Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα γράφω και για το Socrati και για τη  αφεντιά σου θα σου τα μασήσω μπας και τα καταλάβεις, γιατί ενώ στα λέω εσύ ΔΕΝ. Σωκράτη και συ.

 

Όταν σας έρχεται η αναφορά για το ban με τις υποθέσεις, ΔΕΝ βλέπετε όλες τις υποθέσεις. Βλέπετε 3-5 από δαύτες, τυχαίες. Οι λόγοι που φάγατε ban-warning, παραμένουν, δε σβήνουν. Όσο συνεχίζετε να τρώτε δικαιολογημένα report θα τρώτε warnings/ban. Φανταστείτε το ban-elo σας . Όσο τρώτε δικαιολογημένα reports ανεβαίνει. Μεγαλώνει και κερδίζετε πλούσια δώρα,ενώ όσο δεν τρώτε report , κάνει decay. Στόχος, να πέσει σε non toxic επίπεδα. Γιατί από ένα σημείο και μετά θα σας βαράνε την πόρτα και για το noob. 

ολο αυτο με το decay που το διαβασες?δικια σου επινοηση?οσο δεν τρωμε report κατεβαινει κλπ?δωσε μου πηγη και το κλεινω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρόλο που δεν μου άρεσε ο τρόπος σχολιασμού για το ban σου από  τον dakon είναι αλήθεια ότι αυτό με το decay ισχύει και το έχω διαβάσει στο support του forum αν δεν κάνω λάθος.

 

p.s Γιατί έκαναν ban τον Twisted Fate στον Reginald?

 

(Fail TF by Regi)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολο αυτο με το decay που το διαβασες?δικια σου επινοηση?οσο δεν τρωμε report κατεβαινει κλπ?δωσε μου πηγη και το κλεινω

 

Δεν υπάρχει επίσημη μαζεμένη πηγή για το σύστημα , για να μην υπάρχουν abuses. Αν διάβαζες , θα έβρισκες πάνω κάτω πώς πάει το πράγμα. Εσύ θα ξέρεις πως άλλο είναι 1 leave στα 100 παιχνίδια , άλλο 10 στα 1000 και ειδικά αν τα 10 είναι μαζεμένα. Διάβασε εκει στα κλάματα του tribunal να δεις παρόμοιες περιπτώσεις με τη δική σου.

 

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2726400

 

Αν ασχολούσουν , θα το ήξερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει επίσημη μαζεμένη πηγή για το σύστημα , για να μην υπάρχουν abuses. Αν διάβαζες , θα έβρισκες πάνω κάτω πώς πάει το πράγμα. Εσύ θα ξέρεις πως άλλο είναι 1 leave στα 100 παιχνίδια , άλλο 10 στα 1000 και ειδικά αν τα 10 είναι μαζεμένα. Διάβασε εκει στα κλάματα του tribunal να δεις παρόμοιες περιπτώσεις με τη δική σου.

 

http://forums.na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2726400

 

Αν ασχολούσουν , θα το ήξερες.

οκ δεν ασχολιεμαι καθολου με το game και οτι το περιβαλλει.ευχαριστω για το link.καλη συνεχεια

 

in other news μεχρι στιγμης ειδαμε απο τους omg kai sk plays που δεν εχουν καμια σχεση με την na σκηνη,

 

Γνωμη μου ειναι και οι ευρωπαιοι και οι αμερικανοι να αρχισουνε να βλεπουνε το πως δρουν οι κορεατες και κινεζοι και να μαθαινουνε μερικα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωμη μου ειναι και οι ευρωπαιοι και οι αμερικανοι να αρχισουνε να βλεπουνε το πως δρουν οι κορεατες και κινεζοι και να μαθαινουνε μερικα πραγματα.

 

ασε ρε γατακι δες gambit (μην το παρεις προσωπικα πλακα κανουμε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Imo, επειδή τα match είναι περίεργες ώρες και κάποιοι μπορεί να τα βλέπουν σε επανάληξη σε VODs καλό είναι οτιδήποτε αφορά picks, bans & αποτελέσμτα να τα βάζουμε σε spoilers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...