Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Anti-QQ, να ρε για να μην λετε οτι μονο στις ομαδες μας πεφτουν noobαδες, κοιταξτε τι διαμαντια αντιπαλους ειχα σημερα το πρωι:

2qd6ekx.jpg

Τα παλικαρια ειχαν: Caitlyn Top (ειχε κανει instalock γιατι ειναι σε free week)

Malph Top

Orianna Mid

Tristana bot (feedαρε)

Blitz bot (free week, feedαρε, και οταν ειμασταν ολοι 11-12 lvl αυτος ηταν ακομα ...6 -χωρις να ηταν afk- μετα απο λιγο πηγε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Random Tip of the Day # 14
 
Που μπορουμε να κανουμε teleport , εκτος απο τα γνωστα σημεια ( wards , minions , turrets )

  • Στο lantern του Thresh
  • Στην σημαια του Jarvan
  • Στα spiderlings της Elise
  • Στα μανιταρια του Temmo
  • Στα ghouls του Yorick
  • Στον Tibbers της Annie
  • Στα turrets του Heimerdinger
  • Στο voidling του Malzahar
  • Στο Jack in the Box του Shaco
  • Στα plants/seeds της Zyra
  • Στο passive του Zac ( Το οποιο τον κανει και invincible )
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο λιγο αγορασα zed και μπηκα ενα dom να τον δοκιμασω και με εβαλε στην ομαδα μου μαζι με 1 diamond,1 gold και 2 silver,κατι αναλογο ειχε και η αντιπαλη ομαδα υποθετω,και εκανα ενα απο τα καλυτερα παιχνιδια,οχι σε σκορ αλλα σε απολαυση!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ρε μαγκες τοσο τι εισαι silver gold etc....εγω επαιζα ντοτα 5 χρονια με συμμετοχες σε τουρνουα κλπ...εδω δεν παιζω τοσο ρανκ εχω πχ 40 παιχνιδια και ειμαι silver 1 παιζω απα πολλα customs με φιλους που παιζουμε καιρο μαζι που εκεινοι λιωνουν σε ranked  και ειναι σε diamond.platinum leagues....το αλλο παλικαρι που συνηθως ειναι το match up μου(ζουγκλα) ειναι Plati 1 και οσες φορες ειμαστε αντιπαλοι να μου εχει κερδισει το jungle/ganging να εχει γινει 1-2 φορες ...αυτο το λεω γιατι ακουω πολλα  και διαφορα και οποιος δεν με πιστευει κανει απλα pm  και κανονιζουμε custom το βραδακι :) εχω φιλαρακι που εχει 3000 wins σε νορμαλ και ειναι Unranked σε ελο....σε 1v1 εχει βιασει ακομα και challenger  αρα πιστεψε με το ελο  εγω δεν το λαμβανω καν υποψη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να συμπηρωσω το qq thread δινω το acc στον ξαδερφο μ που ειναι 16.

Μπαινω πριν λιγες μερες να δω το acc μου και απο silver 4 60 points επεσε silver 5 0 points.ωραια πραγματα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σχεση η ηλικια,η bestrivenna ειναι 14 χρονων και ειναι diamond 1 και δεν flamaρει και ποτε.Το θεμα δεν ειναι η ηλικια το θεμα ειναι να εισαι ελληνας και μικρος σε ηλικια ,εκει δινεις πονοο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σχεση η ηλικια,η bestrivenna ειναι 14 χρονων και ειναι diamond 1 και δεν flamaρει και ποτε.Το θεμα δεν ειναι η ηλικια το θεμα ειναι να εισαι ελληνας και μικρος σε ηλικια ,εκει δινεις πονοο

ειναι να το χεις! εγω στην ηλικια του επαιζα counter στους gr-of   :D τοτε το cs και το l2 ηταν τα καλυτερα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει σχεση η ηλικια,η bestrivenna ειναι 14 χρονων και ειναι diamond 1 και δεν flamaρει και ποτε.Το θεμα δεν ειναι η ηλικια το θεμα ειναι να εισαι ελληνας και μικρος σε ηλικια ,εκει δινεις πονοο

του το εδωσα με την προοπτικη να μπει κανα νορμαλ.και μπηκε ranked.τζι τζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι νομίζεται για τον proxy singed από το lvl 1; Εγω νομίζω οτι ο κανονικός singed είναι καλύτερος δίοτι όταν πας proxy η ομάδα σου πρέπει να καταλάβει τι κάνεις. Συνήθως αρχίζει το flame. Επιπλέον  είναι και πολύ επικίνδυνο γιατί οι αντίπαλοι μπορούν να snowballroun άσχημα. Και αν είναι καλοί roamers gl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να συμπηρωσω το qq thread δινω το acc στον ξαδερφο μ που ειναι 16.

 

Μπαινω πριν λιγες μερες να δω το acc μου και απο silver 4 60 points επεσε silver 5 0 points.ωραια πραγματα :D

 

Ο αδερφος μου,11 ετων,παιζει κανα χρονο,σε new acc το πηγε 30 και αυτην εβδομαδα επαιξε τα πρωτα 10 ranked.Αποτελεσμα 7 wins-3 defeat = silver 4.....Και εχω φιλους στην ηλικια μου (23) που ειναι bronze 5 με 150+games στα ranked και δεν ξεκολλανε απο το χαλκινο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...