα δεν ετυχε να το ακουσουν , αν υπαρχει ενδιαφερον lemme know

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω για αυτο που λες περι platimun,εγω εχω παντως μια απορια γινεται να δω με καποιο τροπο το ελο μου.Στο lolking εχει ενα που λεγεται lks αλλα δεν παιζει να ειναι ελο το μετρανε με δικο τους τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις το elo σου οχι , πλεον δεν γινεται

Αλλα ακουγεται οτι η φορμουλα του lolking ειναι η ιδια με αυτη που βγαινει και το πραγματικο σου ελο

Οποτε ακομα κι αν ειναι λαθος το lolking score , η αποκλιση θα ειναι μικρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Attalos1 εγώ δεν έχω πρόβλημα. Κάθε μέρα τσεκάρω το topic και βαριέμαι πραγματικά όταν δεν γράφετε :D

 

Στο μόνο που έχω πρόβλημα είναι το avatar σου. How dare you get a teemo avatar? xD

 

+ Εγώ βγάζω QSS. Ειδικά απέναντι σε veigar. The terror of getting 100-0 with only 2 spells

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heh , ο teemo ηρθε για να μεινει

 

Random Tip of the Day #1

 

Καθε φορα που καποιος αντιπαλος champion σας κανει target ειτε με Autoattack ειτε με spell τοτε το μοντελο του champion του ειναι "μαρκαρισμενο" με μια πορτοκαλι/κιτρινη αυρα . Αυτο λοιπον σας προιδεαζει οτι κατι θα παιχτει . Το ιδιο ισχυει οταν σας κανουν target minions και turrets

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο αυτο με τα τιπς αν και η riot θα μπορουσε να βαλει τετοιου ειδους τιπς στο loading screen.Και να αφησει τις βλακειες του στυλ "Το joke του nautilous εχει πλακα....φοβερο δεν ειναι?" :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο ειναι αληθεια..οσοι chars εχουν σκιν με γυαλια ηλιου πχ galio παιρνουν 1 λιγοτερο magic damage απο την leona..αληθεια..τουλαχιστον ετσι ειχα διαβασει στο reddit

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορει να ισχυει αλλα σιγα την διαφορα.Ενω μπορουνε να βαλουνε τιποτα πιο ουσιαστικο για τους new players εστω.

ειδικα περι dragon,baron....να κανεις recall οταν πουσαρεις χωρις ward και λειπουν ολοι απο το map klp klp.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...