Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να ξεκολιαζομαι να tryhardάρω ως adc να τελειωνω το παιχνιδι με 14/5 και να εχουμε τα γαμημενα top με 6/14 τελικo και τον jungler 2/8!!Γαμω το σπιτι τους.Δυο φορες εκαναν tf χωρις εμενα και τους σκοτωσαν!!Ολα τα ζωα σε εμενα ημαρτον!!Να εχω ξεκολλιαστει στα τελευταια 4 παιχνιδια να tryhardάρω του πουστη και να το λουζουν οι αλλοι.Ας φαω μπαν επιτελους μπας και γλυτωσω απο τα αναπηρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει όλη την διαδικασία του elo reset που θα γίνει στην επόμενη season? Τα W/L μηδενίζονται? Ξαναπαίζω 10 games απο την αρχή για να με βάλει σε tier?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξεκολιαζομαι να tryhardάρω ως adc να τελειωνω το παιχνιδι με 14/5 και να εχουμε τα γαμημενα top με 6/14 τελικo και τον jungler 2/8!!Γαμω το σπιτι τους.Δυο φορες εκαναν tf χωρις εμενα και τους σκοτωσαν!!Ολα τα ζωα σε εμενα ημαρτον!!Να εχω ξεκολλιαστει στα τελευταια 4 παιχνιδια να tryhardάρω του πουστη και να το λουζουν οι αλλοι.Ας φαω μπαν επιτελους μπας και γλυτωσω απο τα αναπηρα

 

Αυτό πάντως με τα team fights επειδή το βλέπω αρκετές φορές όταν smurfάρω, θα έπρεπε να αναρωτηθείτε σε μερικές περιπτώσεις εάν το team fight γίνεται για ένα objective που θα έπρεπε να κάνετε contest σαν ομάδα κι εσείς απλά λείπειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...