Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μια ερωτηση.αμα εχω loosing stream 7-10 games και θελω να παιξω ranked να παιξω την επομενη μερα η μετα απο μερικες?παρατηρησα οτι ο ξαδερφος μου π το ξεσκΙσε το acc μου και ειχε καμια 10 defeats σερι επηρεασε το mmr ασχημα.Μετα απο 2 μερες(χθες) μπηκα ενα game και ολα ηταν μια χαρα.victory ofc.Αυτο π θελω να καταληξω υπαρχει καποιος στανταρ αριθμος μερων για να ξεκινησω να παιζω ranked μετα απο loosing streak?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν εχει να λεει αν θα εχεις loosing streak η οχι

Ειτε σημερα παιξεις ειτε μετα απο 10 μερες το ιδιο mmr θα εχεις αρα θα παιξεις με τους ιδιους που ειναι να παιξεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει να λεει αν θα εχεις loosing streak η οχι

Ειτε σημερα παιξεις ειτε μετα απο 10 μερες το ιδιο mmr θα εχεις αρα θα παιξεις με τους ιδιους που ειναι να παιξεις

μα τοτε γιατι ολοι λενε μετα απο 2-3 losses μην παιξεις αλλο ranked?παρατηρω οτι οσο περισσοτερο χανω με τοσο χειροτερα ατομα με βαζει στο team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειπε καποιος μια χαζομαρα , την ακουσε ο επομενος και ανακυκλωνεται . Δεν ισχυουν αυτα , ειναι σαν το αλλο που ακουγα παλια που λεει αμα σκοτωσουμε baron θα δωσει πιο πολλα LP...

Προφανως και θα σε βαλει με χειροτερους αμα χανεις γιατι πεφτει το MMR σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ για το losing streak γιατί η εμπειρία μου άλλα λέει (και το lolking όπου τσεκάρω τα matchups), αλλά δε θα το ψειρίσουμε κιόλας :)

 

Ο καλύτερος λόγος να μην παίζεις μετά από 2 ήττες είναι γιατί τα νεύρα σου είναι τεντωμένα και δε θα παίξεις καλά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ για το losing streak γιατί η εμπειρία μου άλλα λέει (και το lolking όπου τσεκάρω τα matchups), αλλά δε θα το ψειρίσουμε κιόλας :)

 

Ο καλύτερος λόγος να μην παίζεις μετά από 2 ήττες είναι γιατί τα νεύρα σου είναι τεντωμένα και δε θα παίξεις καλά.

δηλαδη με τι ακριβως διαφωνεις?το περιεργο ειναι οτι το διαβασα και σε ενα φορουμ καπου.περιεργα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη με τι ακριβως διαφωνεις?το περιεργο ειναι οτι το διαβασα και σε ενα φορουμ καπου.περιεργα πραγματα.

 

Νομίζω διαφωνεί με τον Atallo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα +1 γιατί τα είπες όλα.

Τίποτα δεν είπε. Για να γίνεις καλύτερος πρέπει να αντιμετωπίσεις καλούς αντιπάλους ΕΧΟΝΤΑΣ ΙΚΑΝΟΥΣ συμπαίκτες, τώρα στο bronze με τέτοιους συμπαίκτες (Leavers, έλληνες κτλπ) και τέτοιους αντιπάλους (το ίδιο ακριβώς) γίνεσαι ένας απο αυτούς. Με duo κάτι κάνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε παιδες, αυτο που σας ειπαν ειναι οτι αμα χανεις γιατι δεν παιζεις καλα, πανε πασσο και παιξε αλλη μερα οταν ηρεμησεις και εισαι σε καλυτερη φορμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειπε καποιος μια χαζομαρα , την ακουσε ο επομενος και ανακυκλωνεται . Δεν ισχυουν αυτα , ειναι σαν το αλλο που ακουγα παλια που λεει αμα σκοτωσουμε baron θα δωσει πιο πολλα LP...

Προφανως και θα σε βαλει με χειροτερους αμα χανεις γιατι πεφτει το MMR σου 

 

μα κανεις δεν εχει πει εδω μεσα οταν αν χανεις συνεχόμενα games την ημερα θα χάσεις περισσότερα LP.

 

απλα παίξε την επόμενη μερα που θα είσαι πιο ήρεμος... ή πιο τυχερος για κάποιους.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειπε καποιος μια χαζομαρα , την ακουσε ο επομενος και ανακυκλωνεται . Δεν ισχυουν αυτα , ειναι σαν το αλλο που ακουγα παλια που λεει αμα σκοτωσουμε baron θα δωσει πιο πολλα LP...

Προφανως και θα σε βαλει με χειροτερους αμα χανεις γιατι πεφτει το MMR σου 

 

Τραβα ψαχτο καλυτερα γιατι υπαρχει αυτο το θεμα.Το εχω τεσταρει 50 φορες.Δεν λεω ,αν εισαι πολυ ανωτερος θα κερδισεις,αλλα αμα εισαι στο ελο σου την εκατσες,νικη δεν θα παρεις.Εχω κανει lose streak 3 ηττων,παω στο τεταρτ παιχνιδι και κανω lolking τους συμπαικτες μου.ΕΕ ολοι να ειναι σε losing streak [3 ηττες και πανω].Δεν λεω οτι γιεντε συνεχεια,απλα αυτο το θεμα υπαρχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...