Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

buuuut, it was ranked!

Το ωραιο ειναι οταν χανει ο αλλος lane ,και σου λεει,go tryhard more.LOL.

btw εγω 62.Αλλα αν βρεις ρυθμο και συγκεντρωθεις πιστευω φτανεις και 80 ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://10fastfingers.com/typing-test/english

 

 

Εσείς πόσο γρήγορα γράφετε? Εγώ κατάφερα 65 wpm (words per minute). 

 

Πιστεύω είναι αρκετά χρήσιμο για το LoL γιατί, μιας και δεν υπάρχει voice chat, πρέπει είτε να κάνεις ping και να ελπίζεις ο άλλος να καταλάβει είτε να κάτσεις να του γράψεις. Το 1ο είναι λίγο δύσκολο άρα πρέπει να μάθουμε να γράφουμε γρήγορα.   :P

 

 

Για παράδειγμα ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=WLxE1DroTWs

Αλλη επικοινωνια υπαρχει στο Diamond που παιζουν με εμας του Eeast. Οι μονες λεξεις που βλεπεις στον east ειναι ''report'' ''noob''και βρισιες στην γλωσσα του καθενος  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Last pick να κλαιει να παει mid (έλληνας) " i dont care i mid", δεν είχαμε Jungler, double mid, adc μετά απο feed, leavare και οι γαμημένοι οι αντίπαλοι δεν παίζει να τους εκαναν report!

Τι να κάνω ρε γαμώ το κεφάλι της riot! παλεύω μισό χρόνο να πάω silver, την πάλεψα, πήγα silver 2 ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ TEAM ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ BRONZE 4!

Ειναι αγγαρεία αυτό το game, μετά τα 30 lvl μόνο διασκέδαση δεν ήταν, όλη η ιστορία με τα division και τις παπαριές που βάλανε τα σκατώσανε...πολύ άγχος με τα lp και όλες αυτές τις ψευτιές και όχι τπτ άλλο είναι εθισμός κιόλας, σκέφτομαι να το σβήσω το game Μέχρι να έρθει η επόμενη season μπας και ηρεμήσουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Last pick να κλαιει να παει mid (έλληνας) " i dont care i mid", δεν είχαμε Jungler, double mid, adc μετά απο feed, leavare και οι γαμημένοι οι αντίπαλοι δεν παίζει να τους εκαναν report!

Τι να κάνω ρε γαμώ το κεφάλι της riot! παλεύω μισό χρόνο να πάω silver, την πάλεψα, πήγα silver 2 ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ TEAM ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ BRONZE 4!

Ειναι αγγαρεία αυτό το game, μετά τα 30 lvl μόνο διασκέδαση δεν ήταν, όλη η ιστορία με τα division και τις παπαριές που βάλανε τα σκατώσανε...πολύ άγχος με τα lp και όλες αυτές τις ψευτιές και όχι τπτ άλλο είναι εθισμός κιόλας, σκέφτομαι να το σβήσω το game Μέχρι να έρθει η επόμενη season μπας και ηρεμήσουμε!

 

Το silver είναι το χειρότερο division χαλαρά

Εσύ μπορεί να έχει παίξει 200 παιχνίδια για να ανέβεις από το bronze και σε βάζει με τυπάδες που δεν έχουν ούτε 30 παιχνίδια ranked και δεν ξέρουν που παν τα 4(έτυχε να τα πάνε καλά στo placement), ακόμη και με unranked

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Last pick να κλαιει να παει mid (έλληνας) " i dont care i mid", δεν είχαμε Jungler, double mid, adc μετά απο feed, leavare και οι γαμημένοι οι αντίπαλοι δεν παίζει να τους εκαναν report!

Τι να κάνω ρε γαμώ το κεφάλι της riot! παλεύω μισό χρόνο να πάω silver, την πάλεψα, πήγα silver 2 ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ ΣΤΟ TEAM ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ BRONZE 4!

Ειναι αγγαρεία αυτό το game, μετά τα 30 lvl μόνο διασκέδαση δεν ήταν, όλη η ιστορία με τα division και τις παπαριές που βάλανε τα σκατώσανε...πολύ άγχος με τα lp και όλες αυτές τις ψευτιές και όχι τπτ άλλο είναι εθισμός κιόλας, σκέφτομαι να το σβήσω το game Μέχρι να έρθει η επόμενη season μπας και ηρεμήσουμε!

Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να υπαρχει πιεση και αγχος.

 

Βαλε ρεαλιστικους στοχους και οχι αυτα τα χαζα "αξιζω για platinum και ειμαι Bronze 4".

 

Υπολογισε μεχρι ποιο division/tier φτανει το skill και η εμπειρια σου

και θεωρησε αυτο ως τον μεγαλο στοχο μεχρι το τελος της season.

 

Μεχρι τοτε, ασχολησου με μικροτερους στοχους aka να ανεβεις division.

Αν δεν προλαβεις, who cares δεν τελειωσε ο κοσμος.

 

Οι περισσοτεροι θελουν το Gold/Plat/Diam tier για να λενε οτι ειναι εκει και οχι γιατι θελουν να γινουν καλυτεροι και πιο ποιοτικοι.

Γιατι "ο Γιαννης απο το A2 ειναι Gold V και εγω ακομα Silver, θα παιξω να τον περασω."

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινε καλυτερος και ακομα και αυτα τα σκατα που λες θα τα κανεις carry.ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ,αλλα τις περισσοτερες φορες.Αν τωρα επιμενεις σε αυτο ,δεν θα γινεις καλυτερος ,και την νεα σεζον παλι με τα σκατα θα παιζεις .Just my advice.

Επισης για εμενα το ποιο δυσκολο league ειναι ο πλατ .Εκει ακομα και diamond να εισαι μπορει να κολλησεις για καποιο χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βρει την υγεια μου με Lux mid.. Τρελο harass , ιδιως με rushαρισμενο δισκοποτηρο..
Παιρνω fb και double στο 3 μετα απο gank των 2 jungler και εχω αφησει τον veigar με 0/6/1 και 30 cs στο 20.. Aλλα οταν εχεις μια cait με 42 cs στο 20 και ενα αντιπαλο graves  (vs Cait!!!) με 130-140 cs και 11/0 και ενα Blitz στο late game να σου καθεται διπλα απο το adc και να πιστευει πως ειναι καλη ιδεα να τραβιξει darius ή jax εκει , μετα να λεει περασε η ωρα παω για δουλεια και να leavαρει ε δεν το κανεις carry!! 

4v5 απο την με afk nunu απο το 1' , κανω unofficial penta και το χανω στο τσακ λογω του τρελου push που φαγαμε.. 4v5 με afk varus απο το 1' , τελειωνω με 19/2 και το κερδιζω..  

Ειχα να παιξω LoL κανα 4μηνο , με εριξε bronze 3 λογω inactivity , ξεκινησα πριν 2-3 βδομαδες , παω bronze 1 , μου δινει 4-5 LP ανα win το max , καταφερνω το παω 97 και μου τυχαινουν 3 τετοια περιστατικα. Ε επεσα - 40 LP και αντε τωρα εγω να βρω το ψυχικο σθενος να ανεβω promotion..
Τι παραπανω να κανει κανεις για να φυγεις απο αυτο το λακο με τα σκατα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ειναι το επιπεδο εκει? Υπαρχουν ακομα τα του τυπου: "I said first mid , i go mid" , "Τοp or troll" , κτλ?

 

Γιεπ υπαρχουν!!Υπαρχει ο τυπας το last pick που θα σου πει "i go adc" και το first pick να παρει την θεση και να σας βγαλει την Παναγια μετα.Υπαρχουν οι τυπαδες κατι gold iii που σ φερνουν bronze premade επειδη τον boostaroun.Υπαρχουν παντου αυτοι!!Υπαρχουν και τυπαδες που κανουν οτι να ναι!Εν το μεταξυ επειδη ειναι gold v σου τραβαει στο mmr και κατι silver i,silver ii και γινεται χαμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...