Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

wut?

cpu/vga καταναλωνουν παραπανω ρευμα για να πιασουν max fps, τη στιγμη που με vsync ανοιχτο το ιδιο (ισχυρο) συστημα δεν θα χρειαζεται να δουλευει στο 100% σε vga-cpu αφου θα "σταματαει" στα 60fps. Τα οποια 60fps στο league of legends, δεν εχουν καμια διαφορα με τα 160.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις έπαιξα aram lux εναντίον lux.. τι σκατά συμβαίνει με το νέο patch??? :blink:

 

 

^ Σουρεάλ σκηνικό :lol:

Εγώ σχεδόν σε όλα τα aram που έπαιξα σήμερα δεν μπορούσα να κάνω trade

Προχειροδουλειές η ράιοτ

28 Bugs ως τωρα, οσα ειπατε συν το fps drop.

 

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1nib6t/312_patch_bugs_megathread/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα ranked. τα πρωτα 10. εχω παιξει 6, ολα defeat. στο πρωτο κλειδωνουν 3 mid. στο δευτερο ενας afk, στο τριτο κανενας δε παιρνει tank. στο τεταρτο μια poppy  χτιζει μονο armor και εχει 2/10. γενικα δε νομιζω οτι εφταιξα γω σε καποιο (στο ενα πες που ειχα παρει carry και ειχα 3/6). αλλα ουτε έκανα carry μονος μου κανα game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-128915-0-70811400-1380707400_thumb.png

 

 

Έλληνες premade bot, Έλληνας mid που άρχισε τα "I go afk" όταν ο Taric έδωσε first blood σε invade (χώθηκε σε θάμνο που ήταν 4), top άκυρος τύπος που στα 3 λεπτά πήγε afk γιατί τον φώναζε ο μπαμπάς του, εγώ που ξεκίνησα για jungler και βρέθηκα να παίζω top απέναντι σε Jayce 2 levels πιο πάνω. Σκορ και άλλα τέτοια ευτελή πράγματα δε χρειάζεται να ποστάρω, 3v5 για το μεγαλύτερο τμήμα του ματς.

 

Καλή μας ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν στο placement δεν εχουν το θεο τους...εχει καταντησει μαλακια. πλεον μονο team και duo queue μπας και γινει τιποτα...

Μα στο placement παιζεις με ατομα που ανηκουν σε div. Δεν ειναι ολοι για placement, συνηθως δεν ειναι κανεις τους. Με bronze-silver σε βαζει λογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα low mmr αυτά γίνονται (1300-) για πλάκα. Έπαιξα λίγα normal με το smurfaki της κοπελιάς και το τι γκρίνια πέφτει δε λέγεται από μερικούς. Λες και ξέρουν τι τους γίνεται. Έχει πλάκα όμως για μένα γιατί αυτά τα Elo , έστω και με 1-2 χρονάκια Dominion και Aram τα κουβαλάω και στα τέτοια μου. Φαντάζομαι όμως τους νέους. Νέοι , γίνετε καλύτεροι και θα ξεκολήσετε. Αρκεί να μην αρκεστείτε στο να κατηγορείτε τους άλλους για τις ήττες. Κάντε το καλύτερο που μπορείτε , διορθωθείτε και θα είστε μια χαρά. Μετά σας περιμένει απλά η γκρίνια , γιατί το afk Και leaver ψιλοσπανίζει ψηλότερα. Η γκρίνια όμως παντού.(είμαι και εγώ μεγάλος γκρινιάρης ειδικά στα random itemization)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησα ranked. τα πρωτα 10. εχω παιξει 6, ολα defeat. στο πρωτο κλειδωνουν 3 mid. στο δευτερο ενας afk, στο τριτο κανενας δε παιρνει tank. στο τεταρτο μια poppy  χτιζει μονο armor και εχει 2/10. γενικα δε νομιζω οτι εφταιξα γω σε καποιο (στο ενα πες που ειχα παρει carry και ειχα 3/6). αλλα ουτε έκανα carry μονος μου κανα game.

Οσο κανεις 3/6 score ,με carry,σορρυ αλλα εκει θα μεινεις,θα παιζεις με τα σκατα.Φιλικα παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...