Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατί spoiler ρε παιδιά? Θέμα για το LoL είναι για το LoL είπαμε.

Αν γράψουμε κάτι άσχετο τότε να βάλουμε spoiler οκ. (Και δεν ξέρω και πως λολ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χειροτερα απο αυτους στον κινηματογραφο θα καταντησουμε

 

τεσπα για οσους δεν ξερουν για να βαλεις spoiler διπλα στο link υπαρχει το source που μιαζει με πλανητη το πατας στο bbcode διαλεγεις το spoiler και η γραφεις στο απο κατω κουτακι η πατας οκ και γραφεις ανεμεσα στα σποιλερ tags

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί spoiler ρε παιδιά? Θέμα για το LoL είναι για το LoL είπαμε.

Αν γράψουμε κάτι άσχετο τότε να βάλουμε spoiler οκ. (Και δεν ξέρω και πως λολ)

 

Επειδη τα παιχνιδια ειναι στις 5 το πρωι και οι περισσοτεροι δεν εχουν δυνατοτητα να τα δουν 

Αν θελω να το δω σε vod την επομενη μερα δεν υπαρχει λογος να spoilerιαστω χωρις λογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VOD = Video On Demand βρε

Στην περιπτωση μας σημαινει replay

 

Δεν ξερω ποσοι το κανουν και αν θα το κανουν , παντως προσωπικα αν δεν προλαβω ενα παιχνιδι που θελω να δω , θα το δω την επομενη μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • Αληθεια τον yorick γιατι δεν τον παιζουν στο solo q?Φοβερο sustain ,εκπληκτικο lane ,ghostακι στο ad carry σου.Fucking OP

 

 

Γιατι ειναι βαρετος μεχρι αηδιας 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο silver 2 silver 4 σήμερα, δεν μπορώ να νικήσω ούτε ένα γαμωgame και τα χάνω όλα με τον ίδιο τρόπο. Λες και οι αντίπαλοι ρε πούστη μου είναι η crs κάθε φορά, νικάω lane, πάω midgame και όλα καταστροφή με τα γαμώπαιδα, τα 12χρονα!

Στην επόμενη season πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαινω να παιξω ενα φυσιολογικο καθως πρεπει normal game:

 

 

Στο picking εχουμε το εξης team:

Top: Oriana (yeah)

Mid: Veigar

bot: Leblanc+Ahri (hell yeah) με τον εναν AP να λεει στον αλλον AP οτι θα κλεβει minions, ο αλλος AP να απειλει "i instant afk if you steal me minions/kills" και αλλα τετοια τρολλο-γνωστα.

....

και jungle εγω με Jarvan, μια που εχω πορωθει και ψευτοκουβαλαω τελευταιως!

Εκτος απο τον Veigar κι εμενα, οι αλλοι 3 instalocks, αλλα νταξει κλαιν, ειπα να αφησω το "meta-team" να ξεδιπλωσει το ταλεντο του ingame.

 

Και ξαφνικα 10sec πριν τελειωσει ο χρονος για lock εχω την "Oriana την top" να παθαινει νευρικη κριση χωρις λογο και να με σπαμαρει-flameαρει να μην παιξω jungle με τον j4. Aπο ολο το meta-team την πειραξε ο jarvan jungle συγκεκριμενα!

Dodged.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαινω να παιξω ενα φυσιολογικο καθως πρεπει normal game:

 

 

Στο picking εχουμε το εξης team:

Top: Oriana (yeah)

Mid: Veigar

bot: Leblanc+Ahri (hell yeah) με τον εναν AP να λεει στον αλλον AP οτι θα κλεβει minions, ο αλλος AP να απειλει "i instant afk if you steal me minions/kills" και αλλα τετοια τρολλο-γνωστα.

....

και jungle εγω με Jarvan, μια που εχω πορωθει και ψευτοκουβαλαω τελευταιως!

Εκτος απο τον Veigar κι εμενα, οι αλλοι 3 instalocks, αλλα νταξει κλαιν, ειπα να αφησω το "meta-team" να ξεδιπλωσει το ταλεντο του ingame.

 

Και ξαφνικα 10sec πριν τελειωσει ο χρονος για lock εχω την "Oriana την top" να παθαινει νευρικη κριση χωρις λογο και να με σπαμαρει-flameαρει να μην παιξω jungle με τον j4. Aπο ολο το meta-team την πειραξε ο jarvan jungle συγκεκριμενα!

Dodged.

 

 

Πιστεύω, ότι τις πιο πολλές φορές, με τον διάλογο μπορείς να πετύχεις πολλά περισσότερα απ' ότι να λες(έτε) "play supp or are reported x4". Να και ένα παράδειγμα, απ' το οποίο έχω κρατήσει screenshots:

n5iluu.jpg

13zww2a.jpg

156esg6.jpg

(είμαι περήφανος :P για τον συγκεκριμένο διάλογο, γιατί η υπόλοιπη ομάδα ήταν στα @@ της...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον rage afk δεν βλεπεις συχνα.Ο λογος ειναι οτι τα πραγαμτα στο tribunal εχουν γινει πολυ αγρια ,και μαι φορα να το κανεις μπορει να φας μπανακι.Παλια δεν ηταν ετσι.να κατι καλο με το tribunal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...